• Slajd_03
  • slajd_06

Wisła Wielka pokonuje Wisłe Strumień

Email Drukuj

W kolejnym meczu sparingowym piłkarze Wisły Strumień zmierzyli się z tyską "A" klasą Wisłą Wielką. Podopieczni Marcina Lewandowskiego do przerwy remisowali 0:0, jednakże po błędach gości w drugiej połowie gospodarze zdołali strzelić pięć bramek...

LKS Wisła Wielka - Wisła Strumień - 5:1 (0:0)

Bramkę zdobył: Szczerbiak Michał (77min.)

Skład Wisły: Tworus, testowany zawodnik ( 46min. Szczepankiewicz), Niebisz (46min. Kotkowski), Holewik P., Mach, Rejbicz, testowany zawodnik (66min. Kiełkowski), Zyzak, Janota (75min. testowany zawodnik), Indyk (41min. Szczerbiak), testowany zawodnik