Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • slajd_05
  • Slajd_03
Reklama

I kolejka Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej

Email Drukuj

Wczoraj 11 listopada 2012 r. rozpoczęła się w Hali Sportowej w Strumieniu III Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Strumienia...

 

 

 

Wyniki:

"Michalczyk Team" : "Bezimienni" - 3:2

"ZWM Strumet" : "Reszta Świata" - 12:1

"Ryl Bank" : "Gipsy Galicji" - 3:7

"Żółto-czarni" : "Strumień 73" - 5:3

"KS Marand" - pauza

 

Tabela rozgrywek:




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 ZWM Strumet
1
3
12 1
2 Gipsy Galicji
1
3
7 3
3 Żółto-czarni
1
3 5 3
4 Michalczyk Team
1
3 3 2
5 Bezimienni
1
0 2 3
6 Strumień 73
1
0 3 5
7
Ryl Bank
1
0 3 7
8
Reszta Świata
1
0 1 12
9
KS Marand
0
0
0
0

 

Składy drużyn

"ZWM Strumet"

Marek Śmieja, Ryszard Śmieja, Tomasz Śmieja, Marek Pisarek, Piotr Parchański, Tomasz Parchański, Wacław Janduda, Jarosław Papkoj, Mariusz Wiewióra, Artur Wiewióra, Marcin Skonieczko.

"Gipsy Galicji"

Łukasz Gołyszny, Rafał Moj, Dawid Grabski, Michał Lach, Adam Kuśka, Paweł Sajdok, Waldemar Kajstura, Krzysztof Dybczyński, Błażej Skowronek.

"Żóto-czarni"

Robert Miły, Dariusz Gabzdyl, Dominik Gabryś, Krzysztof Mroczek, Radosław Gandor, Daniel Podskarbi, Kazimierz Jaworski, Patryk Maciejny, Przemysław Farana, Łukasz Bury.

"Michalczyk Team"

Rafał Szymoszek, Piotr Duda, Piotr Klimek, Artur Czerwonka, Artur Jarczok, Daniel Kobiela, Kamil Pinocy, Kamil Zbijowski, Mateusz Zbijowski, Remigiusz Skalski, Tomasz Holewik, Tomasz Krzempek,

"Strumień 73"

Arkadiusz Ochodek, Dariusz Szymoszek, Mirosław Ochodek, Wojciech Janik, Marcin Bambach, Ryszard Faruga, Łukasz Góraczewski, Damian Janik, Jarosław Kubica.

"Bezimienni"

Arkadiusz Górczyński, Łukasz Staroń, Piotr Szczęsny, Tomasz Psota, Tomasz Lapczyk, Adam Matloch, Tomasz Midura, Krystian Pietrzyk, Bartłomiej Midura, Marcin Strządała.

"Ryl Bank"

Tomasz Hernik, Szymon Szołtys, Michał Szpak, Grzegorz Spyrka, Piotr Dzida, Mateusz Warlycho, Piotr Bronny, Marcin Marcol.

"Reszta Świata"

Kamil Ociepka, Łukasz Mikołajczyk, Mateusz Hernik, Robert Krzempek, Paweł Urbanek, Sławomir Kidoń, Józef Niemczyk, Patryk Pinocy, Dawid Tatoś, Jarosław Puzon, Tomasz Krzempek, Dariusz Gabzdyl

 

Kolejka II (18.11.2012 r)

15.00  "ZWM Strumet" : "Żóto-czarni"

15.45  "Michalczyk Team" : "KS Marand"

16.30  "Strumień 73" : "Bezimienni"

17.15  "Reszta Świata" : "Ryl Bank"

"Gipsy Galicji" -  pauza


Materiały dostarczyła: Janusza Krzyżanowska

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
+4 #1 tomasz 2012-11-13 14:48
witam wszystkich uczestników i życzę wielu wygranych meczów ;-)
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca