Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_05

Międzynarodowy halowy turniej trampkarzy starszych

Email Drukuj

W minioną sobotę w Hali Sportowej w czeskim Brušperku odbył się Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej trampkarzy  (rocznik ’97 i ’98), trzech współpracujących ze sobą Podokręgów: Čadcy (Słowacja), Frydka - Mistka (Czechy), Skoczowa (Polska)..



Turniej rozgrywany był w dwóch grupach (osobno dla swojego rocznika), mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym" (2x13min.). W kadrze Podokręgu Skoczów znaleźli się także młodzi reprezentanci Gminy Strumień:

Szast Łukasz (LKS Wisła Strumień)
Markiton Kamil (LKS Wisła Strumień)
Dziadek Dariusz (LKS Błyskawica Drogomyśl)
Mencner Dawid, Mencner Daniel, Stryganek Mateusz, Banot Sebastian (LKS Pruchna)

Wyniki turnieju:

ROCZNIK ‘97

Frydek-Mistek "A" - Frydek-Mistek "B" - 3:6

Čadca - Skoczów - 3:5 (Sojka Mateuszt - 2, Kopoczek Kacper, Orłowski Robert, Szast Łukasz)

Frydek- Mistek "A" - Čadca - 5:3

Frydek - Mistek "B" - Skoczów - 4:11
(Dziadek Dariusz - 3, Sojka Mateuszt - 2, Orłowski Robert - 2, Orszulik Paweł - 2, Szast Łukasz, Kopoczek Kacper)

Frydek - Mistek "A" - Skoczów - 6:8 (Kopoczek Kacper - 3, szulik Paweł - 3, Orłowski Robert, Chrapek Konrad)

Frydek - Mistek "B" - Čadca - 3:3

Tabela końcowa

1. Skoczów - 9pkt. 24:13

2. Frydek - Mistek "B" - 4pkt. 13:17
3. Frydek - Mistek "A" - 3pkt. 14:17
4. Čadca - 1pkt. 9:13

Kadra Podokręgu Skoczów: Handzel Mateusz,Sojka Mateusz, Orłowski Robert (Pogwizdów),Dziadek Dariusz (Drogomyśl),Chrapek Konrad (Skoczów),Orszulik Paweł (Kaczyce), Szast Łukasz, Markiton Kamil (Strumień), Kopoczek Kacper (Cieszyn)
Trener: Cezary Kałużny
Kierownik: Zenon Kolber

ROCZNIK ‘98

Frydek - Mistek "A" - Frydek - Mistek "B" - 6:5

Čadca - Skoczów - 4:3 (Rychlik Sebasian - 2, Mencner Dawid)

Frydek - Mistek "A" - Čadca - 7:4

Frydek - Mistek "B" - Skoczów - 6:4 (Banot Sebastian - 2, Stryganek Mateusz, Waliczek Dawid)

Frydek - Mistek "A" - Skoczów - 5:2
(Borkała Remigiusz, Stryganek Mateusz)

Frydek - Mistek "B" - Čadca - 2:7

Tabela końcowa

1. Frydek - Mistek "A" - 9pkt. 18:11
2. Čadca - 6pkt. 15:12
3. Frydek - Mistek "B"- 3pkt. 13:17
4. Skoczów - 0pkt. 9:15

Kadra Podokręgu Skoczów: Waligóra Bartosz (Brzezówka), Borkała Remigiusz,Waliczek Dawid (Skoczów),Kukuczka Jabub, Homa Maciej, Żeliński Jan (Cieszyn),Rychlik Sebasian (Pogwizdów),Mencner Dawid, Mencner Daniel, Stryganek Mateusz, Banot Sebastian (Pruchna).
Trenerzy: Kałużny Cezary
Kierownik: Kolber Zenon

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca