Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • slajd_06
  • slajd_05

Wyniki A klasy w sezonie 2005/2006

Email Drukuj

Tabela "A" klasy (sezon 2005/2006)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 RKS Chybie
26 58 76 19
2 LKS Hażlach
26 52 62 41
3 LKS Puńców
26
47 57 56
4 KS Wisła
26 46 69 42
5 LKS Brenna
26 45 50 43
6 LKS Strumień
26 42 72 60
7 LKS Kończyce Małe
26 41 52 38
8 LKS Zabłocie
26 33 49 43
9 KS Nierodzim
26 33 40 39
10 LKS Drogomyśl
26
27 40 52
11 KKS Zebrzydowice
26
27 44 71
12 LKS Kończyce Wielkie
26
25 42 81
13 KP Istebna
26
25 47 80
14 LKS Pogwizdów
26
12 40 76

 

Rozgrywki "A" klasy w sezonie 2005/2006



Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia
KS Wisła - Orzeł Zabłocie 2:5
Beskid Brenna - KS Nierodzim 3:2
Trójwieś Istebna - LKS Kończyce Małe 3:0(wo)
Victoria Hażlach - Błyskawica Drogomyśl 0:2
Wisła Strumień - Cukrownik Chybie 1:2
Tempo Puńców - Spójnia Zebrzydowice 2:3
Olza Pogwizdów - Błyskawica Kończyce Wlk 3:3

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia
Spójnia Zebrzydowice - KS Wisła 0:0
Cukrownik Chybie - Tempo Puńców 10:0
Błyskawica Kończyce Wlk - Beskid Brenna 3:2
LKS Kończyce Małe - KS Nierodzim 1:1
Orzeł Zabłocie - LKS Olza Pogwizdów 3:4
Błyskawica Drogomyśl - Wisła Strumień 1:1
Trójwieś Istebna - Victoria Hażlach 2:5

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia
KS Wisła - Cukrownik Chybie 1:1
Beskid Brenna - Orzeł Zabłocie 1:3
KS Nierodzim - Błyskawica Kończyce Wlk 6:0
Wisła Strumień - Trójwieś Istebna 4:0
Tempo Puńców - Błyskawica Drogomyśl 4:2
Victoria Hażlach - LKS Kończyce Małe 1:0
Olza Pogwizdów - Spójnia Zebrzydowice 1:2

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia
Spójnia Zebrzydowice - Beskid Brenna 4:1
Cukrownik Chybie - Olza Pogwizdów 4:2
Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim 1:0
LKS Kończyce Małe - Błyskawica Kończyce Wlk 3:0
Błyskawica Drogomyśl - KS Wisła 1:4
Trójwieś Istebna - Tempo Puńców 2:2
Victoria Hażlach - Wisła Strumień 4:1

Kolejka 5 - 3-4 września
KS Wisła - Trójwieś Istebna 10:0
Beskid Brenna - Cukrownik Chybie 3:3
KS Nierodzim - Spójnia Zebrzydowice 0:2
Tempo Puńców - Victoria Hażlach 1:0
Olza Pogwizdów - Błyskawica Drogomyśl 1:1
Wisła Strumień - LKS Kończyce Małe 4:2
Błyskawica Kończyce Wlk - Orzeł Zabłocie 1:3

Kolejka 6 - 10-11 września
Spójnia Zebrzydowice - Błyskawica Kończyce Wlk 2:1
Cukrownik Chybie - KS Nierodzim 1:2
Błyskawica Drogomyśl - Beskid Brenna 1:3
Trójwieś Istebna - Olza Pogwizdów 7:3
Victoria Hażlach - KS Wisła 2:2
LKS Kończyce Małe - Orzeł Zabłocie 2:2
Wisła Strumień - Tempo Puńców 5:0

Kolejka 7 - 17-18 września
KS Wisła - Wisła Strumień 4:3
Beskid Brenna - Trójwieś Istebna 3:2
KS Nierodzim - Błyskawica Drogomyśl 3:1
Olza Pogwizdów - Victoria Hażlach 2:3
Błyskawica Kończyce Wlk - Cukrownik Chybie 0:5
Orzeł Zabłocie - Spójnia Zebrzydowice 2:1
Tempo Puńców - LKS Kończyce Małe 1:3

Kolejka 8 - 24-25 września
Cukrownik Chybie - Orzeł Zabłocie 1:0
LKS Kończyce Małe - Spójnia Zebrzydowice 4:0
Błyskawica Drogomyśl - Błyskawica Kończyce Wlk 6:2
Trójwieś Istebna - KS Nierodzim 0:2
Victoria Hażlach - Beskid Brenna 1:3
Wisła Strumień - Olza Pogwizdów 3:1
Tempo Puńców - KS Wisła 3:2

Kolejka 9 - 1-2 października
KS Wisła - LKS Kończyce Małe 2:2
Spójnia Zebrzydowice - Cukrownik Chybie 2:2
Beskid Brenna - Wisła Strumień 2:1
KS Nierodzim - Victoria Hażlach 1:1
Olza Pogwizdów - Tempo Puńców 1:2
Błyskawica Kończyce Wlk - Trójwieś Istebna 4:2
Orzeł Zabłocie - Błyskawica Drogomyśl 2:4

Kolejka 10 - 8-9 października
KS Wisła - Olza Pogwizdów 6:1
Błyskawica Drogomyśl - Spójnia Zebrzydowice 4:0
Trójwieś Istebna - Orzeł Zabłocie 1:1
LKS Kończyce Małe - Cukrownik Chybie 0:1
Victoria Hażlach - Błyskawica Kończyce Wlk 7:1
Wisła Strumień - KS Nierodzim 3:3
Tempo Puńców - Beskid Brenna 2:1

Kolejka 11 - 15-16 października
Spójnia Zebrzydowice - Trójwieś Istebna 2:3
Cukrownik Chybie - Błyskawica Drogomyśl 2:2
Beskid Brenna - KS Wisła 0:5
KS Nierodzim - Tempo Puńców 0:1
Błyskawica Kończyce Wlk - Wisła Strumień 2:3
Olza Pogwizdów - LKS Kończyce Małe 1:4
Orzeł Zabłocie - Victoria Hażlach 3:0(wo)

Kolejka 12 - 22-23 października
KS Wisła - KS Nierodzim 1:0
Trójwieś Istebna - Cukrownik Chybie 1:1
Victoria Hażlach - Spójnia Zebrzydowice 3:0
Wisła Strumień - Orzeł Zabłocie 2:1
Tempo Puńców - Błyskawica Kończyce Wlk 1:4
LKS Kończyce Małe - Błyskawica Drogomyśl 2:0
Olza Pogwizdów - Beskid Brenna 0:2

Kolejka 13 - 29-30 października
Spójnia Zebrzydowice - Wisła Strumień 7:2
Cukrownik Chybie - Victoria Hażlach 0:0
KS Nierodzim - Olza Pogwizdów 2:4
Beskid Brenna - LKS Kończyce Małe 1:1
Błyskawica Kończyce Wlk - KS Wisła 1:2
Orzeł Zabłocie - Tempo Puńców 2:3
Błyskawica Drogomyśl - Trójwieś Istebna 1:0

Kolejka wiosenna

Kolejka 14 (03.05.2006 godz.16)
LKS Kończyce Małe - Trójwieś Istebna 7:1
Błyskawica Drogomyśl - Victoria Hażlach 1:3
Cukrownik Chybie - Wisła Strumień 8:0
Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców 1:5
Orzeł Zabłocie - KS Wisła 1:2
Błyskawica Kończyce Wielkie - Olza Pogwizdów 3:2
KS Nierodzim - Beskid Brenna 1:2

Kolejka 15 (09.04.2006 godz.15.00)
KS Nierodzim - LKS Kończyce Małe 2:1
Beskid Brenna - Błyskawica Kończyce Wielkie 2:0
Olza Pogwizdów - Orzeł Zabłocie 2:2
KS Wisła - Spójnia Zebrzydowice 3:1
Tempo Puńców - Cukrownik Chybie 0:2
Wisła Strumień - Błyskawica Drogomyśl 4:1
Victoria Hażlach - Trójwieś Istebna 6:2

Kolejka 16 (17.04.2006 godz.15.00)
LKS Kończyce Małe - Victoria Hażlach 1:2
Trójwieś Istebna - Wisła Strumień 2:6
Błyskawica Drogomyśl - Tempo Puńców 1:1
Cukrownik Chybie - KS Wisła 4:0
Spójnia Zebrzydowice - Olza Pogwizdów 2:2
Orzeł Zabłocie - Beskid Brenna 2:0
Błyskawica Kończyce Wielkie - KS Nierodzim 2:0

Kolejka 17 (23.04.2006 godz.15.00)
Błyskawica Kończyce Wielkie - LKS Kończyce Małe 1:2
KS Nierodzim - Orzeł Zabłocie 2:2
Beskid Brenna - Spójnia Zebrzydowice 3:0(wo)
Olza Pogwizdów - Cukrownik Chybie 0:1
KS Wisła - Błyskawica Drogomyśl 3:0
Tempo Puńców - Trójwieś Istebna 4:0
Wisła Strumień - Victoria Hażlach 3:3

Kolejka 18 (30.04.2006 godz.16.00)
LKS Kończyce Małe - Wisła Strumień 2:2
Victoria Hażlach - Tempo Puńców 0:4
Trójwieś Istebna - KS Wisła 2:3
Błyskawica Drogomyśl - Olza Pogwizdów 2:1
Cukrownik Chybie - Beskid Brenna 2:0
Spójnia Zebrzydowice - KS Nierodzim 1:2
Orzeł Zabłocie - Błyskawica Kończyce Wielkie 2:3

Kolejka 19 (07.05.2006 godz.16.00)
Orzeł Zabłocie - LKS Kończyce Małe 1:2
Błyskawica Kończyce Wielkie - Spójnia Zebrzydowice 2:1
KS Nierodzim - Cukrownik Chybie 0:3
Beskid Brenna - Błyskawica Drogomyśl 1:0
Olza Pogwizdów - Trójwieś Istebna 1:3
KS Wisła - Victoria Hażlach 1:2
Tempo Puńców - Wisła Strumień 4:2

Kolejka 20 (14.05.2006 godz.16.00)
LKS Kończyce Małe - Tempo Puńców 0:3
Wisła Strumień - KS Wisła 1:1
Victoria Hażlach - Olza Pogwizdów 4:1
Trójwieś Istebna - Beskid Brenna 0:0
Błyskawica Drogomyśl - KS Nierodzim 0:0
Cukrownik Chybie - Błyskawica Kończyce Wielkie 8:1
Spójnia Zebrzydowice - Orzeł Zabłocie 2:4

Kolejka 21 (21.05.2006 godz.16.00)
Spójnia Zebrzydowice - LKS Kończyce Małe 2:3
Orzeł Zabłocie - Cukrownik Chybie 0:0
Błyskawica Kończyce Wielkie - Błyskawica Drogomyśl 0:4
KS Nierodzim - Trójwieś Istebna 4:2
Beskid Brenna - Victoria Hażlach 1:2
Olza Pogwizdów - Wisła Strumień 2:2
KS Wisła - Tempo Puńców 1:4

Kolejka 22 (28.05.2006 godz 17.00)
LKS Kończyce Małe - KS Wisła 1:3
Tempo Puńców - Olza Pogwizdów 4:2
Wisła Strumień - Beskid Brenna 4:2
Victoria Hażlach - KS Nierodzim 2:0
Trójwieś Istebna - Błyskawica Kończyce Wielkie 4:3
Błyskawica Drogomyśl - Orzeł Zabłocie 0:0
Cukrownik Chybie - Spójnia Zebrzydowice 5:0

Kolejka 23 (04.06.2006 godz.17.00)
Cukrownik Chybie - LKS Kończyce Małe 0:3(wo)
Spójnia Zebrzydowice - Błyskawica Drogomyśl 3:1
Orzeł Zabłocie - Trójwieś Istebna 1:2
Błyskawica Kończyce Wielkie - Victoria Hażlach 2:3
KS Nierodzim - Wisła Strumień 2:0
Beskid Brenna - Tempo Puńców 5:4
Olza Pogwizdów - KS Wisła 3:3

Kolejka 24 (11.06.2006 godz.17.00)
Beskid Brenna - KS Wisła 2:0
LKS Kończyce Małe - Olza Pogwizdów 1:0
Tempo Puńców - KS Nierodzim 2:1
Wisła Strumień - Błyskawica Kończyce Wielkie 2:0
Victoria Hażlach - Orzeł Zabłocie 2:0
Trójwieś Istebna - Spójnia Zebrzydowice 2:4
Błyskawica Drogomyśl - Cukrownik Chybie 0:3

Kolejka 25 (15.06.2006 godz.17.00)
Błyskawica Drogomyśl - LKS Kończyce Małe 2:5
Cukrownik Chybie - Trójwieś Istebna 1:0
Spójnia Zebrzydowice - Victoria Hażlach 1:5
Orzeł Zabłocie - Wisła Strumień 3:4
Błyskawica Kończyce Wielkie - Tempo Puńców 3:0(wo)
KS Nierodzim - KS Wisła 2:2
Beskid Brenna - Olza Pogwizdów 5:0

Kolejka 26 (18.06.2006 godz.17.00)
LKS Kończyce Małe - Beskid Brenna 0:2
Olza Pogwizdów - KS Nierodzim 1:2
KS Wisła - Błyskawica Kończyce Wielkie 6:0
Tempo Puńców - Orzeł Zabłocie 0:3(wo)
Wisła Strumień - Spójnia Zebrzydowice 9:1
Victoria Hażlach - Cukrownik Chybie 1:6
Trójwieś Istebna - Błyskawica Drogomyśl 4:2


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca