Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • slajd_04
  • slajd_06
  • Slajd_03
Reklama

Na remis z Baranowicami

Email Drukuj

Wisła Strumień zremisowała w meczu sparingowym z LKS-em Baranowice rozegranym w dniu dzisiejszym na bocznym boisku w Strumieniu 3:3...

 

 

Wisła Strumień - LKS Baranowice 3:3 (0:3)

Skład Wisły: Grabowski, Hanusiak, Masłowski K., Masłowski P., Kubaczka, Polit D., Bawoł, Papliński (46min. Janota), Szczerbiak, Lang (71min. Gandor), Różankowski (46min. Kotkowski)

Bramki zdobyli: Bawoł Mateusz (79min.), Szczerbiak Michał (61min.), Masłowski Piotr (88min.)

Kolejny mecz sparingowy drużyna "Wisły" Strumień rozegra w najbliższą niedzielę 22 marca 2015 r. o godz. 12:00 w Strumieniu z LKS "Strażak" Dębowiec.


W dniu dzisiejszym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Pawłowicach kolejny mecz sparingowy rozegrali juniorzy Wisły Strumień z GKS Pniówek Pawłowice, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4:1. Zdobywcą bramki dla naszej drużyny był Przybylski Tobiasz (30min.)

Skład Wisły: testowany zawodnik, Przybylski (35min. Opalski D.), Biesok, Szkucik, Janowski, Stec (41min. Pietrzyk), Kurpas, Staroń W. (41min. Fabian), Gandor, Szczypka, Staroń J.

Foto: Paweł Berek

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


Damsoft Wędkarstwo-śląsk