Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_05
  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • Slajd_03
Reklama

Wyniki A klasy w sezonie 2017/2018

Email Drukuj


Rozgrywki "A" klasy w sezonie 2017/2018

 

Tabela "A" klasy




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Kończyce Małe
26
56
69
27
2 LKS Goleszów
26
52
73
42
3 KP Skoczów II
26
51
71
30
4 LKS Zabłocie
26
48
67
47
5 TS Cieszyn
26
46
64
38
6 LKS Pogwizdów
26
42
42
34
7 LKS Kończyce Wielkie
26
40
62
43
8 LKS Brenna
26
36
60
49
9 LKS Pielgrzymowice
26
33
71
53
10 LKS Bąków
26
32
47
65
11 LKS Dębowiec
26
30
43
56
12 LKS Strumień
26
26
43
61
13 GKS Kaczyce 26
26
38
86
14 LKS Ochaby
26
0
8
127


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień



ZAWODNIK
BRAMKI
1 Indyk Dariusz
6
2 Szczypka Maksymilian
5
3 Hanusiak Michał
4
4 Ustaszewski Mirosław
4
5 Janduda Wacław
4

 

Wyniki "A" klasy w sezonie 2017/2018


Kolejka jesienna

1 kolejka - 6.08.2017 r. godz. 17:00
LKS Goleszów - LKS Bąków  0:1
TS Cieszyn - LKS Pielgrzymowice  2:1
LKS Strumień - GKS Kaczyce  3:1
LKS Brenna - LKS Kończyce Małe  1:5
KP Skoczów II - LKS Kończyce Wielkie  3:0
LKS Pogwizdów - LKS Ochaby  4:0
LKS Zabłocie - LKS Dębowiec  5:1

2 kolejka - 13.08.2017 r. godz. 17:00
LKS Dębowiec - LKS Goleszów 0:3
GKS Kaczyce - LKS Pogwizdów  0:6
LKS Kończyce Wielkie - TS Cieszyn  0:1
LKS Brenna - KP Skoczów II  1:1
LKS Kończyce Małe - LKS Bąków  2:3
LKS Ochaby - LKS Zabłocie  1:8
LKS Pielgrzymowice - LKS Strumień 4:2

3 kolejka - 20.08.2017 r. godz. 17:00
LKS Goleszów - LKS Ochaby  11:2
TS Cieszyn - LKS Brenna 2:2
LKS Bąków - LKS Dębowiec  5:1
LKS Zabłocie - GKS Kaczyce  8:1
KP Skoczów II - LKS Kończyce Małe  1:1
LKS Strumień - LKS Kończyce Wielkie  3:5
LKS Pogwizdów - LKS Pielgrzymowice  1:0

4 kolejka - 27.08.2017 r. godz. 17:00
GKS Kaczyce - LKS Goleszów  2:2
LKS Kończyce Wielkie - LKS Pogwizdów  2:0
LKS Brenna - LKS Strumień  4:3
LKS Kończyce Małe - LKS Dębowiec  3:0
LKS Ochaby - LKS Bąków  1:4
LKS Pielgrzymowice - LKS Zabłocie  0:2
KP Skoczów II - TS Cieszyn  3:1

5 kolejka - 3.09.2017 r. godz. 16:00
TS Cieszyn - LKS Kończyce Małe  2:2
LKS Strumień - KP Skoczów II  2:7
LKS Goleszów - LKS Pielgrzymowice  2:1
LKS Bąków - GKS Kaczyce  5:3
LKS Dębowiec - LKS Ochaby  7:1
LKS Pogwizdów - LKS Brenna  2:2
LKS Zabłocie - LKS Kończyce Wielkie  3:2

6 kolejka - 10.09.2017 r. godz. 16:00
GKS Kaczyce - LKS Dębowiec  4:1
LKS Kończyce Wielkie - LKS Goleszów  3:4
TS Cieszyn - LKS Strumień  4:1
LKS Brenna - LKS Zabłocie  1:2
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby  8:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Bąków  4:4
KP Skoczów II - LKS Pogwizdów  0:0

7 kolejka - 17.09.2017 r. godz. 16:00
LKS Strumień - LKS Kończyce Małe  1:3
LKS Goleszów - LKS Brenna  1:0
LKS Bąków - LKS Kończyce Wielkie 1:1
LKS Dębowiec - LKS Pielgrzymowice  0:2
LKS Pogwizdów - TS Cieszyn  0:1
LKS Zabłocie - KP Skoczów II  2:1
LKS Ochaby - GKS Kaczyce  0:1

8 kolejka - 24.09.2017 r. godz. 16:00
LKS Kończyce Wielkie - LKS Dębowiec  0:3 w.o.
TS Cieszyn - LKS Zabłocie  0:3 w.o.
LKS Strumień - LKS Pogwizdów  4:1
LKS Brenna - LKS Bąków  6:1
LKS Kończyce Małe - GKS Kaczyce  4:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Ochaby  14:1
KP Skoczów II - LKS Goleszów  2:0

9 kolejka - 1.10.2017 r. godz. 15:00
LKS Goleszów - TS Cieszyn  3:0 w.o.
LKS Bąków - KP Skoczów II  4:3
LKS Dębowiec - LKS Brenna  1:5
GKS Kaczyce - LKS Pielgrzymowice 3:0 w.o.
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce Małe  1:0
LKS Zabłocie - LKS Strumień 2:3
LKS Ochaby - LKS Kończyce Wielkie  0:8

10 kolejka - 8.10.2017 r. godz. 15:00
LKS Kończyce Wielkie - GKS Kaczyce  1:1
TS Cieszyn - LKS Bąków  4:0
LKS Strumień - LKS Goleszów  0:1
LKS Brenna - LKS Ochaby  8:2
LKS Kończyce Małe - LKS Pielgrzymowice  4:2
KP Skoczów II - LKS Dębowiec  1:3
LKS Pogwizdów - LKS Zabłocie  2:1

11 kolejka - 15.10.2017 r. godz. 15:00

LKS Goleszów - LKS Pogwizdów  0:1
LKS Bąków - LKS Strumień  0:1
LKS Dębowiec - TS Cieszyn  0:2
GKS Kaczyce - LKS Brenna  3:2
LKS Zabłocie - LKS Kończyce Małe  2:0
LKS Ochaby - KP Skoczów II  0:6
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce Wielkie  2:3

12 kolejka - 22.10.2017 r. godz. 15:00
TS Cieszyn - LKS Ochaby  5:0
LKS Strumień - LKS Dębowiec  4:3
LKS Brenna - LKS Pielgrzymowice  1:2
LKS Kończyce Małe - LKS Kończyce Wielkie  1:1
KP Skoczów II - GKS Kaczyce  7:0
LKS Pogwizdów - LKS Bąków  3:1
LKS Zabłocie - LKS Goleszów 2:3

13 kolejka - 29.10.2017 r. godz. 14:00
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe  1:3
LKS Bąków - LKS Zabłocie  0:2
LKS Dębowiec - LKS Pogwizdów  2:0
GKS Kaczyce - TS Cieszyn 2:6
LKS Kończyce Wielkie - LKS Brenna 3:1
LKS Ochaby - LKS Strumień 0:4
LKS Pielgrzymowice - KP Skoczów II 2:4

Kolejka wiosenna


13 kolejka - 29.10.2017 r. godz. 14:00

14 kolejka - 8.04.2018 r. godz. 15:00
GKS Kaczyce - LKS Strumień 1:0
LKS Dębowiec - LKS Zabłocie 3:0 w.o.
LKS Bąków - LKS Goleszów 0:3
LKS Kończyce Wielkie - KP Skoczów II 2:2
LKS Kończyce Małe - LKS Brenna 0:3 w.o.
LKS Pielgrzymowice - TS Cieszyn 2:2
LKS Ochaby - LKS Pogwizdów 0:3 w.o.

15 kolejka - 15.04.2018 r. godz. 15:00
LKS Bąków - LKS Kończyce Małe 1:4
LKS Goleszów - LKS Dębowiec 1:0
LKS Strumień - LKS Pielgrzymowice 0:1
TS Cieszyn - LKS Kończyce Wielkie 2:1
LKS Zabłocie - LKS Ochaby 3:0 w.o.
LKS Pogwizdów - GKS Kaczyce 1:1
KP Skoczów II - LKS Brenna 1:2

16 kolejka - 22.04.2018 r. godz. 15:00
LKS Dębowiec - LKS Bąków 2:2
GKS Kaczyce - LKS Zabłocie 1:2
LKS Kończyce Wielkie - LKS Strumień 2:2
LKS Brenna - TS Cieszyn 3:0 w.o.
LKS Ochaby - LKS Goleszów 0:3 w.o.
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogwizdów 2:3
LKS Kończyce Małe - KP Skoczów II 1:1

17 kolejka - 29.04.2018 r. godz. 16:00
TS Cieszyn - KP Skoczów II 3:4
LKS Strumień - LKS Brenna 0:0
LKS Goleszów - GKS Kaczyce 8:0
LKS Bąków - LKS Ochaby 3:0 w.o.
LKS Dębowiec - LKS Kończyce Małe 0:3
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce Wielkie 0:2
LKS Zabłocie - LKS Pielgrzymowice 3:1

18 kolejka - 3.05.2018 r. godz. 16:00
LKS Brenna - LKS Pogwizdów 0:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Goleszów 4:4
LKS Kończyce Wielkie - LKS Zabłocie 3:2
LKS Kończyce Małe - TS Cieszyn 3:0
KP Skoczów II - LKS Strumień 4:1
GKS Kaczyce - LKS Bąków 1:1
LKS Ochaby - LKS Dębowiec 0:3 w.o.

19 kolejka - 6.05.2018 r. godz. 16:00
LKS Dębowiec - GKS Kaczyce 4:0
LKS Bąków - LKS Pielgrzymowice 0:6
LKS Goleszów - LKS Kończyce Wielkie 2:2
LKS Strumień - TS Cieszyn 0:6
LKS Ochaby - LKS Kończyce Małe 0:3 w.o.
LKS Zabłocie - LKS Brenna 1:3
LKS Pogwizdów - KP Skoczów II 0:3

20 kolejka - 13.05.2018 r. godz. 16:00
TS Cieszyn - LKS Pogwizdów 1:2
LKS Kończyce Wielkie - LKS Bąków 7:1
GKS Kaczyce - LKS Ochaby 3:0 w.o.
LKS Brenna - LKS Goleszów 5:3
LKS Kończyce Małe - LKS Strumień 3:0
KP Skoczów II - LKS Zabłocie 4:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Dębowiec 2:1

21 kolejka - 20.05.2018 r. godz. 16:00
GKS Kaczyce - LKS Kończyce Małe 0:2
LKS Dębowiec - LKS Kończyce Wielkie 2:2
LKS Bąków - LKS Brenna 5:2
LKS Goleszów - KP Skoczów II 2:2
LKS Ochaby - LKS Pielgrzymowice 0:3 w.o.
LKS Zabłocie - TS Cieszyn 1:4
LKS Pogwizdów - LKS Strumień 2:1

22 kolejka - 27.05.2018 r. godz. 17:00
LKS Strumień - LKS Zabłocie 1:2
TS Cieszyn - LKS Goleszów 1:2
LKS Kończyce Wielkie - LKS Ochaby 3:0 w.o.
LKS Brenna - LKS Dębowiec 0:2
LKS Kończyce Małe - LKS Pogwizdów 1:1
KP Skoczów II - LKS Bąków 0:2
LKS Pielgrzymowice - GKS Kaczyce 11:2

23 kolejka - 31.05.2018 r. godz. 17:00
LKS Goleszów - LKS Strumień 3:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe 0:3
GKS Kaczyce - LKS Kończyce Wielkie 3:2
LKS Ochaby - LKS Brenna 0:3 w.o.
LKS Dębowiec - KP Skoczów II 0:5
LKS Bąków - TS Cieszyn 1:1
LKS Zabłocie - LKS Pogwizdów 4:2

24 kolejka - 3.06.2018 r. godz. 17:00
LKS Strumień - LKS Bąków 2:0
TS Cieszyn - LKS Dębowiec 5:1
LKS Kończyce Wielkie - LKS Pielgrzymowice 3:0
LKS Brenna - GKS Kaczyce 3:3
LKS Kończyce Małe - LKS Zabłocie 3:2
LKS Pogwizdów - LKS Goleszów 2:4
KP Skoczów II - LKS Ochaby 3:0 w.o.

25 kolejka - 10.06.2018 r. godz. 17:00
LKS Goleszów - LKS Zabłocie 6:3
LKS Kończyce Wielkie - LKS Kończyce Małe 2:3
GKS Kaczyce - KP Skoczów II 0:1
LKS Dębowiec - LKS Strumień 2:0
LKS Bąków - LKS Pogwizdów 1:4
LKS Pielgrzymowice - LKS Brenna 4:1
LKS Ochaby - TS Cieszyn 0:3 w.o.

26 kolejka - 17.06.2018 r. godz. 17:00
LKS Strumień - LKS Ochaby 3:0 w.o.
TS Cieszyn - GKS Kaczyce 6:1
LKS Brenna - LKS Kończyce Wielkie 1:2
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów 4:1
LKS Zabłocie - LKS Bąków 2:1
LKS Pogwizdów - LKS Dębowiec 1:1
KP Skoczów II - LKS Pielgrzymowice 2:1


Damsoft Wędkarstwo-śląsk