Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • Slajd_03
Reklama

Muzycy ze Śląska Cieszyńskiego w najgłośniejszym radiu w Polsce!

Email Drukuj

 

Najnowszy singiel zespołu 8 lat w Tybecie ze Strumienia zyskał uznanie w oczach dyrektora muzycznego stacji Antyradio, największego radia w Polsce grającego muzykę rockową...

 

Najnowszy singiel zespołu 8 lat w Tybecie ze Strumienia zyskał uznanie w oczach dyrektora muzycznego stacji Antyradio, największego radia w Polsce grającego muzykę rockową.

„Włożyliśmy masę pracy i energii w nagranie nowego materiału. Mieliśmy wielkie szczęście spotkać na swojej drodze ludzi z pierwszej ligi polskiej muzyki. Producentem naszego najnowszego materiału został Leszek Biolik, aranżer, basista zespołu i współtwórca największych hitów zespołu Republika, muzyk zespołu Wilki. Za realizację dźwiękową utworów zabrał się Marcin Gajko, współtwórca sukcesów takich artystów jak Artur Rojek, Monika Brodka, czy TSA. Wreszcie nasza muzyka brzmi tak, jak słyszymy ją w naszych głowach.” - mówią członkowie 8 lat w Tybecie.

To wyjątkowa sytuacja kiedy rozgłośnia o ogólnopolskim zasięgu emituje utwory zupełnie nieznanych nikomu wykonawców. Jest to wielka szansa dla zespołu ze Strumienia na dotarcie z ich muzyką do szerokiego grona odbiorców a także do ważnych osobistości z polskiej branży muzycznej.

Już teraz można wspomóc muzyków głosując na utwór „Po co tyle słów?” w liście Turbo Top Antyradia. Głosowanie odbywa się w serwisie internetowym rozgłośni pod adresem: http://www.antyradio.pl/Radio/Turbo-Top. Notowań listy w trakcie których będzie można śledzić postępy zespołu można słuchać od poniedziałku do piątku od godziny 20:00 na antenie Antyradia.

 

Spot głosowania:

https://www.youtube.com/watch?v=n8C9HrNWeAA

Utwór „Po co tyle słów?” do odsłuchania:

https://www.youtube.com/watch?v=xnz5gfV_FKQ

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu w serwisie Facebook, gdzie muzycy na bieżąco aktualizują informacje dotyczące głosowania:

www.facebook.com/events/1109347172473607

Pomożesz?
"Razem możemy trafić do sedna,

Osobno sprawy potoczą się źle."

 

Dziękujemy!

8 lat w Tybecie

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk