Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_06
Reklama

Wyniki A klasy w sezonie 2016/2017

Email Drukuj

Tabela "A" klasy (sezon 2016/2017)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Puńców
26
71
113
16
2 KP Skoczów II
26
56
59
24
3 LKS Ochaby
26
48
70
39
4 LKS Kończyce Wielkie
26
43
63
39
5 LKS Kończyce Małe
26
42
58
56
6 LKS Pogwizdów
26
41
44
42
7 LKS Bąków
26
37
39
46
8 LKS Pielgrzymowice
26
36
53
60
9 LKS Goleszów
26
36
54
50
10 LKS Strumień
26
32
43
49
11 LKS Brenna
26
23
37
80
12 GKS Kaczyce
26
20
40
68
13 LKS Dębowiec
26
17
35
95
14 LKS Pogórze
26
17
29
73


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2016/2017)



ZAWODNIK
BRAMKI
1 Indyk Dariusz
9
2 Różankowski Kamil
5
3 Janota Mateusz
4
4 Gryta Damian
4
5 Niebisz Marcin
3

 

Wyniki "A" klasy w sezonie 2016/2017

 

Kolejka jesienna

1 kolejka - 7.08.2016 r. godz. 17:00
LKS Dębowiec - KP Skoczów II  1:5
LKS Puńców - LKS Ochaby 4:1
LKS Brenna - LKS Strumień  1:2
LKS Pogórze - LKS Goleszów  1:2
LKS Pogwizdów - GKS Kaczyce  3:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Bąków  0:0
LKS Kończyce Wielkie - LKS Kończyce Małe  0:1

2 kolejka - 14.08.2016 r. godz. 17:00
LKS Goleszów - LKS Pielgrzymowice  1:2
LKS Bąków - LKS Puńców  1:0
GKS Kaczyce - LKS Pogórze  2:2
LKS Strumień - LKS Pogwizdów  1:1
LKS Dębowiec - LKS Brenna  2:4
KP Skoczów II - LKS Kończyce Małe  4:0
LKS Ochaby - LKS Kończyce Wielkie  2:2 

3 kolejka - 21.08.2016 r. godz. 17:00
LKS Puńców - LKS Goleszów  6:1
LKS Brenna - KP Skoczów II  2:1
LKS Pogórze - LKS Strumień  2:1
LKS Pogwizdów - LKS Dębowiec  1:1
LKS Pielgrzymowice - GKS Kaczyce  4:1
LKS  Kończyce Wielkie - LKS Bąków  1:1
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby  2:0

4 kolejka - 28.08.2016 r. godz. 17:00
LKS Goleszów - LKS Kończyce Wielkie  2:5
LKS Dębowiec - LKS Pogórze  3:1
LKS Strumień - LKS Pielgrzymowice  0:1
GKS Kaczyce - LKS Puńców  0:4
LKS Bąków - LKS Kończyce Małe  2:0
LKS Brenna  - LKS Pogwizdów  0:3
KP Skoczów II - LKS Ochaby  2:1

5 kolejka - 4.09.2016 r. godz. 16:00
LKS Puńców - LKS Strumień  6:0
LKS Pogórze - LKS Brenna  1:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Dębowiec  4:1
LKS Pogwizdów - KP Skoczów II  1:2
LKS Kończyce Wielkie - GKS Kaczyce  4:1
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów  3:2
LKS Ochaby - LKS Bąków  5:2

6 kolejka - 11.09.2016 r. godz. 16:00
LKS Dębowiec - LKS Puńców  1:2
LKS Strumień - LKS Kończyce Wielkie  1:2
GKS Kaczyce - LKS Kończyce Małe  1:2
LKS Goleszów - LKS Ochaby  1:5
LKS Brenna - LKS Pielgrzymowice  2:2
LKS Pogwizdów - LKS Pogórze  2:0
KP Skoczów II - LKS Bąków  2:0

7 kolejka - 18.09.2016 r. godz. 16:00
LKS Puńców - LKS Brenna  7:1
LKS Bąków - LKS Goleszów  1:3
LKS Pogórze - KP Skoczów II  1:4
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogwizdów  2:4
LKS Kończyce Wielkie - LKS Dębowiec  4:2
LKS Kończyce Małe - LKS Strumień  3:6
LKS Ochaby - GKS Kaczyce  5:0

8 kolejka - 25.09.2016 r. godz. 16:00
LKS Dębowiec - LKS Kończyce Małe 1:3
LKS Strumień - LKS Ochaby 1:3
GKS Kaczyce - LKS Bąków  0:1
LKS Pogórze - LKS Pielgrzymowice  3:2
LKS Brenna - LKS Kończyce Wielkie  1:4
LKS Pogwizdów - LKS Puńców  1:1
KP Skoczów II - LKS Goleszów  4:1 

9 kolejka - 2.10.2016 r. godz. 15:00
LKS Puńców - LKS Pogórze  4:1
LKS Bąków - LKS Strumień  1:1
LKS Goleszów - GKS Kaczyce  6:2
LKS Kończyce Wielkie - LKS Pogwizdów  0:1
LKS Kończyce Małe - LKS Brenna  3:0 w.o.
LKS Ochaby - LKS Dębowiec  7:0
LKS Pielgrzymowice - KP Skoczów II 0:4

10 kolejka - 9.10.2016 r. godz. 15:00
LKS Dębowiec - LKS Bąków  3:3
LKS Strumień  - LKS Goleszów  2:2
LKS Brenna - LKS Ochaby  0:7
LKS Pogórze - LKS Kończyce Wielkie  3:2
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce Małe  0:3
LKS Pielgrzymowice - LKS Puńców  2:7
KP Skoczów II - GKS Kaczyce 3:0 w.o.

11 kolejka - 16.10.2016 r. godz. 15:00

LKS Bąków - LKS Brenna  3:1
LKS Goleszów - LKS Dębowiec  5:1
GKS Kaczyce - LKS Strumień  1:2
LKS Puńców - KP Skoczów II  3:0
LKS Ochaby - LKS Pogwizdów  4:1
LKS Kończyce Wielkie - LKS Pielgrzymowice  4:0
LKS Kończyce Małe - LKS Pogórze  2:3

12 kolejka - 23.10.2016 r. godz. 15:00
LKS Dębowiec - GKS Kaczyce  2:0
LKS Puńców - LKS Kończyce Wielkie  4:1
LKS Pogwizdów - LKS Bąków  5:2
KP Skoczów II - LKS Strumień  1:0
LKS Brenna - LKS Goleszów  3:2
LKS Pogórze - LKS Ochaby 1:3
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe  2:0 

13 kolejka - 30.10.2016 r. godz. 14:00
LKS Strumień - LKS Dębowiec  3:1
GKS Kaczyce - LKS Brenna  6:3
LKS Goleszów - LKS Pogwizdów  3:3
LKS Bąków - LKS Pogórze  1:0
LKS Ochaby - LKS Pielgrzymowice  5:2
LKS Kończyce Małe - LKS Puńców  1:4
LKS Kończyce Wielkie - KP Skoczów II  0:2

Kolejka wiosenna

14 kolejka - 2.04.2017 r. godz. 15:00
LKS Strumień - LKS Brenna 3:1
GKS Kaczyce - LKS Pogwizdów 0:3
LKS Goleszów - LKS Pogórze 3:0
LKS Bąków - LKS Pielgrzymowice 2:0
KP Skoczów II - LKS Dębowiec 3:0
LKS Ochaby - LKS Puńców 0:1
LKS Kończyce Małe - LKS Kończyce Wielkie 1:5

15 kolejka - 9.04.2017 r. godz. 15:00
LKS Puńców - LKS Bąków 4:1
LKS Pogórze - GKS Kaczyce 2:7
LKS Brenna - LKS Dębowiec 0:3 w.o.
LKS Kończyce Wielkie - LKS Ochaby 1:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Goleszów 1:0
LKS Pogwizdów - LKS Strumień 2:0
LKS Kończyce Małe - KP Skoczów II 2:4

16 kolejka - 17.04.2017 r. godz. 15:00
LKS Dębowiec - LKS Pogwizdów 2:0
LKS Strumień - LKS Pogórze 4:0
GKS Kaczyce - LKS Pielgrzymowice 0:1
LKS Goleszów - LKS Puńców 1:1
LKS Bąków - LKS Kończyce Wielkie 3:0
KP Skoczów II - LKS Brenna 7:2
LKS Ochaby - LKS Kończyce Małe 4:0

17 kolejka - 23.04.2017 r. godz. 15:00
LKS Puńców - GKS Kaczyce 8:0
LKS Pogórze - LKS Dębowiec 1:2
LKS Pogwizdów - LKS Brenna 1:3
LKS Pielgrzymowice - LKS Strumień 3:3
LKS Kończyce Wielkie - LKS Goleszów 1:1
LKS Ochaby - KP Skoczów II 2:1
LKS Kończyce Małe - LKS Bąków 3:0

18 kolejka - 30.04.2017 r. godz. 16:00
LKS Dębowiec - LKS Pielgrzymowice 2:5
LKS Strumień - LKS Puńców 0:3
GKS Kaczyce - LKS Kończyce Wielkie 1:4
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe 2:2
LKS Bąków - LKS Ochaby 1:0
LKS Brenna - LKS Pogórze 1:1
KP Skoczów II - LKS Pogwizdów 2:0

19 kolejka - 3.05.2017 r. godz. 16:00
LKS Pogórze - LKS Pogwizdów 1:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Brenna 2:3
LKS Puńców - LKS Dębowiec 9:0
LKS Kończyce Wielkie - LKS Strumień 3:2
LKS Kończyce Małe - GKS Kaczyce 3:1
LKS Ochaby - LKS Goleszów 0:3 w.o.
LKS Bąków - KP Skoczów II 0:4

20 kolejka - 7.05.2017 r. godz. 16:00
LKS Dębowiec - LKS Kończyce Wielkie 2:5
LKS Strumień - LKS Kończyce Małe 1:1
GKS Kaczyce - LKS Ochaby 1:1
LKS Goleszów - LKS Bąków 5:3
LKS Brenna - LKS Puńców 0:4
KP Skoczów II - LKS Pogórze 2:0
LKS Pogwizdów - LKS Pielgrzymowice 2:1

21 kolejka - 14.05.2017 r. godz. 16:00
LKS Puńców - LKS Pogwizdów 3:0
LKS Bąków - GKS Kaczyce 2:1
LKS Goleszów - KP Skoczów II 0:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogórze 3:3
LKS Kończyce Wielkie - LKS Brenna 5:0
LKS Kończyce Małe - LKS Dębowiec  8:0
LKS Ochaby - LKS Strumień 3:2

22 kolejka - 21.05.2017 r. godz. 16:00
LKS Dębowiec - LKS Ochaby 1:6
LKS Strumień - LKS Bąków 1:0
GKS Kaczyce - LKS Goleszów 2:0
LKS Pogórze - LKS Puńców 0:11
LKS Brenna - LKS Kończyce Małe 1:3
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce Wielkie 1:6
KP Skoczów II - LKS Pielgrzymowice 0:2

23 kolejka - 28.05.2017 r. godz. 17:00
LKS Goleszów - LKS Strumień 2:0
LKS Bąków - LKS Dębowiec 3:0
LKS Puńców - LKS Pielgrzymowice 5:1
GKS Kaczyce - KP Skoczów II 0:1
LKS Ochaby - LKS Brenna 2:1
LKS Kończyce Małe - LKS Pogwizdów 2:1
LKS Kończyce Wielkie - LKS Pogórze 0:0

24 kolejka - 4.06.2017 r. godz. 17:00

LKS Dębowiec - LKS Goleszów 0:5
LKS Strumień - GKS Kaczyce 0:3
LKS Brenna - LKS Bąków 4:1
LKS Pogórze - LKS Kończyce Małe 0:3
LKS Pogwizdów - LKS Ochaby 4:0
KP Skoczów II - LKS Puńców 0:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce Wielkie 2:2

25 kolejka - 11.06.2017 r. godz. 17:00
LKS Strumień - KP Skoczów II 3:0 w.o.
GKS Kaczyce - LKS Dębowiec 4:0
LKS Goleszów - LKS Brenna 1:0
LKS Bąków - LKS Pogwizdów 1:2
LKS Ochaby - LKS Pogórze 2:1
LKS Kończyce Małe - LKS Pielgrzymowice 5:5
LKS Kończyce Wielkie - LKS Puńców 1:3

26 kolejka - 18.06.2017 r. godz. 14:00
LKS Dębowiec - LKS Strumień 3:4
LKS Brenna - GKS Kaczyce 1:4
LKS Pogwizdów - LKS Goleszów 1:0
LKS Pogórze - LKS Bąków 1:4
LKS Pielgrzymowice - LKS Ochaby 4:1
LKS Puńców - LKS Kończyce Małe 7:1
KP Skoczów II - LKS Kończyce Wielkie 1:1


 


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca