Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_03
Reklama

Koszykówka szkół podstawowych

Email Drukuj

W środę 12 grudnia 2012 r. odbył się miejsko-gminny turniej mini piłki koszykowej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych Gminy Strumień...

 

 

 

Zawody otworzyła Dyrektor Szkoły Podstawowej w Strumieniu Beata Greń. Ponad 100 uczniów rywalizowało w strumieńskiej hali, aby wywalczyć awans do zawodów rejonowych.
Zawody sędziowali: Robert Młynarczyk i Tomasz Pawiński.

WYNIKI:

DZIEWCZĘTA

I miejsce - SP Strumień

II miejsce - SP Drogomyśl

III miejsce - SP Pruchna

IV miejsce - SP Bąków

CHŁOPCY

I miejsce - SP Strumień

II miejsce - SP Bąków

III miejsce - SP Zabłocie

IV miejsce - SP Drogomyśl

V miejsce - SP Pruchna

SKŁADY

Szkoła Podstawowa w Strumieniu
Karolina Strządała, Maja Sosnowska, Hiacynta Janota, Paulina Czakon, Patrycja Gurba, Marianna Gandzel, Nikola Kłóś, Julia Wojtowicz, Kaja Francuz, Oliwia Zięba, Aneta Lazar, Patryk Fabian, Szymon Czakon, Sylwester Miły, Dominik Opalski, Maksymilian Gac, Dawid Stec, Łukasz Bryła, Adam Grygier, Kamil Kuś, Piotr Pawlus, Wojciech Wojtowicz, Jakub Ciałoń, op. Barbara Milanowska, Robert Młynarczyk, Tomasz Pawiński

Szkołą Podstawowa w Bąkowie
Julia Mrowiec, Julia Waga, Marlena Wyleżoł, Wiktoria Matyja, Magdalena Pająk, Dominika Bocian, Natalia Kwiatkowska, Karolina Małek, Karolina Glac, Natalia Żyga, Kacper Rakus, Daniel Krzempek, Bartłomiej Król, Krzysztof Wieszczek, Piotr Śliwka, Paweł Czyż, Dariusz Wacławik, Krzysztof Chmielewski, Kajetan Brańczyk, Paweł Biesok, Roger Makula, op. Ireneusz Krzempek

Szkoła Podstawowa w Drogomyślu
Noemi Bolek, Natalia Janota, Patrycja Kobiela, Dominika Kubik, Weronika Świder, Weronika Zahraj, Weronika Janik, Karolina Obracaj, Hanna Drapisz, Alicja Lebioda, Natalia Mohr, Alicja Śmigiel, Tomasz Podyma, Wojciech Kubeczek, Michał Franek, Szymon Kajstura, Piotr Sojka, Jan Tobiczyk, Szymon Czyż, Maciej Glet, Dawid Świńczyk, Mateusz Fajkier, Jakub Szczypka, Adam Gabzdyl, op. Ilona Gabryś

Szkoła Podstawowa w Zabłociu
Szymon Szweblik, Mateusz Dziendziel, Szymon Standura, Jakub Szkucik, Wojciech Pisarek, Maciej Stawarczyk, Kamil Janota, Daniel Dziendziel, Damian Stabrawa, Aleksander Wojciech, Kamil Przemyk, op. Ireneusz Krzempek

Szkoła Podstawowa w Pruchnej
Agnieszka Fryda, Martyna Grzybek, Katarzyna Ihas, Monika Moskal, Nikola Zamarska, Marta Hudziec, Paulina Grzybek, Sonia Sikora, Paulina Kukuczka, Sandra Ćwieczek, Adran Matuszek, Paweł Michałek, Norbert Gabryś, Piotr Solarczyk, Szymon Brychcy, Tomasz Strządała, Damian Werch, Olaf Duda, Dominik Legierski, Arkadiusz Milata, Patryk Krupa, op. Arkadiusz Arkulary

 

Materiały dostarczyła: Janusza Krzyżanowska

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
0 #1 Kajetan 2012-12-13 15:48
grałem tam i co :lol:
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca