Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • slajd_05

Wyniki amatorskiego turnieju piłki siatkowej

Email Drukuj

Dnia 6 maja 2012 r. już po raz XVII odbył się w Strumieniu Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza

 

 

 


W turnieju wzięły udział drużyny z Będzina, Bielska- Białej, Zebrzydowic, Cieszyna oraz Strumienia.

Wyniki:

I miejsce - "Zamek" Będzin
II miejsce - Zebrzydowice
III miejsce - "Bartek" Bielsko-Biała
IV miejsce - "Start" Cieszyn
V miejsce - "Korfantego Devils"
VI miejsce - "Młodzi Gniewni"


GRUPA I

"Zamek" Będzin : "Start" Cieszyn - 2:0 (25:18, 25:17)
"Start" Cieszyn : "Korfantego Devils" - 2:0 (26:24, 25:19)
"Zamek" Będzin : "Korfantego Devils" - 2:0 (26:24, 25:19)

GRUPA II

"Bartek" Bielsko-Biała : Zebrzydowice - 0:2 (23:25, 17:25)
Zebrzydowice : "Młodzi Gniewni" - 2:0 (25:23, 25:17)
"Młodzi Gniewni" : "Bartek" Bielsko-Biała - 0:2 (10:25, 22:25)

MECZ O V – VI MIEJSCE

"Korfantego Devils": "Młodzi Gniewni" - 2:0 (28:26, 25:16)
"Start" Cieszyn : Zebrzydowice - 0:2 (17:25, 14:25)
"Zamek" Będzin : "Bartek" Bielsko-Biała - 2:0 (25:17, 26:24)

MECZ O III MIEJSCE

"Start" Cieszyn : "Bartek" Bielsko-Biała - 0:2 (30:32, 14:25)

MECZ O I MIEJSCE

Zebrzydowice : "Zamek" Będzin - 0:2 (21:25, 15:25)

Składy drużyn:


"Zamek" Będzin
/Artur Jakubiak, Mirosław Krzemiński, Dariusz Sabilski, Roman Socha, Jacek Socha, Jacek Mańka, Adam Świerczek, Roman Socha/

Zebrzydowice
/Krzysztof Franek, Przemysław Sprawka, Rafał Kukuczka, Jakub Wanat, Michał Gorol, Michał Żwak/

"Bartek" Bielsko-Biała
/Krzysztof Rusin, Łukasz Olejniczak, Jacek Płonka, Piotr Motykowski, Jacek Głuszek, Józef Pasierbek/

"Start" Cieszyn
/Waldemar Posmyk, Krzysztof Olszan, Agata Urbańczyk, Leszek Cieślar, Magdalena Sochanek-Kowalska, Wiesław Ryszkowski, Bogdan Frolik/

"Korfantego Devils"
/Marek Nowok, Mateusz Nowok, Michał Baranowski, Adam Kuśka, Urbańczyk Paweł, Kolankowski Kamil/

"Młodzi Gniewni"
/Piotr Mroczek, Remigiusz Brzoza, Piotr Ochodek, Mirosław Brygier, Korneliusz Osman, Patryk Maciejny, Marek Strządała/

Materiały dostarczyła i zdjęcia wykonała: Janusza Krzyżanowska



Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca