Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_06

Wyniki A klasy w sezonie 2015/2016

Email Drukuj

Rozgrywki "A" klasy w sezonie 2015/2016


 

Tabela "A" klasy (sezon 2015/2016)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Drogomyśl
26
66
89
25
2 TS Cieszyn
26
57
78
35
3 LKS Strumień
26
52
57
28
4 LKS Puńców
26
51
69
26
5 LKS Ochaby
26
43
64
39
6 LKS Kończyce Małe
26
37
57
51
7 LKS Brenna
26
34
61
59
8 LKS Pogwizdów
26
32
27
43
9 LKS Goleszów
26
31
41
56
10 GKS Kaczyce
26
31
38
53
11 KP Skoczów II
26
27
44
55
12 LKS Kończyce Wielkie
26
21
41
74
13 LKS Bąków
26
17
36
82
14 LKS Zabłocie
26
10
23
99


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2015/2016)



ZAWODNIK
BRAMKI
1 Indyk Dariusz
14
2 Różankowski Kamil
9
3 Szczerbiak Michał
8
4 Gryta Damian
4
5 Rybak Rafał
2

 

Wyniki "A" klasy w sezonie 2015/2016

 

Kolejka jesienna

1 kolejka - 9.08.2015 r. godz. 17:00
LKS  Drogomyśl - LKS  Pogwizdów 2:1
KP  Skoczów  II - LKS  Ochaby 1:1
LKS  Goleszów - LKS  Kończyce  W. 1:1
LKS  Puńców - TS  Cieszyn 1:2
LKS  Brenna - LKS  Strumień 2:4
GKS  Kaczyce - LKS  Kończyce  M. 4:4
LKS  Bąków - LKS  Zabłocie 0:1

2 kolejka - 16.08.2015 r. godz. 17:00
LKS  Kończyce  M. - LKS  Bąków 4:4
LKS  Strumień - GKS  Kaczyce 1:1
TS  Cieszyn - LKS  Brenna 4:2
LKS  Kończyce  W. - LKS  Puńców 0:0
LKS  Ochaby - LKS  Goleszów 3:2
LKS  Drogomyśl - KP  Skoczów  II 2:0
LKS  Pogwizdów - LKS  Zabłocie 3:0

3 kolejka - 23.08.2015 r. godz. 17:00
LKS  Puńców - LKS  Ochaby 0:0
LKS  Brenna - LKS  Kończyce  W. 4:2
GKS  Kaczyce - TS  Cieszyn 0:3
LKS  Bąków - LKS  Strumień 4:4
LKS  Zabłocie - LKS  Kończyce  M. 0:0
KP  Skoczów  II - LKS  Pogwizdów 1:0
LKS  Goleszów - LKS  Drogomyśl 2:5

4 kolejka - 30.08.2015 r. godz. 17:00
LKS  Kończyce  W. - GKS  Kaczyce 1:1
LKS  Ochaby - LKS  Brenna 3:1
LKS  Drogomyśl - LKS  Puńców 1:1
KP  Skoczów  II - LKS  Goleszów 1:3
LKS  Pogwizdów - LKS  Kończyce  M. 0:2
LKS  Strumień - LKS  Zabłocie 3:0
TS  Cieszyn - LKS  Bąków 3:0

5 kolejka - 6.09.2015 r. godz. 16:00
LKS  Bąków - LKS  Kończyce  W. 5:2
LKS  Zabłocie - TS  Cieszyn 0:5
LKS  Kończyce  M. - LKS  Strumień 2:4
LKS  Goleszów - LKS  Pogwizdów 2:0
LKS  Puńców - KP  Skoczów  II 3:2
LKS  Brenna - LKS  Drogomyśl 1:1
GKS  Kaczyce - LKS  Ochaby 1:6

6 kolejka - 13.09.2015 r. godz. 16:00
KP  Skoczów  II - LKS  Brenna 3:3
LKS  Goleszów - LKS  Puńców 0:4
LKS  Pogwizdów - LKS  Strumień 0:2
TS  Cieszyn - LKS  Kończyce  M. 7:1
LKS  Kończyce  W. - LKS  Zabłocie 1:3
LKS  Ochaby - LKS  Bąków 3:0
LKS  Drogomyśl - GKS  Kaczyce 1:1

7 kolejka - 20.09.2015 r. godz. 16:00
LKS  Strumień - TS  Cieszyn 2:1
LKS  Puńców -  LKS  Pogwizdów 4:1
LKS  Brenna - LKS  Goleszów 3:1
GKS  Kaczyce - KP   Skoczów  II 3:0
LKS  Bąków - LKS  Drogomyśl  0:5
LKS  Zabłocie - LKS  Ochaby 0:3
LKS  Kończyce  M. - LKS  Kończyce  W. 3:2

8 kolejka - 27.09.2015 r. godz. 16:00
LKS  Pogwizdów - TS  Cieszyn 0:2
LKS  Kończyce  W. - LKS  Strumień 0:5
LKS  Ochaby - LKS  Kończyce  M. 3:3
LKS  Drogomyśl  - LKS  Zabłocie 4:2
KP  Skoczów  II - LKS  Bąków 0:0
LKS  Goleszów - GKS  Kaczyce 2:2
LKS  Puńców - LKS  Brenna 2:2

9 kolejka - 4.10.2015 r. godz. 15:00
TS  Cieszyn - LKS  Kończyce  W. 3:0
LKS  Strumień - LKS  Ochaby 0:1
LKS  Kończyce  M. - LKS  Drogomyśl 2:3
LKS  Zabłocie - KP  Skoczów  II 0:2
LKS  Bąków - LKS  Goleszów 0:4
GKS  Kaczyce - LKS  Puńców 1:0
LKS  Brenna - LKS  Pogwizdów 0:1

10 kolejka - 11.10.2015 r. godz. 15:00
LKS  Ochaby - TS  Cieszyn 0:2
LKS  Drogomyśl - LKS  Strumień 1:0
KP  Skoczów  II - LKS  Kończyce  M. 3:1
LKS  Goleszów - LKS  Zabłocie 0:0
LKS  Puńców - LKS  Bąków 4:1
LKS  Brenna - GKS  Kaczyce 2:0
LKS  Pogwizdów - LKS  Kończyce  W. 1:1

11 kolejka - 18.10.2015 r. godz. 15:00
LKS  Zabłocie - LKS  Puńców 0:3
LKS  Kończyce  M. - LKS  Goleszów 3:1
LKS  Strumień - KP  Skoczów  II  6:1
TS  Cieszyn - LKS  Drogomyśl 4:2
LKS  Kończyce  W. - LKS  Ochaby 0:0
GKS  Kaczyce - LKS  Pogwizdów  2:1
LKS  Bąków - LKS  Brenna 3:1

12 kolejka - 25.10.2015 r. godz. 14:00
LKS  Pogwizdów - LKS  Ochaby 0:0
LKS  Drogomyśl - LKS  Kończyce  W. 1:0
KP  Skoczów  II - TS  Cieszyn 1:1
LKS  Goleszów - LKS  Strumień 3:1
LKS  Puńców - LKS  Kończyce  M. 1:2
LKS  Brenna  - LKS  Zabłocie 5:1
GKS  Kaczyce - LKS  Bąków 1:1

13 kolejka - 31.10.2015 r. godz. 14:00
LKS  Ochaby - LKS  Drogomyśl 0:3
LKS  Kończyce  W. - KP  Skoczów  II 2:10
TS  Cieszyn - LKS  Goleszów 0:0
LKS  Strumień - LKS  Puńców 0:1
LKS  Kończyce  M. - LKS  Brenna 2:4
LKS  Zabłocie - GKS  Kaczyce 0:0
LKS  Bąków - LKS  Pogwizdów 0:1


Kolejka wiosenna


14 kolejka - 3.04.2016 r. godz. 15:00
LKS  Pogwizdów - LKS  Drogomyśl 1:4
LKS  Ochaby - KP  Skoczów II 2:4
LKS  Kończyce W. - LKS  Goleszów 4:2
TS  Cieszyn - LKS  Puńców 0:0
LKS  Strumień - LKS  Brenna 2:1
LKS  Kończyce M. - GKS  Kaczyce 2:1
LKS  Zabłocie - LKS  Bąków 0:1

15 kolejka - 10.04.2016 r. godz. 15:00
LKS  Zabłocie - LKS  Pogwizdów 1:4
LKS  Bąków - LKS  Kończyce M. 0:5
GKS  Kaczyce - LKS  Strumień 1:0
LKS  Brenna - TS  Cieszyn 2:3
LKS  Puńców - LKS  Kończyce W. 4:2
LKS  Goleszów - LKS  Ochaby 1:6
KP  Skoczów II - LKS  Drogomyśl 0:3

16 kolejka - 17.04.2016 r. godz. 15:00
LKS  Pogwizdów - KP  Skoczów II 2:1
LKS  Drogomyśl - LKS  Goleszów 8:1
LKS  Ochaby - LKS  Puńców 1:4
LKS  Kończyce W. - LKS  Brenna 1:3
TS  Cieszyn - GKS  Kaczyce 5:1
LKS  Strumień - LKS  Bąków 2:0
LKS  Kończyce M. - LKS  Zabłocie 5:1

17 kolejka - 24.04.2016 r. godz. 16:00
LKS  Kończyce M. - LKS  Pogwizdów 0:1
LKS  Zabłocie - LKS  Strumień 2:5
LKS  Bąków - TS  Cieszyn 1:11
GKS  Kaczyce - LKS  Kończyce W. 0:0
LKS  Brenna - LKS  Ochaby 2:4
LKS  Puńców - LKS  Drogomyśl 1:2
LKS  Goleszów - KP  Skoczów II 0:3

18 kolejka - 1.05.2016 r. godz. 16:00
LKS  Pogwizdów - LKS  Goleszów 2:0
KP  Skoczów II - LKS  Puńców 0:0
LKS  Drogomyśl - LKS  Brenna 6:2
LKS  Ochaby - GKS  Kaczyce 1:2
LKS  Kończyce W. - LKS  Bąków 4:3
TS  Cieszyn - LKS  Zabłocie 3:1
LKS  Strumień - LKS  Kończyce M. 1:1

19 kolejka - 8.05.2016 r. godz. 16:00
LKS  Strumień - LKS  Pogwizdów 2:0
LKS  Kończyce M. - TS  Cieszyn 3:0 w.o.
LKS  Zabłocie - LKS  Kończyce W. 0:5
LKS  Bąków - LKS  Ochaby 2:4
GKS  Kaczyce - LKS  Drogomyś 1:4
LKS  Brenna - KP  Skoczów II 4:1
LKS  Puńców - LKS  Goleszów 0:1

20 kolejka - 15.05.2016 r. godz. 16:00
LKS  Pogwizdów - LKS  Puńców 0:3
LKS  Goleszów - LKS  Brenna 1:1
KP  Skoczów II - GKS  Kaczyce 2:2
LKS  Drogomyśl - LKS  Bąków 3:1
LKS  Ochaby - LKS  Zabłocie 9:2
LKS  Kończyce W. - LKS  Kończyce M. 1:3
TS  Cieszyn - LKS  Strumień 2:4

21 kolejka - 22.05.2016 r. godz. 16:00
TS  Cieszyn - LKS  Pogwizdów 3:0
LKS  Strumień - LKS  Kończyce W. 3:1
LKS  Kończyce M. - LKS  Ochaby 1:1
LKS  Zabłocie - LKS  Drogomyśl 0:7
LKS  Bąków - KP  Skoczów II 3:2
GKS  Kaczyce - LKS  Goleszów 1:4
LKS  Brenna - LKS  Puńców 3:4

22 kolejka - 26.05.2016 r. godz. 17:00
LKS  Pogwizdów - LKS  Brenna 2:0
LKS  Puńców - GKS  Kaczyce 6:1
LKS  Goleszów - LKS  Bąków 3:2
KP  Skoczów II - LKS  Zabłocie 4:1
LKS  Drogomyśl - LKS  Kończyce M. 3:1
LKS  Ochaby - LKS  Strumień 1:1
LKS  Kończyce W. - TS  Cieszyn 2:4

23 kolejka - 29.05.2016 r. godz. 17:00
LKS  Kończyce W. - LKS  Pogwizdów 4:0
TS  Cieszyn - LKS  Ochaby 3:0
LKS  Strumień - LKS  Drogomyśl 1:0
LKS  Kończyce M. - KP  Skoczów II 3:0
LKS  Zabłocie - LKS  Goleszów 1:1
LKS  Bąków - LKS  Puńców 1:5
GKS  Kaczyce - LKS  Brenna 3:0 w.o.

24 kolejka - 5.06.2016 r. godz. 17:00
LKS  Pogwizdów - GKS  Kaczyce 2:1
LKS  Brenna - LKS  Bąków 4:1
LKS  Puńców - LKS  Zabłocie 15:2
LKS  Goleszów - LKS  Kończyce M. 1:1
KP  Skoczów II - LKS  Strumień 0:2
LKS  Drogomyśl - TS  Cieszyn 6:0
LKS  Ochaby - LKS  Kończyce W. 6:1

25 kolejka - 12.06.2016 r. godz. 14:00
LKS  Ochaby - LKS  Pogwizdów 5:0
LKS  Kończyce W. - LKS  Drogomyśl 1:9
TS  Cieszyn - KP  Skoczów II 5:2
LKS  Strumień - LKS  Goleszów 2:1
LKS  Kończyce M. - LKS  Puńców 1:2
LKS  Zabłocie - LKS  Brenna 2:6
LKS  Bąków - GKS  Kaczyce 2:2

26 kolejka - 19.06.2016 r. godz. 17:00
LKS  Pogwizdów - LKS  Bąków 4:1
GKS  Kaczyce - LKS  Zabłocie 5:3
LKS  Brenna - LKS  Kończyce M. 3:2
LKS  Puńców - LKS  Strumień 1:0
LKS  Goleszów - TS  Cieszyn 4:2
KP  Skoczów II - LKS  Kończyce W. 0:3 w.o.
LKS  Drogomyśl - LKS  Ochaby 3:1


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca