Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • slajd_05
  • Slajd_01

Wyniki klasy okręgowej 2012/2013

Email Drukuj

Rozgrywki klasy okręgowej w sezonie 2012/2013


 

Tabela klasy okręgowej (sezon 2012/2013)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 KS Spójnia Landek
32
69
84
24
2 RKS Cukrownik Chybie
32
57
71
61
3 KS Kuźnia Ustroń
32
55
77
47
4 LKS Pewel Mała
32
55
72
57
5 TS Koszarawa Żywiec
32
55
56
51
6 GKS Morcinek Kaczyce
32
55
59
55
7 KP Beskid Skoczów
32
49
68
48
8 LKS Wilamowiczanka Wilamowice
32
49
65
60
9 LKS Pasjonat Dankowice
32
48
62
53
10 GKS Radziechowy-Wieprz
32
46
74
58
11 LKS Zapora Porąbka
32
46
48
43
12 LKS Skałka Żabnica
32
44
58
52
13 LKS Tempo Puńców
32
43
76
81
14 LKS Bestwina
32
43
46
59
15 LKS Błyskawica Drogomyśl
32
38
58
65
16 LKS Wisła Strumień
32
15
35
110
17 LKS Zapora Wapienica
32
5
30
115

 

Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2012/2013)



ZAWODNIK
BRAMKI
1 Różankowski Kamil
6
2 Szczerbiak Michał
5
3 Indyk Dariusz
5
4 Lang Jan
4
5 Łukasik Dariusz
3

 

Wyniki klasy okręgowej w sezonie 2012/2013





MECZE PUNKTY BR. ZDOBYTE
BR STRACONE
1 LKS Radziechowy 16 37 30 10 2 LKS Drzewiarz Jasienica 16 35 41 12 3 LKS Pasjonat Dankowice 16
31 38 23 4 LKS Tempo Puńców 16 28 36 25 5 KP Beskid Skoczów 16 28 26 17 6 LKS Bestwina 16 27 25 18 7 GKS Morcinek Kaczyce 16 26 39 29 8 KS Spójnia Landek 16 20 32 28 9 TS Koszarawa Żywiec 16 20 18 22 10 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 15 20 22 30 11 LKS Wisła Strumień 15 16 22 22 12 LKS Błyskawica Drogomyśl 16 16 28 37 13 RKS Cukrownik Chybie 14 15 20 32 14 LKS Zapora Porąbka 15 9 16 51 15 LKS Skrzyczne Lipowa 15 4 12 49

Kolejka jesienna


1 kolejka - 4.08.2012 r. godz. 17:00
Kuźnia Ustroń - LKS Bestwina 2:1
Morcinek Kaczyce - Spójnia Landek 1:1
Wilamowiczanka Wilamowice - Błyskawica Drogomyśl 3:1
LKS Pewel Mała - Metal Skałka Żabnica 3:1
GKS Radziechowy-Wieprz - Koszarawa Żywiec 0:3
Cukrownik Chybie - Beskid '09 Skoczów 0:1
Zapora Porąbka - Wisła Strumień 1:0
Zapora Wapienica - Tempo Puńców 2:3
Pasjonat Dankowice - pauza

2 kolejka - 11.08.2012 r. godz. 17:00
LKS Bestwina - Tempo Puńców 1:2
Wisła Strumień - Zapora Wapienica 3:2
Beskid '09 Skoczów - Zapora Porąbka 0:0
Koszarawa Żywiec - Cukrownik Chybie 5:1
Metal Skałka Żabnica - Pasjonat Dankowice 0:1
Błyskawica Drogomyśl - LKS Pewel Mała 6:0
Kuźnia Ustroń - Morcinek Kaczyce 0:2
Spójnia Landek - Wilamowiczanka Wilamowice 3:0
GKS Radziechowy-Wieprz - pauza

3 kolejka - 15.08.2012 r. godz. 17:00
Morcinek Kaczyce - LKS Bestwina 3:0
Wilamowiczanka Wilamowice - Kuźnia Ustroń 3:3
LKS Pewel Mała - Spójnia Landek 1:2
Pasjonat Dankowice - Błyskawica Drogomyśl 4:2
GKS Radziechowy-Wieprz - Metal Skałka Żabnica 2:1
Zapora Porąbka - Koszarawa Żywiec 0:2
Zapora Wapienica - Beskid '09 Skoczów 0:3
Tempo Puńców - Wisła Strumień 7:2
Cukrownik Chybie - pauza

4 kolejka - 18.08.2012 r. godz. 17:00
LKS Bestwina - Wisła Strumień 3:1
Beskid '09 Skoczów - Tempo Puńców 1:1
Koszarawa Żywiec - Zapora Wapienica 4:3
Metal Skałka Żabnica - Cukrownik Chybie 2:1
Błyskawica Drogomyśl - GKS Radziechowy-Wieprz 3:3
Kuźnia Ustroń - LKS Pewel Mała 2:0
Morcinek Kaczyce - Wilamowiczanka Wilamowice 2:1
Spójnia Landek - Pasjonat Dankowice 4:0
Zapora Porąbka - pauza

5 kolejka - 25.08.2012 r. godz. 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Bestwina 1:3
LKS Pewel Mała - Morcinek Kaczyce 3:3
GKS Radziechowy-Wieprz - Spójnia Landek 1:4
Cukrownik Chybie - Błyskawica Drogomyśl 1:4
Zapora Porąbka - Metal Skałka Żabnica 4:1
Tempo Puńców - Koszarawa Żywiec 4:2
Wisła Strumień - Beskid '09 Skoczów 1:7
Pasjonat Dankowice - Kuźnia Ustroń 1:8
Zapora Wapienica - pauza

6 kolejka - 29.08.2012 r. godz. 17:00
LKS Bestwina - Beskid '09 Skoczów 1:0
Koszarawa Żywiec - Wisła Strumień 2:1
Metal Skałka Żabnica - Zapora Wapienica 4:3
Błyskawica Drogomyśl - Zapora Porąbka 1:0
Spójnia Landek - Cukrownik Chybie 4:2
Kuźnia Ustroń - GKS Radziechowy-Wieprz 0:3
Morcinek Kaczyce - Pasjonat Dankowice 3:0
Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Pewel Mała 1:5
Tempo Puńców - pauza

7 kolejka - 1.09.2012 r. godz. 16:00
LKS Pewel Mała - LKS Bestwina 1:0
GKS Radziechowy-Wieprz - Morcinek Kaczyce 5:1
Cukrownik Chybie - Kuźnia Ustroń 1:7
Zapora Porąbka - Spójnia Landek 0:1
Zapora Wapienica - Błyskawica Drogomyśl 0:3
Tempo Puńców - Metal Skałka Żabnica 1:3
Beskid '09 Skoczów - Koszarawa Żywiec 2:0
Pasjonat Dankowice - Wilamowiczanka Wilamowice 0:4
Wisła Strumień - pauza

8 kolejka - 8.09.2012 r. godz. 16:00
LKS Bestwina - Koszarawa Żywiec 2:3
Metal Skałka Żabnica - Wisła Strumień 2:0
Błyskawica Drogomyśl - Tempo Puńców 0:2
Kuźnia Ustroń - Zapora Porąbka 1:3
Morcinek Kaczyce - Cukrownik Chybie 0:1
Wilamowiczanka Wilamowice - GKS Radziechowy-Wieprz 0:4
LKS Pewel Mała - Pasjonat Dankowice 4:3
Spójnia Landek - Zapora Wapienica 7:1
Beskid '09 Skoczów - pauza

9 kolejka - 15.09.2012 r. godz. 16:00
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Pewel Mała 0:2
Cukrownik Chybie - Wilamowiczanka Wilamowice 1:1
Zapora Porąbka - Morcinek Kaczyce 1:2
Zapora Wapienica - Kuźnia Ustroń 1:3
Tempo Puńców - Spójnia Landek 2:2
Wisła Strumień - Błyskawica Drogomyśl 4:2
Beskid '09 Skoczów - Metal Skałka Żabnica 1:0
Pasjonat Dankowice - LKS Bestwina 3:0
Koszarawa Żywiec - pauza

10 kolejka - 22.09.2012 r. godz. 16:00
Metal Skałka Żabnica - Koszarawa Żywiec 2:3
Błyskawica Drogomyśl - Beskid '09 Skoczów 2:1
Kuźnia Ustroń - Tempo Puńców 2:1
Morcinek Kaczyce - Zapora Wapienica 3:1
Wilamowiczanka Wilamowice - Zapora Porąbka 1:2
LKS Pewel Mała - Cukrownik Chybie 1:3
Pasjonat Dankowice - GKS Radziechowy-Wieprz 1:2
Spójnia Landek - Wisła Strumień 6:0
LKS Bestwina - pauza

11 kolejka - 29.09.2012 r. godz. 16:00
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Bestwina 5:3
Cukrownik Chybie - Pasjonat Dankowice 2:0
Zapora Porąbka - LKS Pewel Mała 0:0
Zapora Wapienica - Wilamowiczanka Wilamowice 1:3
Tempo Puńców - Morcinek Kaczyce 1:4
Wisła Strumień - Kuźnia Ustroń 1:3
Beskid '09 Skoczów - Spójnia Landek 1:1
Koszarawa Żywiec - Błyskawica Drogomyśl 0:2
Metal Skałka Żabnica - pauza

12 kolejka - 6.10.2012 r. godz. 15:00
LKS Bestwina - Metal Skałka Żabnica 3:2
Kuźnia Ustroń - Beskid '09 Skoczów 1:0
Morcinek Kaczyce - Wisła Strumień 3:0 w.o.
Wilamowiczanka Wilamowice - Tempo Puńców 3:2
LKS Pewel Mała - Zapora Wapienica 2:1
GKS Radziechowy-Wieprz - Cukrownik Chybie 2:5
Spójnia Landek - Koszarawa Żywiec 1:1
Pasjonat Dankowice - Zapora Porąbka 3:0
Błyskawica Drogomyśl - pauza

13 kolejka - 13.10.2012 r. godz. 15:00
Cukrownik Chybie - LKS Bestwina 3:2
Zapora Porąbka - GKS Radziechowy-Wieprz 0:2
Zapora Wapienica - Pasjonat Dankowice 0:1
Tempo Puńców - LKS Pewel Mała 2:3
Wisła Strumień - Wilamowiczanka Wilamowice 3:3
Beskid '09 Skoczów - Morcinek Kaczyce 4:2
Koszarawa Żywiec - Kuźnia Ustroń 0:4
Metal Skałka Żabnica - Błyskawica Drogomyśl 1:1
Spójnia Landek - pauza

14 kolejka - 20.10.2012 r. godz. 15:00
LKS Bestwina - Błyskawica Drogomyśl 2:1
Morcinek Kaczyce - Koszarawa Żywiec 2:3
Wilamowiczanka Wilamowice - Beskid '09 Skoczów 2:3
LKS Pewel Mała - Wisła Strumień 4:0
GKS Radziechowy-Wieprz - Zapora Wapienica 2:0
Cukrownik Chybie - Zapora Porąbka 1:1
Spójnia Landek - Metal Skałka Żabnica 1:5
Tempo Puńców - Pasjonat Dankowice 1:3
Kuźnia Ustroń - pauza

15 kolejka - 27.10.2012 r. godz. 15:00
Zapora Porąbka - LKS Bestwina 1:2
Zapora Wapienica - Cukrownik Chybie 1:3
Tempo Puńców - GKS Radziechowy-Wieprz 4:3
Wisła Strumień - Pasjonat Dankowice 1:3
Beskid '09 Skoczów - LKS Pewel Mała 2:2
Koszarawa Żywiec - Wilamowiczanka Wilamowice 2:5
Metal Skałka Żabnica - Kuźnia Ustroń 1:5
Błyskawica Drogomyśl - Spójnia Landek 0:5
Morcinek Kaczyce - pauza

16 kolejka - 3.11.2012 r. godz. 13:30
LKS Bestwina - Spójnia Landek 1:0
Kuźnia Ustroń - Błyskawica Drogomyśl 1:1
Morcinek Kaczyce - Metal Skałka Żabnica 1:3
LKS Pewel Mała - Koszarawa Żywiec 3:2
GKS Radziechowy-Wieprz - Wisła Strumień 8:2
Cukrownik Chybie - Tempo Puńców 2:4
Zapora Porąbka - Zapora Wapienica 0:2
Pasjonat Dankowice - Beskid '09 Skoczów 1:4
Wilamowiczanka Wilamowice - pauza

17 kolejka - 10.11.2012 r. godz. 13:30
Zapora Wapienica - LKS Bestwina 0:3
Tempo Puńców - Zapora Porąbka 6:2
Wisła Strumień - Cukrownik Chybie 1:3
Beskid '09 Skoczów - GKS Radziechowy-Wieprz 2:2
Koszarawa Żywiec - Pasjonat Dankowice 1:0
Metal Skałka Żabnica - Wilamowiczanka Wilamowice 2:3
Błyskawica Drogomyśl - Morcinek Kaczyce 2:4
Spójnia Landek - Kuźnia Ustroń 2:0
LKS Pewel Mała - pauza

 

Kolejka wiosenna

18 kolejka - 17.04.2013 r. godz. 16:30
LKS Bestwina - Kuźnia Ustroń 1:2
Błyskawica Drogomyśl - Wilamowiczanka Wilamowice 1:3
Metal Skałka Żabnica - LKS Pewel Mała 0:0
Koszarawa Żywiec - GKS Radziechowy-Wieprz 0:0
Beskid Skoczów - Cukrownik Chybie 1:2
Wisła Strumień - Zapora Porąbka 1:2
Tempo Puńców - Zapora Wapienica 7:1
Spójnia Landek - Morcinek Kaczyce 0:1
Pasjonat Dankowice - pauza


19 kolejka - 15.05.2013 r. godz. 17:30

Tempo Puńców - LKS Bestwina 3:3
Zapora Wapienica - Wisła Strumień 1:2
Zapora Porąbka - Beskid Skoczów 2:1
Cukrownik Chybie - Koszarawa Żywiec 2:3
LKS Pewel Mała - Błyskawica Drogomyśl 0:1
Wilamowiczanka Wilamowice - Spójnia Landek 0:1
Morcinek Kaczyce - Kuźnia Ustroń 3:1
Pasjonat Dankowice - Metal Skałka Żabnica 1:1
GKS Radziechowy-Wieprz - pauza

20 kolejka - 22.05.2013 r. godz. 18:00
LKS Bestwina - Morcinek Kaczyce 3:1
Kuźnia Ustroń - Wilamowiczanka Wilamowice 1:0
Błyskawica Drogomyśl - Pasjonat Dankowice 1:1
Metal Skałka Żabnica - GKS Radziechowy-Wieprz 2:1
Koszarawa Żywiec - Zapora Porąbka 1:2
Beskid Skoczów - Zapora Wapienica 8:0
Wisła Strumień - Tempo Puńców 5:0
Spójnia Landek - LKS Pewel Mała 6:0
Cukrownik Chybie - pauza

21 kolejka - 8.05.2013 r. godz. 18:00
Wisła Strumień - LKS Bestwina 0:0
Tempo Puńców - Beskid Skoczów 4:4
Zapora Wapienica - Koszarawa Żywiec 0:2
Cukrownik Chybie - Metal Skałka Żabnica 3:2
GKS Radziechowy-Wieprz - Błyskawica Drogomyśl 5:0
LKS Pewel Mała - Kuźnia Ustroń 2:1
Wilamowiczanka Wilamowice - Morcinek Kaczyce 2:1
Pasjonat Dankowice - Spójnia Landek 0:1
Zapora Porąbka - pauza

22 kolejka - 20.04.2013 r. godz. 16:00
LKS Bestwina - Wilamowiczanka Wilamowice 1:2
Morcinek Kaczyce - LKS Pewel Mała 1:1
Kuźnia Ustroń - Pasjonat Dankowice 2:1
Błyskawica Drogomyśl - Cukrownik Chybie 4:5
Metal Skałka Żabnica - Zapora Porąbka 1:0
Koszarawa Żywiec - Tempo Puńców 1:0
Beskid Skoczów - Wisła Strumień 1:1
Spójnia Landek - GKS Radziechowy-Wieprz 0:0
Zapora Wapienica - pauza

23 kolejka - 27.04.2013 r. godz. 16:00
Beskid Skoczów - LKS Bestwina 4:1
Wisła Strumień - Koszarawa Żywiec 0:2
Zapora Wapienica - Metal Skałka Żabnica 1:4
Zapora Porąbka - Błyskawica Drogomyśl 0:0
Cukrownik Chybie - Spójnia Landek 2:1
GKS Radziechowy-Wieprz - Kuźnia Ustroń 4:2
LKS Pewel Mała - Wilamowiczanka Wilamowice 2:3
Pasjonat Dankowice - Morcinek Kaczyce 3:1
Tempo Puńców - pauza

24 kolejka - 1.05.2013 r. godz. 17:00
LKS Bestwina - LKS Pewel Mała 0:4
Wilamowiczanka Wilamowice - Pasjonat Dankowice 0:2
Morcinek Kaczyce - GKS Radziechowy-Wieprz 1:0
Kuźnia Ustroń - Cukrownik Chybie 2:4
Spójnia Landek - Zapora Porąbka 3:0
Błyskawica Drogomyśl - Zapora Wapienica 5:0
Metal Skałka Żabnica - Tempo Puńców 1:3
Koszarawa Żywiec - Beskid Skoczów 3:0 w.o.
Wisła Strumień - pauza

25 kolejka - 4.05.2013 r. godz. 17:00
Koszarawa Żywiec - LKS Bestwina 1:2
Wisła Strumień - Metal Skałka Żabnica 0:6
Tempo Puńców - Błyskawica Drogomyśl 3:1
Zapora Wapienica - Spójnia Landek 1:1
Kuźnia Ustroń - Zapora Porąbka 2:2
Cukrownik Chybie - Morcinek Kaczyce 5:0
GKS Radziechowy-Wieprz - Wilamowiczanka Wilamowice 0:3 w.o.
Pasjonat Dankowice - LKS Pewel Mała 3:1
Beskid Skoczów - pauza

26 kolejka - 11.05.2013 r. godz. 17:00
LKS Bestwina - Pasjonat Dankowice 0:2
LKS Pewel Mała - GKS Radziechowy-Wieprz 4:2
Wilamowiczanka Wilamowice - Cukrownik Chybie 2:2
Morcinek Kaczyce - Zapora Porąbka 2:1
Kuźnia Ustroń - Zapora Wapienica 5:1
Błyskawica Drogomyśl - Wisła Strumień 2:1
Metal Skałka Żabnica - Beskid Skoczów 2:1
Spójnia Landek - Tempo Puńców 8:1
Koszarawa Żywiec - pauza

27 kolejka - 18.05.2013 r. godz.17:00
Koszarawa Żywiec - Metal Skałka Żabnica 1:0
Beskid Skoczów - Błyskawica Drogomyśl 2:1
Wisła Strumień - Spójnia Landek 0:1
Tempo Puńców - Kuźnia Ustroń 0:4 w.o.
Zapora Wapienica - Morcinek Kaczyce 1:3
Zapora Porąbka - Wilamowiczanka Wilamowice 2:0
Cukrownik Chybie - LKS Pewel Mała 4:3
GKS Radziechowy-Wieprz - Pasjonat Dankowice 1:1
LKS Bestwina - pauzuje

28 kolejka - 25.05.2013 r. godz.17:00
LKS Bestwina - GKS Radziechowy-Wieprz 1:0
LKS Pewel Mała - Zapora Porąbka 1:1
Wilamowiczanka Wilamowice - Zapora Wapienica 2:1
Morcinek Kaczyce - Tempo Puńców 2:0
Kuźnia Ustroń - Wisła Strumień 8:1
Błyskawica Drogomyśl - Koszarawa Żywiec 2:2
Pasjonat Dankowice - Cukrownik Chybie 0:2
Spójnia Landek - Beskid Skoczów 2:0
Metal Skałka Żabnica - pauza

29 kolejka - 29.05.2013 r. godz.17:30
Metal Skałka Żabnica - LKS Bestwina 0:2
Koszarawa Żywiec - Spójnia Landek 1:0
Beskid Skoczów - Kuźnia Ustroń 3:1
Wisła Strumień - Morcinek Kaczyce 1:2
Tempo Puńców - Wilamowiczanka Wilamowice 5:1
Zapora Wapienica - LKS Pewel Mała 0:6
Zapora Porąbka - Pasjonat Dankowice 2:0
Cukrownik Chybie - GKS Radziechowy-Wieprz 0:1
Błyskawica Drogomyśl - pauza

30 kolejka - 1.06.2013 r. godz.17:00
LKS Bestwina - Cukrownik Chybie 1:1
GKS Radziechowy-Wieprz - Zapora Porąbka 3:5
LKS Pewel Mała - Tempo Puńców 1:1
Wilamowiczanka Wilamowice - Wisła Strumień 8:0
Morcinek Kaczyce - Beskid Skoczów 2:1
Kuźnia Ustroń - Koszarawa Żywiec 0:1
Błyskawica Drogomyśl - Metal Skałka Żabnica 2:2
Pasjonat Dankowice - Zapora Wapienica 7:1
Spójnia Landek - pauza

31 kolejka - 8.06.2013 r. godz.17:00
Błyskawica Drogomyśl - LKS Bestwina 1:1
Metal Skałka Żabnica - Spójnia Landek 1:3
Koszarawa Żywiec - Morcinek Kaczyce 2:2
Beskid Skoczów - Wilamowiczanka Wilamowice 2:3
Wisła Strumień - LKS Pewel Mała 2:5
Zapora Wapienica - GKS Radziechowy-Wieprz 2:2
Zapora Porąbka - Cukrownik Chybie 2:2
Pasjonat Dankowice - Tempo Puńców 6:0
Kuźnia Ustroń - pauza

32 kolejka - 12.06.2013 r. godz.17:30
LKS Bestwina - Zapora Porąbka 0:2
Cukrownik Chybie - Zapora Wapienica 3:0
GKS Radziechowy-Wieprz - Tempo Puńców 4:4
Pasjonat Dankowice - Wisła Strumień 5:0
LKS Pewel Mała - Beskid Skoczów 5:2
Wilamowiczanka Wilamowice - Koszarawa Żywiec 2:1
Kuźnia Ustroń - Metal Skałka Żabnica 1:1
Spójnia Landek - Błyskawica Drogomyśl 5:1
Morcinek Kaczyce - pauza

33 kolejka - 15.06.2013 r. godz.17:00
Spójnia Landek - LKS Bestwina 7:0
Błyskawica Drogomyśl - Kuźnia Ustroń 1:3
Metal Skałka Żabnica - Morcinek Kaczyce 4:0
Koszarawa Żywiec - LKS Pewel Mała 2:3
Beskid Skoczów - Pasjonat Dankowice 4:2
Wisła Strumień - Radziechowy-Wieprz 0:6
Tempo Puńców - Cukrownik Chybie 2:2
Zapora Wapienica - Zapora Porąbka 1:8
Wilamowiczanka Wilamowice - pauza

34 kolejka - 22.06.2013 r. godz.17:00
LKS Bestwina - Zapora Wapienica 3:1
Zapora Porąbka - Tempo Puńców 2:0
Cukrownik Chybie - Wisła Strumień 2:1
GKS Radziechowy-Wieprz - Beskid Skoczów 1:2
Pasjonat Dankowice - Koszarawa Żywiec 4:0
Wilamowiczanka Wilamowice - Metal Skałka Żabnica 0:1
Morcinek Kaczyce - Błyskawica Drogomyśl 1:4
Kuźnia Ustroń - Spójnia Landek 0:1
LKS Pewel Mała - pauza


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca