Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • Slajd_01
Reklama

Tenis stołowy podstawówek

Email Drukuj

W dniu 6.11.2012 r.  na Hali Sportowej w Strumieniu odbył się miejsko-gminny turniej tenisa stołowego.  Do rywalizacji przystąpiły drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych Gminy Strumień...

 

 

 

WYNIKI:

DZIEWCZĘTA

I miejsce - SP Strumień

II miejsce - SP Zabłocie

III miejsce - SP Drogomyśl

IV miejsce - SP Pruchna

V miejsce - SP Bąków

CHŁOPCY

I miejsce - SP Pruchna

II miejsce - SP Strumień

III miejsce - SP Zabłocie

IV miejsce - SP Drogomyśl

V miejsce - SP Bąków

 

SKŁADY DRUŻYN

SP Strumień

Karolina Strządała, Paulina Czakon, Julia Wójtowicz, Daniel Bęś, Szymon Czakon, Wojciech Wójtowicz, op. Barbara Milanowska Tomasz Pawiński.

SP Pruchna

Paulina Grzybek, Katarzyna Ihas, Agnieszka Fryda, Adrian Matuszek, Bartosz Szołtys, Norbert Gabryś, op. Arkadiusz Arkulary

SP Zabłocie

Angelika Nowok, Katarzyna Biernat, Justyna Kajstura, Wojciech Pisarek, Szymon Szweblik, Szymon Standura, op. Ireneusz Krzempek

SP Drogomyśl

Katarzyna Lange, Maja Bierowska, Natalia Mohr, Adam Szewczyk, Mateusz Fajkier, Adam Gabzdyl, op. Ilona Gabryś

SP Bąków

Karolina Glac, Natalia Żyga, Wiktoria Matyjas, Krzempek Daniel, Kacper Rakus, Paweł Czyż, op. Ireneusz Krzempek


Zwycięskie drużyny przechodzą do etapu powiatowego, który odbędzie się w Chybiu w dniu 14.11.2012 r.

 

Materiały dostarczyła: Janusza Krzyżanowska

Foto: Barbara Milanowska

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca