• Slajd_01
  • slajd_05

Karny zdecydował

Email Drukuj

Spotkanie XXV kolejki ligi okręgowej pomiędzy drużyną gospodarzy Wisłą Strumień a liderem Spójnią Landek zakończyło się jednobramkową wygraną gości, a o zwycięstwie Spójni zadecydowała bramka z rzutu karnego w 67minucie gry...

Wisła Strumień - Spójnia Landek 0:1 (0:0)

Skład Wisły: Michalczyk, Potrząsaj, Koźliński, Janota M., Indyk, Polit D. (55min. Markiton), Niebisz, Kotkowski, Szczerbiak, Lang (70min. Wiak), Różankowski.

Tabela ligi okręgowej po XXV kolejce

Wyniki pozostałych spotkań

Ocena Bogusława Skęczka:

- Nastawialiśmy się na jak najdłuższe utrzymanie wyniku 0:0 i wyprowadzanie kontr. Długo lider męczył się, aż do rzutu karnego, który był ewidentny. Uważam jednak, że nasz zespół stanął na wysokości zadania
sportowebeskidy.pl

Wspomnieć trzeba jeszcze, że w 85 minucie miało miejsce niefortunne zdarzenie, po którym na murawę upadł bezwładnie kapitan przyjezdnych Jakub Kubica. Mecz przerwano na kwadrans, a zawodnika Spójni, który odzyskał przytomność do szpitala zabrała karetka pogotowia.