Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_06
  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • Slajd_01

Gminne przełaje

Email Drukuj

25 września 2012 r. biegami przełajowymi rozpoczęto współzawodnictwo sportowego dzieci i młodzieży w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej wynikające z kalendarza województwa śląskiego. Na starcie stanęły dziewczęta i chłopcy wszystkich szkół podstawowych i gimnazjalnych naszej Gminy...

 

 

WYNIKI: SZKOŁY PODSTAWOWE

DZIEWCZĘTA

 

I miejsce - SP Strumień

Oliwia Zięba, Dominika Smorąg, Natalia Herman, Emilia Krawczyk, Natalia Góra, Oliwia Zawada, op. Barbara Milanowska

II miejsce - SP Drogomyśl

Noemi Bolek, Weronika Świder, Katarzyna Lange, Karolina Obracaj, Weronika Janik, Alicja Śmigiel, Dominika Strządała, op. Ilona Gabryś

III miejsce - SP Pruchna

Katarzyna Ichas, Agnieszka Fryda, Martyna Grzybek, Nikola Zamarska, Paulina Grzybek, Marta Hudziec, op. Stanisław Świtała

IV miejsce - SP Zabłocie

Natalia Krzempek, Justyna Kajstura, Paulina Wasilewska, Angelika Nowok, Agnieszka Żur, Aleksandra Kawa, op. Ireneusz Krzempek

V miejsce - SP Bąków

Karolina Małek, Natalia Kwiatkowska, Natalia Żyga, Żaneta Mazur, Karolina Glac, Marcelina Wyleżoł, Julia Maślanka, op. Ireneusz Krzempek

 

CHŁOPCY

I miejsce - SP Strumień

Dominik Opalski, Szymon Czakon, Mateusz Pająk, Dominik Mój, Adam Grygier, Łukasz Bryła, op. Barbara Milanowska

II miejsce - SP Bąków

Daniel Krzempek, Bartłomiej Król, Dariusz Wacławik, Kacper Rakus, Piotr Śliwka, Paweł Czyż, op. Ireneusz Krzempek

III miejsce - SP Drogomyśl

Tomasz Podyma, Michał Franek, Piotr Sojka, Dawid Świńczyk, Adam Gabzdyl, Dominik Mirota, Michał Śmieszek, op. Alina Englert

IV miejsce - SP Zabłocie

Paweł Pisarek, Jakub Krzempek, Daniel Dziendziel, Wojciech Pisarek, Szymon Standura, Maciej Stawowczyk, op. Ireneusz Krzempk

V miejsce - SP Pruchna

Norbert Gabryś, Kacper Machej, Piotr Solarczyk, Dominik Legierski, Olaf Duda, Bartek Szołtys, op. Stanisław Świtała

 

WYNIKI: GIMNAZJA

DZIEWCZĘTA

 

I miejsce - GIM Strumień

Katarzyna Wojewodzic, Ewa Tolasz, Klaudia Kobiela, Dominika Strządała, Sanrda Miły, Magdalena Bryła, Anna Holewie, Emila Gonsior, op. Janusza Krzyżanowska

II miejsce - GIM Drogomyśl

Julia Maślanka, Agnieszka Gabzdyl, Angelika Pastuszka, Magdalena Kalbarczyk, Dominika Świder, Magdalena Kolaczek, op. Ilona Gabryś

III miejsce - GIM Pruchna

Katarzyna Kałuża, Marta Marko, Weronika Lebida, Marcelina Osowska, Kinga Zorychta, Justyna Faruga, op. Arkadiusz Arkulary

 

CHŁOPCY

I miejsce - GIM Pruchna

Daniel Mencner, Dawid Mencner, Samuel Gaszczyk, Bartosz Strządała, Dariusz Dziadek, Mateusz Stryganek, op. Stanisław Świtała

II miejsce - GIM Strumień

Patryk Turbiarz, Kacper Krzyżanek, Radosław Stokłosa, Krystian Danel, Remigiusz Gandor, Michał Witas, Karol Staszuk, op. Janusza Krzyżanowska

III miejsce - GIM Drogomyśl

Patryk Kałuża, Dawid Śmigiel, Mateusz Fajkis, Dominik Mogilnicki, Daniel Strządała, Dawid Ramus, op. Alina Englert

 

Zwycięskie drużyny będą reprezentowały Gminę na zawodach powiatowych 4 października 2012 r. w Chybiu.

 

Materiały dostarczyła: Janusza Krzyżanowska

Foto: Barbara Milanowska

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca