Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_05
  • slajd_04
  • slajd_06

Międzynarodowy halowy turniej trampkarzy młodszych

Email Drukuj

W dniu wczorajszym tj 19 stycznia 2013 r.  w Hali Sportowej w czeskim Brušperku odbył się Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej trampkarzy  (rocznik ’00 i ’01), trzech współpracujących ze sobą Podokręgów: Čadcy (Słowacja), Frydka - Mistka (Czechy), Skoczowa (Polska)...

 

 

Turniej rozgrywany był w dwóch grupach (osobno dla swojego rocznika), mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym" (2x13min.). W kadrze Podokręgu Skoczów znalazł się także młody reprezentant Gminy Strumień: Fabian Patryk (LKS Wisła Strumień)

Wyniki turnieju:

ROCZNIK ‘00

Frydek-Mistek "A" - Frydek-Mistek "B" - 7:5
Čadca - Skoczów - 1:8 (Fabian Psatryk-3, Kubicius Jakub-2, Chmiel Filip, Oczadły Witold, Kuboszek Grzegorz)
Frydek- Mistek "A" - Čadca - 12:2
Frydek - Mistek "B" - Skoczów - 2:7 (Kubicius Jakub-4, Chmiel Filip, Oczadły Witold, Fabian Psatryk)
Frydek - Mistek "A" - Skoczów - 5:3 (Kubicius Jakub-2, Kuboszek Grzegorz)
Frydek - Mistek "B" - Čadca - 10:0

Tabela końcowa

1. Frydek - Mistek "A" - 9pkt. 24:10
2. Skoczów - 6pkt. 18:8
3. Frydek - Mistek "B" - 3pkt. 17:14
4. Čadca - 0pkt. 3:30

Kadra Podokręgu Skoczów: Parchański Jan, Czylok Robert (Skoczów), Kubicius Jakub, Duraj Filip (Cieszyn), Chmiel Filip, Oczadły Witold (Piersciec), Kuboszek Grzegorz, Wiewióra Bartłomiej (Chybie), Kościelniak Kamil (Lukam), Fabian Patryk (Strumień)
Trener: Cezary Kałużny
Kierownik: Zenon Kolber

ROCZNIK ‘01

Frydek - Mistek "A" - Frydek - Mistek "B" - 4:3
Čadca - Skoczów - 2:5 (Wania Mikołaj-2, Machała Patryk, Szonowski Filip, Chmiel Tomasz)
Frydek - Mistek "A" - Čadca - 9:2
Frydek - Mistek "B" - Skoczów - 6:3 (Wania Mikołaj, Dudela Szymon, Chmiel Tomasz)
Frydek - Mistek "A" - Skoczów - 5:3 (Piszczek Filip, Pisarek Wojciedch)
Frydek - Mistek "B" - Čadca - 7:1

Tabela końcowa

1. Frydek - Mistek "A" - 9pkt. 18:8
2. Frydek - Mistek "B" - 6pkt. 16:8
3. Skoczów - 3pkt. 11:13
4. Čadca - 0pkt. 5:21

Kadra Podokręgu Skoczów: Bakun Jabkub, Wania Mikołaj, Machała Pastryk (Cieszyn), Święczek Dawid, Pisarek Wojciech, Nikiel Bartosz (Chybie), Dudela Szymon, Szonowski Filip (Skoczów), Piszczek Filip, Gajda Robert (Lukam), Chmiel Tomasz (Pierściec)
Trenerzy: Kałużny Cezary
Kierownik: Kolber Zenon

 

Foto: Stanisław Ochodek

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
0 #1 kibic 2013-01-21 13:32
było super, szkoda że Pan Gajda z lukam skoczów narobił nam wstydu i przerwał mecz.
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca