Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_05
  • slajd_04
Reklama

Pijany ojciec przewoził samochodem 6-letnie dziecko na basen

Email Drukuj

 

Strumieńscy policjanci zatrzymali pijanego mieszkańca Chybia, który samochodem przewoził swojego sześcioletniego syna...

 

 

W przypadku zatrzymanego wczoraj w Zabłociu nietrzeźwego 36-latka bulwersujący pozostaje nie tylko sam fakt jazdy samochodem mając 1,5 promila alkoholu w organizmie. Pijany ojciec wiózł swoje dziecko na basen, gdzie miał się nim opiekować.

Pijani kierowcy stwarzają bardzo duże zagrożenie, zarówno dla siebie, swoich pasażerów jak i dla  pozostałych uczestników ruchu drogowego. Zapomniał o tym 36-letni mieszkaniec Chybia, który w takim stanie przewoził swoje dziecko.

Wczoraj o 15.20 w Zabłociu na ulicy Bielskiej policjanci ze strumieńskiego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej fiata. Badanie stanu trzeźwości 36-letniego kierowcy wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec Chybia w tym stanie przewoził w samochodzie swojego 6-letniego syna. Jak się okazało mężczyzna wiózł dziecko na basen. 36-latek  został zatrzymany, a dziecko policjanci przekazali matce. Pijany kierowca stracił już prawo jazdy. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi mu teraz nawet 2 lata więzienia. O sprawie zostanie również powiadomiony sąd rodzinny.

Źródło: www.cieszyn.slaska.policja.gov.pl

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


Damsoft Wędkarstwo-śląsk