Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_06
  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • Slajd_01
Reklama

Tydzień Fotograficzny w świetlicy w Pruchnej

Email Drukuj

Ansel Adams, wybitny amerykański fotograf mawiał „Odkryłem, że choć aparat fotograficzny nie może wyrazić swej duszy, to może to zrobić fotografujący!”. Ta myśl towarzyszyła nam podczas Pierwszego Tygodnia Fotograficznego, który zorganizowaliśmy w świetlicy środowiskowej w Pruchnej...

Zajęcia rozpoczęliśmy ostatniego dnia września, kiedy to zaadoptowaliśmy jedno z pomieszczeń na profesjonalne studio fotograficzne, wyposażone w tła i lampy oraz w kącik charakteryzatorski. Migawki ruszyły! Flash błyskał jak szalony, a drzwi do naszego studia stały przez tydzień otworem. Zrobiliśmy dziesiątki portretów nas - stałych bywalców świetlicy. Każdy mógł stanąć przed i za aparatem, odkrywając siebie w nowej sytuacji.
Efekty naszej pracy będzie można oglądać już niebawem, podczas wystawy twórczości świetlicowej. Małą zapowiedź prezentujemy już dziś na łamach portalu.

 

Ansel Adams, wybitny amerykański fotograf mawiał „Odkryłem, że choć aparat fotograficzny nie może wyrazić swej duszy, to może to zrobić fotografujący!”. Ta myśl towarzyszyła nam podczas Pierwszego Tygodnia Fotograficznego, który zorganizowaliśmy w świetlicy środowiskowej w Pruchnej.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


Damsoft Wędkarstwo-śląsk