Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_01
Reklama

Halowa Liga Gimnazjalna

Email Drukuj

Dnia 3 listopada 2012 r. w ramach zajęć pn:"Zagospodaruj młodzieży czas wolny" finansowanych z Gminnego Programu Profilaktyki rozpoczęły się rozgrywki I Halowej Gimnazjalnej Ligi Piłki Nożnej. W rozgrywkach biorą udział uczniowie z Bąkowa, Pruchnej, Strumienia i Zabłocia...

 

 

WYNIKI:

"DZICY SNAJPERZY" : "CZIKI CZINGI" - 5 : 2

Adam Holesz                 Brzóska Mateusz

Adam Holesz                 Brzóska Mateusz

Adam Holesz

Patryk Indyk

Adam Holesz

"TURBOPTYSIE" : "STANLEY TEAM"  - 2 : 2

Krystian Danel         Dawid Mencner

Remigiusz Gandor    Dawid Białoń

"HZOP" : "DZICY SNAJPERZY" - 5 : 1

Patryk Turbiasz           Adam Holesz

Patryk Turbiasz

Mateusz Szweblik

Łukasz Szast

Kamil Markiton

"CZIKI CZINGI" : "STANLEY TEAM" - 3 : 5

Konrad Janowski       Dariusz Dziadek

Konrad Janowski       Daniel Mencner

Konrad Janowski       Daniel Mencner, Daniel Mencner, Daniel Mencner

"TURBOPTYSIE" : "HZOP" - 4 : 1

Krystian Danel          Mateusz Szweblik

Remigiusz Gandor

Krystian Danel

Remigiusz Gandor

 

TABELA ROZGRYWEK:




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 STANLEY TEAM
2
4
7 5
2 TURBOPTYSIE
2
4
6 3
3 HZOP
2
3 6 5
4 DZICY SNAJPERZY
2
3 6 7
5 CZIKI CZINGI
2
0 5 1
6 GLUSIE
0
0 0 0

 

 

SKŁADY DRUŻYN:

"STANLEY TEAM"

Dariusz Dziadek, Paweł Grzybek, Sebastian Duraj, Dawid Białoń, Bartosz Strządała, Dawid Mencner, Daniel Mencner, Mateusz Stryganek.

"TURBOPTYSIE"

Przemysław Żyga, Remigiusz Gandor, Karol Staszuk, Krystian Danel, Łukasz Krzempek, Jakub Krzempek, Konrad Nowak, Przemysław Kłóś, Michał Krzempek.

"HZOP" (Honorem Zjednoczeni Odwagą Połączeni)

Patryk Turbiarz, Janik Dominik, Łukasz Szast, Kamil Markiton, Bartosz Gaszczyk, Mateusz Szweblik, Ireneusz Suchy, Jakub Staroń, Kornel Brzuska

"DZICY SNAJPERZY"

Adam Holesz, Patryk Indyk, Daniel Biesok, Kamil Bohucki, Patryk Niesporek, Kacper Nowak, Konrad Lang, Paweł Kuboszek, Kacper Wileński, Daniel Zachraj, Kacper Krzyżanek, Kajetan Penkala.

"CZIKI CZINGI"

Konrad Janowski, Maksymilian Szczypka, Szymon Budny, Damian Krzempek, Damian Kurpas, Michał Czajka, Mateusz Brzóska.

 

KOLEJKA II (10.11.2012 r.)

17.00   "STANLEY TEAM" : "HZOP"

17.25   "CZIKI CZINGI" : "TURBOPTYSIE"

17.40 "DZICY SNAJPERZY": "STANLEY TEAM"

18.05 "CZIKI CZINGI" : "HZOP"

18.30  "TURBOPTYSIE" : "DZICY SNAJPERZY"


Materiały dostarczyła: Janusza Krzyżanowska

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca