Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_06

I Mini Turniej Piłki Nożnej

Email Drukuj

W minioną sobotę uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej w Strumieniu wzięli udział w I Mini Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu...

 

 

Drużyny reprezentowali:

1A "Zawsze Mocni" : Kinga Nowok, Filip Łukowski, Tymon Wyleżych, Wiktoria Bujok, Wojtek Zbijowski, Maksymilian Zatorski, Tomek i Mateusz Milerscy.

Opiekun: Katarzyna Gąsior.

1 B "Real !": Kornelia Kuczera, Michał Milanowski, Amelia Spora, Łukasz Dudkowiak, Dawid Bochenek, Sara Wróbel, Sebastian Spek, Weronika Marek.

Opiekun: Izabela Hanzlik.

1D „Zawodowcy": Alan Dubczyk, Konrad Piętka, Tobiasz Król, Wojtek Krzempek, Gabriel Kuś, Mateusz Szyndler, Dominika Brachaczek, Nikola Kornasińska.

Opiekun: Renata Midura.

2A "Pędziwiatry”: Lena Dybczyńska, Krzysztof Rygiel, Krzysztof Grzyb, Miłosz Parchański, Jakub Michalik, Jakub Opalski, Franciszek Szupina, Paweł Piekarczyk.

Opiekun: Dorota Balas.

2B "Łowcy Bramek": Marcelina Bojda, Natasza Rauer, Jakub Barwicki, Tomek Stryczek, Filip Staroń, Eryk Wyleżuch, Krzysztof Kurowski, Nataniel Jaroszewski.

Opiekun: Dorota Balas.

2C "Superowi": Dawid Kojzar, Dawid Ustaszewski, Bartosz Grzywa, Bartłomiej Wiktorowski, Oliwier Niemczyk, Damian Wojtek, Nadia Dzięgielowska, Tatiana Stryczek.

Opiekun: Ewa Rychlik.

2D "Królowie Boiska": Wojciech Kania, Kewin Młynarski, Bartosz Pietrzyk, Martyna Midura, Julia Pyka, Hanna Hoffmann, Nadia Kwaśniewska, Mia Rudnik.

Opiekun: Magdalena Malinowska-Pudło.

3A "Mistrzowie Murawy": Jacek Halama, Sebastian Libura, Jakub Libura, Dominik Rygiel, Oliwia Góra, Mikołaj Wiewióra, Davide Janiak, Jakub Stobierski.

Opiekun: Izabela Hanzlik.

3B "Juniorzy": Radosław Wiktorowski, Kamil Kupka, Kacper Żołdak, Piotr Rożkowicz, Paulina Grzyb, Martyna Kołdys, Michał kołodziej, Aleksander Dudzik.

Opiekun: Renata Midura.

3C "Petardy": Paweł Krawiec, Klaudiusz Skalski, Nikodem Strządała, Mikołaj Kawa, Konrad Milerski, Szymon Waleczek, Paweł Dziwoki, Martyna Luszowska.

Opiekun: Barbara Szczepańska.

Sędziami byli : Adam Holesz i Dawid Grabski.

Opiekę medyczną sprawowała Pani Bogusława Skłodowska.

W kategorii klas pierwszych zwyciężyła drużyna "Zawsze Mocni 1A", w kategorii klas drugich "Łowcy Bramek 2B", zaś u trzecioklasistów najlepsi okazali się "Juniorzy 3B".

Zwycięskie zespoły otrzymały piękne puchary, zaś wszystkie dzieci pamiątkowe złote medale i drobne upominki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom oraz sponsorom, dzięki którym nasi mali zawodnicy mogli wziąć udział w sportowej rywalizacji, która jednocześnie okazała się wspaniałą zabawą.

Wspierali nas:

Urząd Gminy Strumień
Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Strumieniu

oraz

Firma EURO TRANS
Firma GT INVEST
Firma TEKLA KOTŁY
Cukiernia OLANDA
Pani Justyna Strządała - ZUMBA FITNESS
Sklep ze zdrową żywnością WITAMINKA
Firma GRAFFIKO
oraz Państwu Honoracie i Mariuszowi Wiewiórom.

Bardzo dziękujemy również tym wszystkim, którzy poświęcili swój czas i pomogli nam w obsłudze imprezy, a także licznie przybyłym gościom za gorący doping, zagrzewający naszych zawodników do walki.

Ze sportowym pozdrowieniem zespół LEVEL SPORT

 

Foto: Rafał Rusek

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca