Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_05
Reklama

IV Open Liga o Puchar Burmistrza

Email Drukuj

W czwartek 30.04.2015 r. odbyła się premierowa kolejka IV Open Ligi o Puchar Burmistrza Strumienia. Jest to kolejna edycja zmagań piłkarskich drużyn w których składach występują amatorzy i zawodnicy grający w okolicznych klubach sportowych. Celem nadrzędnym ligi jest aktywne spędzanie wolnego czasu, a także popularyzacja dyscypliny jaką jest piłka nożna w środowisku lokalnym...

 

W tej edycji uczestniczą następujące zespoły:

La Furia Roja: Markiton Łukasz, Markiton Kamil, Markiton Adrian, Zahraj Arkadiusz, Rojczyk Paweł, Staniek Krystian, Jodłowiec Szymon, Stabrawa Adam.

AS Futbolsklep: Jaworski Kazimierz, Kawulok Grzegorz, Juszczyk Krzysztof, Dzida Mateusz, Szrajda Michał, Indyk Dariusz, Gabzdyl Dariusz, Iskrzycki Sławomir, Janota Mateusz, Lang Jan, Niemczyk Andrzej, Gabryś Bartłomiej, Sosna Tomasz, Lehrich Szymon.

Turboptysie: Danel Krystian, Staszuk Karol, Nowak Konrad, Janowski Konrad, Gandor Remigiusz, Szast Łukasz, Kurpas Damian,  Krzempek Łukasz, Krzempek Jakub, Kapias Remigiusz, Kłóś Przemysław,Szczypka Maksymilian.

Pędzące Kojoty: Folek Michał, Kidoń Arkadiusz, Kidoń Sławomir, Smyczek Patryk,, Śmieja Maciej, Maruszak Daniel, Krzempek Tomasz, Sroczyński Marcin, Dąbrowski Robert, Wójcik Grzegorz, Stokłosa Łukasz, Krzepek Przemysław.

Zamamrane Misie: Dziendziel Pweł, Frączek Dawid, Fajkis Dawid, Francuz Dawid, Krzempek Radosław, Żur Szymon, Zygma Dariusz, Wardas Kacper, Miłek Szymon.

Mecze, poza I kolejką,  rozgrywane są w każdy piątek od godziny 18.00 . Liga podzielona jest na dwie fazy, pierwsza runda zasadnicza, gdzie każdy gra z każdym. Po rundzie zasadniczej odbywa się tzw. play off. Pierwsza drużyna po rundzie zasadniczej  bezpośrednio awansuje do turnieju finałowego, natomiast pozostałe ekipy walczą o finał w systemie- drugi gra z zespołem, który zajął piątą lokatę, zaś trzeci z zespołem, który uplasował się na czwartym miejscu. Ważne jest to aby grać do końca, bo nawet zajmując niższą lokatę w pierwszej rundzie można jeszcze tę ligę wygrać.

Wyniki:

I kolejka (30.04.2015):

AS Futbolsklep - Zamamrane Misie - 6:4

La Furia Roja - Pędzące Kojoty - 3:0

Turboptysie - pauza

II kolejka (8.05.2015):

La Furia Roja - Turboptysie - 1:1

AS Futbolsklep - Pędzące Kojoty - 6:3

Zamamrane Misie - pauza

Tabela rozgrywek:
MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 AS Futbolsklep
2
6
12
7
2 La Furia Roja
2
4
4
1
3 Turboptysie
1
1
1
1
4 Pędzące Kojoty
2
0
3
9
5 Zamamrane Misie
1
0
4
6


W klasyfikacja na najlepszego strzelca prowadzi Mateusz Dzida ( AS Futbolsklep) z 4 trafieniami na swoim koncie. Tuż za nim plasują się Arkadiusz Zahraj (La Furia Roja) oraz Dariusz Indyk (AS Futbolsklep) z 3 golami na koncie.

 

Terminarz rundy zasadniczej:

III kolejka: (15.05.2015)

18.00 Turboptysie - Pędzące Kojoty

19.00 La furia Roja - Zamamrane Misie

AS Futbolsklep - pauza

IV kolejka: (22.05.2015)

18.00 Pędzące Kojoty - Zamamrane Misie

19.00 Turboptysie - AS Futbolsklep

La Furia Roja – pauza

V kolejka: (29.05.2015)

18.00 AS Futbolsklep - La Furia Roja

19.00 Zamamrane Misie - Turboptysie

Pędzące Kojoty - pauza

 

Materiały dostarczył: Krzysztof Dybczyński

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk