Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • slajd_05
  • slajd_06
  • Slajd_02
Reklama

Juniorzy ze Skoczowa zwycięzcami turnieju

Email Drukuj

Dziś 26 listopada 2011 r. w Hali Sportowej w Strumieniu rozegrano Halowy Turniej Juniorów (rocznik '93 i młodsi) o Puchar Prezesa Podokręgu Piłki Nożnej w Skoczowie...

 

 

Uroczystego otwarcia i przywitania zawodników dokonał Przewodniczący Wydziału Szkolenia Podokręgu Piłki Nożnej w Skoczowie – Ryszard Juchniewicz.

Do udziału w turnieju zgłosiło się 10 drużyn, które w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy a następnie rozegrały mecze eliminacyjne.

Grupa "A" – Pogwizdów, Pierściec, Kończyce Wielkie, Brzezówka, Pruchna
Grupa "B" – Drogomyśl, Cieszyn, Strumień, Skoczów, UGKS Zebrzydowice


WYNIKI I TABELE MECZY ELIMINACYJNYCH

GRUPA "A"
Kończyce Wielkie – Pruchna - 2:1
Brzezówka – Pierściec - 1:1
Pruchna – Brzezówka - 0:1
Pogwizdów – Kończyce Wielkie - 1:2
Brzezówka - Pogwizdów - 1:1
Pierściec - Pruchna - 1:1
Pogwizdów - Pierściec - 2:1
Kończyce Wielkie - Brzezówka - 1:0
Pierściec - Kończyce Wielkie - 1:1
Pruchna - Pogwizdów - 0:2

TABELA GRUPY "A"
1. Kończyce Wielkie – 10pkt. 6:3
2. Pogwizdów – 7pkt. 6:4
3. Brzezówka – 5pkt. 3:3
4. Pierściec - 3pkt. 4:5
5. Pruchna - 1pkt. 1:6

GRUPA "B"
Cieszyn – Strumień - 3:1
Skoczów – UGKS Zebrzydowice - 2:0
Strumień – Skoczów - 0:6
Drogomyśl – Cieszyn - 0:1
Skoczów - Drogomyśl - 2:0
UGKS Zebrzydowice - Strumień - 0:3
Drogomyśl - UGKS Zebrzydowice - 1:0
Cieszyn - Skoczów - 0:1
UGKS Zebrzydowice - Cieszyn - 0:0
Strumień - Drogomyśl - 0:2

TABELA GRUPY "B"
1. Skoczów - 12pkt. 11:0
2. Cieszyn - 7pkt. 4:2
3. Drogomyśl - 6pkt. 3:3
4. Strumień - 3pkt. 4:11
5. UGKS Zebrzydowice - 1pkt. 0:6

MECZE PÓŁFINAŁOWE
Kończyce Wielkie – Cieszyn – 2:1
Pogwizdów – Skoczów – 0:2

MECZ O IX MIEJSCE:
Pruchna – UGKS Zebrzydowice – 1:1 rz. k 2:1

MECZ O VII MIEJSCE:
Pierściec - Strumień - 0:2

MECZ O V MIEJSCE:
Brzezówka - Drogomyśl - 0:3

MECZ O III MIEJSCE:
Cieszyn - Pogwizdów - 6:0

MECZ FINAŁOWY:
Kończyce Wielkie – Skoczów - 0:2

TABELA KOŃCOWA
I - SKOCZÓW
II – KOŃCZYCE WIELKIE
III – CIESZYN
IV – POGWIZDÓW
V – DROGOMYŚL
VI – BRZEZÓWKA
VII – STRUMIEŃ
VIII – PIERŚCIEC
IX – PRUCHNA
X – UGKS ZEBRZYDOWICE

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca