Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • slajd_06
Reklama

Wyniki A klasy w sezonie 2017/2018

Email Drukuj

Wyniki "A" klasy w sezonie 2017/2018

 

Kolejka jesienna

1 kolejka - 6.08.2017 r. godz. 17:00
LKS Goleszów - LKS Bąków  0:1
TS Cieszyn - LKS Pielgrzymowice  2:1
LKS Strumień - GKS Kaczyce  3:1
LKS Brenna - LKS Kończyce Małe  1:5
KP Skoczów II - LKS Kończyce Wielkie  3:0
LKS Pogwizdów - LKS Ochaby  4:0
LKS Zabłocie - LKS Dębowiec  5:1

2 kolejka - 13.08.2017 r. godz. 17:00
LKS Dębowiec - LKS Goleszów 0:3
GKS Kaczyce - LKS Pogwizdów  0:6
LKS Kończyce Wielkie - TS Cieszyn  0:1
LKS Brenna - KP Skoczów II  1:1
LKS Kończyce Małe - LKS Bąków  2:3
LKS Ochaby - LKS Zabłocie  1:8
LKS Pielgrzymowice - LKS Strumień 4:2

3 kolejka - 20.08.2017 r. godz. 17:00
LKS Goleszów - LKS Ochaby  11:2
TS Cieszyn - LKS Brenna 2:2
LKS Bąków - LKS Dębowiec  5:1
LKS Zabłocie - GKS Kaczyce  8:1
KP Skoczów II - LKS Kończyce Małe  1:1
LKS Strumień - LKS Kończyce Wielkie  3:5
LKS Pogwizdów - LKS Pielgrzymowice  1:0

4 kolejka - 27.08.2017 r. godz. 17:00
GKS Kaczyce - LKS Goleszów  2:2
LKS Kończyce Wielkie - LKS Pogwizdów  2:0
LKS Brenna - LKS Strumień  4:3
LKS Kończyce Małe - LKS Dębowiec  3:0
LKS Ochaby - LKS Bąków  1:4
LKS Pielgrzymowice - LKS Zabłocie  0:2
KP Skoczów II - TS Cieszyn  3:1

5 kolejka - 3.09.2017 r. godz. 16:00
TS Cieszyn - LKS Kończyce Małe  2:2
LKS Strumień - KP Skoczów II  2:7
LKS Goleszów - LKS Pielgrzymowice  2:1
LKS Bąków - GKS Kaczyce  5:3
LKS Dębowiec - LKS Ochaby  7:1
LKS Pogwizdów - LKS Brenna  2:2
LKS Zabłocie - LKS Kończyce Wielkie  3:2

6 kolejka - 10.09.2017 r. godz. 16:00
GKS Kaczyce - LKS Dębowiec  4:1
LKS Kończyce Wielkie - LKS Goleszów  3:4
TS Cieszyn - LKS Strumień  4:1
LKS Brenna - LKS Zabłocie  1:2
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby  8:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Bąków  4:4
KP Skoczów II - LKS Pogwizdów  0:0

7 kolejka - 17.09.2017 r. godz. 16:00
LKS Strumień - LKS Kończyce Małe  1:3
LKS Goleszów - LKS Brenna  1:0
LKS Bąków - LKS Kończyce Wielkie 1:1
LKS Dębowiec - LKS Pielgrzymowice  0:2
LKS Pogwizdów - TS Cieszyn  
LKS Zabłocie - KP Skoczów II  2:1
LKS Ochaby - GKS Kaczyce  0:1

8 kolejka - 24.09.2017 r. godz. 16:00
LKS Kończyce Wielkie - LKS Dębowiec  0:3 w.o.
TS Cieszyn - LKS Zabłocie  0:3 w.o.
LKS Strumień - LKS Pogwizdów  4:1
LKS Brenna - LKS Bąków  6:1
LKS Kończyce Małe - GKS Kaczyce  4:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Ochaby  14:1
KP Skoczów II - LKS Goleszów  2:0

9 kolejka - 1.10.2017 r. godz. 15:00
LKS Goleszów - TS Cieszyn  3:0 w.o.
LKS Bąków - KP Skoczów II  4:3
LKS Dębowiec - LKS Brenna  1:5
GKS Kaczyce - LKS Pielgrzymowice 3:0 w.o.
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce Małe  1:0
LKS Zabłocie - LKS Strumień 2:3
LKS Ochaby - LKS Kończyce Wielkie  0:8

10 kolejka - 8.10.2017 r. godz. 15:00
LKS Kończyce Wielkie - GKS Kaczyce  1:1
TS Cieszyn - LKS Bąków  4:0
LKS Strumień - LKS Goleszów  0:1
LKS Brenna - LKS Ochaby  8:2
LKS Kończyce Małe - LKS Pielgrzymowice  4:2
KP Skoczów II - LKS Dębowiec  1:3
LKS Pogwizdów - LKS Zabłocie  2:1

11 kolejka - 15.10.2017 r. godz. 15:00

LKS Goleszów - LKS Pogwizdów  0:1
LKS Bąków - LKS Strumień  0:1
LKS Dębowiec - TS Cieszyn  0:2
GKS Kaczyce - LKS Brenna  3:2
LKS Zabłocie - LKS Kończyce Małe    
LKS Ochaby - KP Skoczów II  0:6
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce Wielkie  2:3

12 kolejka - 22.10.2017 r. godz. 15:00
TS Cieszyn - LKS Ochaby
LKS Strumień - LKS Dębowiec    
LKS Brenna - LKS Pielgrzymowice    
LKS Kończyce Małe - LKS Kończyce Wielkie    
KP Skoczów II - GKS Kaczyce    
LKS Pogwizdów - LKS Bąków    
LKS Zabłocie - LKS Goleszów

13 kolejka - 29.10.2017 r. godz. 14:00
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe    
LKS Bąków - LKS Zabłocie
LKS Dębowiec - LKS Pogwizdów    
GKS Kaczyce - TS Cieszyn    
LKS Kończyce Wielkie - LKS Brenna
LKS Ochaby - LKS Strumień    
LKS Pielgrzymowice - KP Skoczów II

Kolejka wiosenna

 


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca