Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień

  • slajd_04
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_01
Tłumacz języka angielskiego lub niemieckiego

Opis

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego ? praca zdalna
Wymagania:
biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami
doskonała znajomość języka polskiego
obsługa komputera (MS Office)
wykształcenie wyższe
gotowość do pracy zdalnej
doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z języka obcego na polski, jak i z polskiego na obcy ? mile widziane
Zakres obowiązków:
bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,
korekta językowa gotowych tekstów,
Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia
umowa o pracę
możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb
Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Zdjęcia

Podstawowe szczegóły

Cena:
Kontakt:
134376385
Dodane przez: Iwona Szczepańska (4)

Szczegóły ogłoszenia

Identyfikator ogłoszenia:643
Oglądalność ogłoszenia:127
Wygasa:2017-09-25
Dodane:2017-09-11

agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca