Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_02
Reklama

Halowy Turniej Trampkarzy o Puchar Prezesa Podokręgu Skoczów

Email Drukuj

Dziś tj. 28 listopada 2015 r. w Hali Sportowej w Strumieniu rozegrano Halowy Turniej Trampkarzy (rocznik '01 i młodsi) o Puchar Prezesa Podokręgu Piłki Nożnej w Skoczowie...

 



Uroczystego otwarcia i przywitania zawodników dokonał: Prezes Podokręgu Skoczów Bogusław Walica
Do udziału w turnieju zgłosiło się 12 drużyn, które w wyniku losowania zostały podzielone na cztery grupy a następnie rozegrały mecze eliminacyjne.

Grupa "A" - Cieszyn, Górki W., Chybie
Grupa "B" - Kaczyce, Zabłocie, Skoczów
Grupa "C" - Drogomyśl, Strumień, Istebna
Grupa "D"
- Ustroń, Kończyce W., Bąków

WYNIKI I TABELE MECZY ELIMINACYJNYCH

GRUPA "A"
Cieszyn - Górki W. - 2:5
Cieszyn - Chybie - 2:1
Górki W. - Chybie - 2:1

TABELA GRUPY "A"
1. Górki W. - 6pkt. 7:3
2. Cieszyn - 3pkt. 4:6
3. Chybie - 0pkt. 2:4

GRUPA "B"
Kaczyce - Zabłocie - 1:2
Kaczyce - Skoczów - 0:3
Zabłocie - Skoczów - 0:3

TABELA GRUPY "B"

1. Skoczów - 6pkt. 6:0
2. Zabłocie - 3pkt. 2:4
3. Kaczyce - 0pkt. 1:5

GRUPA "C"
Drogomyśl - Strumień - 3:0
Drogomyśl - Istebna - 0:1
Strumień - Istebna - 0:2

TABELA GRUPY "C"

1. Istebna - 6pkt. 3:0
2. Drogomyśl - 3pkt. 3:1
3. Strumień - 0pkt. 0:5

GRUPA "D"
Ustroń - Kończyce W. - 3:0
Ustroń - Bąków - 0:0
Kończyce W. - Bąków - 0:3

TABELA GRUPY "D"
1. Bąków - 4pkt. 3:0
2. Ustroń - 4pkt. 3:0
3. Kończyce W. - 0pkt. 0:6

MECZE PÓŁFINAŁOWE

Chybie - Strumień - 1:0
Kaczyce - Kończyce W. - 4:0
Cieszyn - Drogomyśl - 1:0
Zabłocie - Ustroń - 1:2
Górki W. - Istebna - 5:1
Skoczów - Bąków - 2:0

MECZ O XI MIEJSCE:
Strumień - Kończyce W. - 2:0

MECZ O IX MIEJSCE:
Chybie - Kaczyce - 2:1

MECZ O VII MIEJSCE:
Drogomyśl - Zabłocie - 0:4

MECZ O V MIEJSCE:
Cieszyn - Ustroń - 2:2 (rz. k. 2:1)

MECZ O III MIEJSCE:
Istebna - Bąków - 1:1 (rz. k. 2:3)

MECZ O I MIEJSCE:
Górki W. - Skoczów - 0:1

TABELA KOŃCOWA:
I - SKOCZÓW
II - GÓRKI WIELKIE
III - BĄKÓW
IV - ISTEBNA
V - CIESZYN
VI - USTROŃ
VII - ZABŁOCIE
VIII - DROGOMYŚL
IX - CHYBIE
X - KACZYCE
XI - STRUMIEŃ
XII - KOŃCZYCE WIELKIE

Po zakończonym turnieju puchary zwycięzcą wręczył Prezes Podokręgu Skoczów Bogusław Walica oraz Przewodniczący WGiD Zenon Wawrzyczek.


Foto: Stanisław Ochodek



Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca