Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • Slajd_02
Reklama

II Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Strumienia

Email Drukuj

W dniu wczorajszym tj. 27.11.2011 r. na Hali Sportowej w Strumieniu rozegrana została I kolejka II Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Strumienia...



Wyniki I kolejki:

"Flaschke 07" - "Dsa Team" - 0 : 7
"Żółto - czarni" - "Nova Strumień 73" - 7 : 3
"Michalczyk Team" - "Dream Team" - 12 : 4
"Gold Bruk" - "Truck Service Zaborze" - 2 : 2


Tabela rozgrywek:




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 Michalczyk Tema
1 3 12 4
2 Dsa Team
1 3 7 0
3 Żółto - czarni
1
3 7 3
4 Gold Bruk
1 1 2 2
5 Truck Service Zaborze
1 1 2 2
6 Nova Strumień 73
1 0 3 7
7 Flaschke 07
1 0 0 7
8 Dream Team
1 0 4 12




Lista najlepszych strzelców bramek:

1. Tomasz Czakon - 3 bramki
2. Krzysztof Juszczyk - 3 bramki
3. Artur Wiewióra - 3 bramki


4.12.2011 - WOLNE


II KOLEJKA

11.12.2011

15.00 - 15.45 - "Dream Team" : "Gold Bruk"
15.45 - 16.30 - "Żółto - czarni" : "Flaschke 07"
16.30 - 17.15 - "Dsa Team" : "Truck Service Zaborze"
17.15 - 18.00 - "Michalczyk Team" : "Nova Strumień 73"

III KOLEJKA

18.12.2011

15.00 - 15.45 - "Michalczyk Team" : "Gold Bruk"
15.45 - 16.30 - "Dsa Team" : "Nova Strumień 73"
16.30 - 17.15 - "Flaschke 07" : "Dream Team"
17.15 - 18.00 - "Żółto - czarni" : "Truck Service Zaborze"

IV KOLEJKA

08.01.2012

15.00 - 15.45 - "Nova Strumień 73" : "Truck Service Zaborze"
15.45 - 16.30 - "Flaschke 07" : "Michalczyk Team"
16.30 - 17.15 - "Dream Team" : "Żółto - czarni"
17.15 - 18.00 - "Dsa Team" : "Gold Bruk"

Składy drużyn:

"Flaschke 07"

Rafał Rusek, Łukasz Sowa, Tomasz Midura, Grzegorz Karpacki, Damian Kufieta, Krystian Kufieta, Bartłomiej Midura, Adam Horczyk, Arkadiusz Górczyński, Fabian Mikołajek.

"Dsa Team"

Mariusz Wiewióra, Artur Wiewiórka, Sebastian Ryszkowski, Tomasz Parchański, Łukasz Folek, Marek Pisarek, Ryszard Śmieja, Dawid Grabski, Marcin Skonieczka, Piotr Parchański.

"Żółto - czarni"

Robert Miły, Dariusz Gabzdyl, Krzysztof Mroczek, Radosław Moj, Grzegorz Korzeniewski, Adam Mikolka, Daniel Podskarbi, Patryk Skłodowski, Radosław Gandor.

"Nova Strumień 73"

Arkadiusz Ochodek, Dariusz Szymoszek, Mirosław Ochodek, Janik Wojciech, Marcin Bambach, Radosław Wójtowicz, Jarosław Kubica.

"Michalczyk Team"

Łukasz Gołyszny, Kamil Zbijowski, Mateusz Zbijowski, Tomasz Krzempek, Wojciech Komorek, Krzysztof Juszczyk, Remigiusz Skalski, Artur Jarczok, Artur Czerwonka, Kamil Pinocy.

"Dream Team"

Tomasz Hernik, Szymon Szołtys, Grzegorz Spyrka, Szymon Piechaczek, Michał Szpak, Mateusz Wartycha, Michał Kranc, Tomasz Czakon, Tomasz Mazurek.

"Gold Bruk"

Bartosz Niedzielski, Robert Klimek, Paweł Protaszewski, Rafał Balcerak, Sebastian Bukowski, Radosław Balcerak, Dawid Brzeziński, Łukasz Gawor, Piotr Gałuszka, Bartosz Paszyński.

"Truck Service Zaborze"

Mateusz Błażejewski, Marcin Krużyński, Krystian Janik, Damian Janik, Andrzej Marek, Adrian Świńczyk, Krzysztof Michalczyk, Andrzej Wojciech, Arkadiusz Herzyk, Jarosław Fanczalski.

Materiały dostarczyła i zdjęcia wykonała: Janusza Krzyżanowska


Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca