Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_04
Reklama

Wystawa plastyczna Świetlicowe Laboratorium Artystyczne

Email Drukuj

Późnym popołudniem 15 listopada, w galerii Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu, odbyło się otwarcie świetlicowej wystawy plastycznej. Pojawili się na niej instruktorzy prowadzący zajęcia w tychże placówkach, młodzi przedstawiciele z każdej świetlicy i ośrodka kultury oraz osoby zainteresowane działalnością plastyczną...Wystawę otworzyły i zaprezentowały swój dorobek, delegacje twórców z każdej placówki. Opowiedziały one o swojej przygodzie z różnymi formami wyrazu artystycznego, przedstawiając prace i podsumowując dotychczasowe dokonania. Na wystawie znalazły swoje miejsce prace z takich dziedzin artystycznych jak: rękodzieło, malarstwo, rysunek, fotografia, biżuteria, petart, ceramika i origami.

Podsumowaniem wystawy były warsztaty plastyczne, na których każdy mógł,
w niecodzienny sposób,  opakować dużą bądź małą czekoladkę. Połączenie dwóch form naraz - wernisażu i warsztatów plastycznych okazało się dobrym pomysłem, bo każdy nauczył się czegoś nowego.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


Damsoft Wędkarstwo-śląsk