• slajd_06
  • Slajd_01

Remis z Kaczycami

Email Drukuj

Remisem zakończyło się wczorajsze spotkanie w bielskiej lidze okręgowej pomiędzy Wisłą Strumień a Morcinkiem Kaczyce...

Już w pierwszej minucie na prowadzenie Wisłę wyprowadził Zyzak, jednak radość nie trwała długo bo zaledwie 4 minuty gdy do siatki gospodarzy trafił Jeleń. Na kolejne gole kibice musieli poczekać do drugiej połowy, jednak jak się już zaczęła druga odsłona to w przeciągu 9 minut padły aż 4 bramki.
Na prowadzenie gości wyprowadza w 50 minucie Jeleń , by 2 minuty później wynik na 3:1 wyprowadzić Trojan. Nie minęły trzy minuty jak Potrząsaj odrobił jedną bramkę a w 59 minucie Zyzak doprowadza do wyrównania jednocześnie ustalając wynik spotkania na 3:3.
W ostatnich sekundach spotkania gospodarze mogli się cieszyć z rzutu karnego jednak sędzia nie dopatrzył się przewinienia w polu karnym gości.
źródło: beskidzkapilka.pl

Wisła Strumień - Morcinek Kaczyce - 3:3 (1:1)

Bramki zdobyli: Zyzak Tomasz (1min., 59min.), Potrząsaj Dariusz (55min.)

Skład Wisły: Tworus, Niebisz, Mach, Potrząsaj, Koperski, Chachura (46min. Blaut), Holewik P., Taraszkiewicz, Janota (46min. Różankowski), Zyzak, Rybak (70min. Szczerbiak)