Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_06
Reklama

Koncert Izabeli Kopeć

Email Drukuj

"Wśród nocnej ciszy narodził się nam Bóg" – narodził się kolejny raz w Sanktuarium św. Barbary podczas cudownego koncertu 12 stycznia 2014 roku...
Pełen uniesień i wzruszeń – chór "Canzonetta" wraz z opiekunami pragnie serdecznie podziękować najpierw pani Izie Kopeć za to, że umożliwiła nam przeżycie Bożego Narodzenia obfitującego w moc muzycznych wrażeń; dziękujemy również chórowi „Harmonia" i muzykom.
Ponadto dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania koncertu.
W pierwszej kolejności podziękowania kierujemy do księdza prałata Oskara Kuśki za gorące przyjęcie nas w swoich progach, do pani burmistrz - Anny Grygierek i Rady Miejskiej za to, że wsparli dzieło pani Izy. Dziękujemy dyrektorom szkół – pani Lilli Salachnie-Brzozie, Beacie Greń, a także panu Bogusławowi Żydkowi i panu Krzysztofowi Wójtowiczowi, który swoim doświadczeniem pomógł nam w organizacji tego przedsięwzięcia. Dziękujemy Bractwu św. Barbary, panu Łukaszowi Pachule, panom elektrykom, pani dyrektor przedszkola Bożenie Gładysz-Malik i wielu ludziom dobrej woli za trud i poświęcony wolny czas. Dziękujemy panu Tadeuszowi Brzanie za użyczenie sprzętu nagłaśniającego, wszystkim rodzicom, którzy czynnie zaangażowali się w tworzenie tego wspaniałego dzieła.
Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów – Moniki Szostek, Agnieszki i Tomasza Gaców, Dagmary i Mariusza Gruszków.
Osobne zaś podziękowania kierujemy do tych wszystkich, o których być może zapomnieliśmy, za co mocno przepraszamy.
Jednocześnie informujemy, że tradycyjnie podczas koncertu przeprowadzona została zbiórka pieniędzy. Kwota, jaką zebraliśmy, w wysokości 1279,70 w całości została przekazana do dyspozycji firmy pani Izy Kopeć.

Fotoreportaż autorstwa Mariusza Gruszki:Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk