Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • Slajd_01
Reklama

Wyniki rozgrywek żaki (sezon 2018/2019)

Email Drukuj

Wyniki rozgrywek II grupy -  żaki w sezonie 2018/2019

Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 23.08.2018 r. godz. 17:30
RKS Chybie - LKS Puńców 10:4
LKS Strumień - LKS Kończyce Małe 13:0 w.o.
TS Cieszyn - KKS Zebrzydowice 1:11
LKS Pogwizdów - LKS Bąków 10:6
UKS Cieszyn - CKS Cieszyn 19:5

Kolejka 2 - 30.08.2018 r. godz. 17:30
CKS Cieszyn - RKS Chybie 2:8
LKS Bąków - LKS Kończyce Małe 8:1
LKS Pogwizdów - UKS Cieszyn 5:15
LKS Puńców - TS Cieszyn 10:7
KKS Zebrzydowice - LKS Strumień 6:2

Kolejka 3 - 6.09.2018 r. godz. 17:30
RKS Chybie - LKS Pogwizdów 6:2
LKS Strumień - LKS Puńców 12:3
TS Cieszyn - CKS Cieszyn 2:8
LKS Kończyce Małe - KKS Zebrzydowice 1:17
UKS Cieszyn - LKS Bąków 9:3

Kolejka 4 - 13.09.2018 r. godz. 17:00
CKS Cieszyn - LKS Strumień 0:4
LKS Puńców - LKS Kończyce Małe 13:0
LKS Pogwizdów - TS Cieszyn 14:3
LKS Bąków - KKS Zebrzydowice 4:10
UKS Cieszyn - RKS Chybie 16:5

Kolejka 5 - 20.09.2018 r. godz. 17:00
RKS Chybie - LKS Bąków 6:6
LKS Strumień - LKS Olza Pogwizdów 2:2
TS Piast Cieszyn - UKS Cieszyn 1:17
LKS Kończyce Małe - CKS Cieszyn 6:9
KKS Zebrzydowice - LKS Puńców 17:4

Kolejka 6 - 27.09.2018 r. godz. 16:30
RKS Chybie - TS Cieszyn 9:2
CKS Cieszyn - KKS Zebrzydowice 2:4
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce Małe 3:0 w.o.
LKS Bąków - LKS Puńców 8:5
UKS Cieszyn - LKS Strumień 8:2

Kolejka 7 - 4.10.2018 r. godz. 16:30
LKS Strumień - RKS Chybie 1:4
TS Cieszyn - LKS Bąków 1:3
LKS Kończyce Małe - UKS Cieszyn 3:14
LKS Puńców - CKS Cieszyn 7:9
KKS Zebrzydowice - LKS Pogwizdów 5:3

Kolejka 8 - 11.10.2018 r. godz. 16:30
RKS Chybie - LKS Kończyce Małe 7:1
LKS Bąków - CKS Cieszyn 1:3
TS Cieszyn - LKS Strumień 3:12
LKS Pogwizdów - LKS Puńców 3:0 w.o.
UKS Cieszyn - KKS Zebrzydowice 22:2

Kolejka 9 - 18.10.2018 r. godz. 16:00
CKS Cieszyn - LKS Pogwizdów 2:5
LKS Wisła Strumień - LKS Bąków 0:2
LKS Kończyce Małe - TS Cieszyn 9:9
LKS Puńców - UKS Cieszyn 0:14
KKS Zebrzydowice - RKS Chybie 3:2

Kolejka wiosena

Kolejka 10 - 17.04.2019 r. godz. 16:30
CKS Cieszyn - UKS Cieszyn 3:9
LKS Kończyce Małe - LKS Strumień 1:15
LKS Puńców - RKS Chybie 2:15
LKS Bąków - LKS Pogwizdów 3:7
KKS Zebrzydowice - TS Cieszyn 9:2

Kolejka 11 - 24.04.2019 r. godz. 16:30
KS Chybie - CKS Cieszyn
LKS Strumień - KKS Zebrzydowice
LKS Kończyce Małe - LKS Bąków
TS Cieszyn - LKS Puńców
UKS Cieszyn - LKS Pogwizdów

Kolejka 12 - 1.05.2019 r. godz. 16:30
LKS Pogwizdów - RKS Chybie
CKS Cieszyn - TS Cieszyn
LKS Puńców - LKS Strumień
LKS Bąków - UKS Cieszyn
KKS Zebrzydowice - LKS Kończyce Małe

Kolejka 13 - 8.05.2019 r. godz. 17:00
RKS Chybie - UKS Cieszyn
LKS Kończyce Małe - LKS Puńców
LKS Strumień - CKS Cieszyn
TS Cieszyn - LKS Pogwizdów
KKS Zebrzydowice - LKS Bąków

Kolejka 14 - 15.05.2019 r. godz. 17:00
LKS Pogwizdów - LKS Strumień
CKS Cieszyn - LKS Kończyce Małe
LKS Puńców - KKS Zebrzydowice
LKS Bąków - RKS Chybie
UKS Cieszyn - TS Cieszyn

Kolejka 15 - 22.05.2019 r. godz. 17:00
LKS Kończyce Małe - LKS Pogwizdów
LKS Strumień - UKS Cieszyn
LKS Puńców - LKS Bąków
TS Cieszyn - RKS Chybie
KKS Zebrzydowice - CKS Cieszyn

Kolejka 16 - 29.05.2019 r. godz. 17:30
RKS Chybie - LKS Strumień
LKS Pogwizdów - KKS Zebrzydowice
CKS Cieszyn - LKS Puńców
LKS Bąków - TS Cieszyn
UKS Cieszyn - LKS Kończyce Małe

Kolejka 17 - 5.06.2019 r. godz. 17:30
LKS Kończyce Małe - RKS Chybie
LKS Strumień - TS Cieszyn
CKS Cieszyn - LKS Bąków
LKS Puńców - LKS Pogwizdów
KKS Zebrzydowice - UKS Cieszyn

Kolejka 18 - 12.06.2019 r. godz. 17:30
RKS Chybie - KKS Zebrzydowice
LKS Pogwizdów - CKS Cieszyn
TS Cieszyn - LKS Kończyce Małe
UKS Cieszyn - LKS Puńców
LKS Bąków - LKS Strumień


Damsoft Wędkarstwo-śląsk