Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_06
Reklama

Zespół 8 LAT W TYBECIE odkrywa karty!

Email Drukuj

 

 

Premiera singla pt. „Po co tyle słów?” 7 maja...

 

Pozorant Klaun rozpoczyna swoją błazenadę. Wyrachowany Jegomość mami fałszywym gestem, a lekkim, przyjemnym słowem łechta Twoje ego. Przyciąga swoim łagodnym bajdurzeniem, odciągając od prawdy. Przyjazna maska skrywa demoniczne oblicze fałszerza i nałogowego kłamcy.

Zespół 8 LAT W TYBECIE ma zaszczyt zaprosić wszystkich fanów ciężkiego, surowego rocka oraz polskich tekstów na zbliżającą się premierę pierwszego z singli wyprodukowanych przez Leszka Biolika, muzyka i producenta muzycznego (Republika, Obywatel G.C., Wilki). Przy realizacji nagrań współpracowaliśmy również z Andrzejem Rajskim i Maciejem Gładyszem, a także Marcinem Gajko, który był w tym czasie odpowiedzialny za miks i mastering materiału (znanym ze współpracy z takimi artystami jak m. in. Artur Rojek, Monika Brodka, TSA, Agnieszka Chylińska, czy Mela Koteluk).

Promo wideo: https://www.youtube.com/watch?v=vSJabtNFQOs

Premiera singla pt. „Po co tyle słów?” odbędzie się 7 maja, o godzinie 12:00, na oficjalnym kanale zespołu w serwisie YouTube ( https://www.youtube.com/user/8latwtybecie ).

Szczegóły dotyczące premiery można śledzić na bieżąco dołączając do specjalnego wydarzenia utworzonego w serwisie Facebook - https://www.facebook.com/events/225779731146695/, lub na fanpage’u zespołu ( https://www.facebook.com/8latwtybecie ).

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk