Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • slajd_05
Reklama

Mikołajki w szkółce piłkarskiej Level Sport "Wisła" Strumień

Email Drukuj

W dniu 4 grudnia 2017 na Hali Sportowej w Strumieniu odbyło się spotkanie dzieci trenujących w szkółce piłkarskiej Level Sport "Wisła" Strumień ze Świętym Mikołajem...

 

 

Uroczystość rozpoczęliśmy od przywitania naszych małych piłkarzy oraz ich rodzin. Następnie przy dźwiękach świątecznej muzyki przystąpiliśmy do wspólnej sportowej zabawy, oczekując na przybycie gościa specjalnego… Świętego Mikołaja.
Rodzice mieli okazję do integracyjnej zabawy ze swoimi pociechami oraz pozostałymi gośćmi. Mimo iż rywalizacja podczas zabaw i konkurencji sportowych była bardzo zacięta, przysporzyła wszystkim uczestnikom wielu pozytywnych emocji.
Warto dodać, że pierwszy raz od powstania naszej szkółki (lipiec 2017 r.) wszyscy razem mogliśmy się wspólnie bawić, cieszyć i poznawać.
Grupa Barcelona zmagała się ze swoimi rodzicami m.in. w grze w „dwa ognie”, „jeden na jednego” oraz podczas toru przeszkód. Zmagania zakończyli strzelaniem rzutów karnych.
Grupy Bayern i Real rywalizowały z rodzicami w zabawach z piłką, podczas ćwiczeń zręcznościowych i koordynacyjnych. W tym samym czasie trener Mirek organizował konkursy w formie zadań sprawnościowych i quizów, w czasie których rodzice i nasze małe piłkarskie gwiazdy zdobywały nagrody takie jak: gadżety naszej szkółki, słodycze, karnety wstępu na Zumbę (ufundowane przez Panią Justynę Strządałę Justyna Zumba Strumień Drogomyśl), vouchery do Restauracja Nova (ufundowane przez Państwa Izabelę i Henryka Nowaków), vouchery do Cukiernia "Olanda" u Szostka (ufundowane przez Państwa Monikę i Zbigniewa Szostków) oraz vouchery na strzyżenie w Studio Fryzjerskie Monika Zawada (ufundowane przez Panią Monikę Zawadę).

Po zakończeniu zmagań sportowych odwiedził nas w końcu wyczekiwany przez wszystkie dzieci gość - Święty Mikołaj wraz ze swoim Aniołkiem i Reniferem, którzy przynieśli naszym dzieciom niespodzianki. Każdy milusiński mógł porozmawiać ze Świętym i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Całość wydarzenia została uwieczniona przez naszą niezastąpioną Panią Monikę Patek (firma studioefekt).
Aniołek Świętego Mikołaja obdarował wszystkich, również gości zgromadzonych na trybunach, słodkim poczęstunkiem. I MIKOŁAJKI SZKÓŁKI LEVEL SPORT "WISŁA" STRUMIEŃ zostały zakończone gromkimi brawami dla naszych gości specjalnych oraz wszystkich zgromadzonych. Mamy ogromną nadzieję, że to nasze wspólne spotkanie będzie kontynuowane w kolejnych latach!
Dziękujemy naszym kochanym podopiecznym oraz ich wspaniałym rodzicom za udział oraz aktywne uczestnictwo w zabawie.

Foto: Monika Patek

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
+4 #3 lenin 2017-12-21 21:04
Brawo LEVEL
 
 
+4 #2 anna 2017-12-21 09:58
Rewelacja zabawa, pierwszy raz byłam na takich Mikołajkach, na których rodzice ze swoimi dziećmi wspólnie się bawiły.
 
 
+4 #1 jaro 2017-12-06 16:54
Brawo!!!!
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk