Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_01
  • Slajd_03

Turniej Trampkarzy o Puchar Prezesa Podokręgu Skoczów

Email Drukuj

 

Wczoraj 27 listopada 2016 r. w Hali Sportowej w Strumieniu rozegrano Halowy Turniej Trampkarzy (rocznik '02 i młodsi) o Puchar Prezesa Podokręgu Piłki Nożnej w Skoczowie...



Uroczystego otwarcia i przywitania zawodników dokonał: Prezes Podokręgu Skoczów Bogusław Walica
Do udziału w turnieju zgłosiło się 12 drużyn (w tym drużyna trampkarek z "Wisły" Skoczów), które w wyniku losowania zostały podzielone na cztery grupy a następnie rozegrały mecze eliminacyjne.

Grupa "A" - Kaczyce, "Wisła" Skoczów, Ustroń
Grupa "B" - "Beskid" Skoczów, Pogwizdów, Kończyce Wielkie
Grupa "C" - Pruchna, Strumień, Istebna
Grupa "D" - Goleszów, Pogórze, Drogomyśl

WYNIKI I TABELE MECZY ELIMINACYJNYCH

GRUPA "A"
Kaczyce - "Wisła" Skoczów - 2:0
Kaczyce - Ustroń - 1:1
"Wisła" Skoczów - Ustroń - 0:7

TABELA GRUPY "A"
1. Ustroń - 4pkt. 8:1
2. Kaczyce - 4pkt. 3:1
3. "Wisła" Skoczów - 0pkt. 0:9

GRUPA "B"

"Beskid" Skoczów - Pogwizdów - 3:0
"Beskid" Skoczów - Kończyce Wielkie - 1:0
Pogwizdów - Kończyce Wielkie - 2:1

TABELA GRUPY "B"

1. "Beskid" Skoczów - 6pkt. 4:0
2. Pogwizdów - 3pkt. 2:4
3. Kończyce Wielkie - 0pkt. 1:3

GRUPA "C"
Pruchna - Strumień - 0:0
Pruchna - Istebna - 0:5
Strumień - Istebna - 1:3

TABELA GRUPY "C"
1. Istebna - 6pkt. 8:1
2. Strumień - 1pkt. 1:3
3. Pruchna - 1pkt. 0:5

GRUPA "D"
Goleszów - Pogórze - 4:1
Goleszów - Drogomyśl - 2:1
Pogórze - Drogomyśl - 0:0

TABELA GRUPY "D"
1. Goleszów - 6pkt. 6:2
2. Drogomyśl - 1pkt. 1:2
3. Pogórze - 1pkt. 1:4

MECZE PÓŁFINAŁOWE

Ustroń - Strumień - 1:0
"Beskid" Skoczów - Drogomyśl. - 1:0
Kaczyce - Istebna - 2:4
Pogwizdów - Goleszów - 0:1
"Wisła" Skoczów - Pruchna - 0:1
Kończyce Wielkie - Pogórze - 0:1
Strumień - Drogomyśl - 2:0
Kaczyce - Pogwizdów - 0:1
Ustroń - "Beskid" Skoczów - 1:0
Istebna - Goleszów - 0:2

MECZ O XI MIEJSCE:
"Wisła" Skoczów - Kończyce Wielkie - 0:1

MECZ O IX MIEJSCE:
Pruchna - Pogórze - 0:1

MECZ O VII MIEJSCE:
Drogomyśl - Kaczyce - 2:2 (rz. k. 2:3)

MECZ O V MIEJSCE:
Strumień - Pogwizdów - 0:0 (rz. k. 3:2)

MECZ O III MIEJSCE:

"Beskid" Skoczów - Istebna - 3:0

MECZ O I MIEJSCE:

Ustroń - Goleszów - 5:0

TABELA KOŃCOWA:

I - USTROŃ
II - GOLESZÓW
III - "BESKID" SKOCZÓW
IV - ISTEBNA
V - STRUMIEŃ
VI - POGWIZDÓW
VII - KACZYCE
VIII - DROGOMYŚL
IX - POGÓRZE
X - PRUCHNA
XI - KOŃCZYCE WIELKIE
XII - "WISŁA" SKOCZÓW

Po zakończonym turnieju puchary zwycięzcą wręczyli Prezes Podokręgu Skoczów Bogusław Walica i Burmistrz Strumienia Anna Grygierek.

Foto: Stanisław Ochodek

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca