Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_05
Reklama

Międzynarodowy turniej trzech Podokręgów

Email Drukuj

W dniu dzisiejszym 28 maja 2013 r. na boiskach w czeskich Oldrichowicach i Smilowicach odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej trampkarzy (rocznik 1998 i młodsi i 2000 i młodsi), trzech współpracujących ze sobą Podokręgów: Čadcy (Słowacja), Frydka - Mistka (Czechy), Skoczowa (Polska)...

 

Turniej rozgrywany był w dwóch grupach (osobno dla swojego rocznika w Oldrichowicach '98 i młodsi a w Smilowicach '00 i młodsi). Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym" (2x30min.). W kadrze Podokręgu Skoczów znaleźli się także młodzi reprezentanci Gminy Strumień:
Holesz Adam, Szczypka Maksymilian, Janowski Konrad (LKS Wisła Strumień) Mencner Dawid, Mencner Daniel, Stryganek Mateusz, Brachaczek Kacper, Ratajczyk Remigiusz (LKS Pruchna).

Wyniki turnieju:

ROCZNIK ‘98

Skoczów - Frydek-Mistek - 2:2 (Mencner Dawid, Winiewicz Maciej) * o zajęciu I miejsca w turnieju zdecydowały rzuty karne (rz.k. 5:4)
Čadca - Skoczów - 1:3 (Podeszwa Wojciech 2, Szczypka Maksymilian)
Frydek- Mistek - Čadca - 3:1

TABELA KOŃCOWA

1. Skoczów - 4pkt. 5:3
2. Frydek - Mistek - 4pkt. 5:3
3. Čadca - 0pkt. 2:6

Kadra Podokręgu Skoczów: Pisarek Krzysztof, Till Kamil, Aleksandrzak Błażej, Podeszwa Wojciech, Stuchlik Mateusz, Szuścik Szymon (Pielgrzymowice), Kidoń Jacek, Winiewicz Maciej, Krzempek Mateusz, Boryś Robert (Ochaby), Szczypka Maksymilian, Holesz Adam, Janowski Konrad (Strumień), Prandzioch Natan, (Zebrzydowice), Mencner Dawid, Mencner Daniel, Stryganek Mateusz, Brachaczek Kacper, Ratajczyk Remigiusz (Pruchna).
Trener: Juchniewicz Ryszard
Kierownik: Ochodek Stanisław

ROCZNIK ‘00

Skoczów - Frydek-Mistek - 1:9 (Tobiasz Mikołaj)
Čadca - Skoczów - 0:12 (Tobiasz Mikołaj 2, Piszczek Filip 2, Nowak Mikołaj 2, Duraj Filip, Tobiasz Michał, Menartowicz Szymon, Łukowski Wojciech, Stachnik Adam, Gawlas Kacper)
Frydek- Mistek - Čadca - 9:0

TABELA KOŃCOWA

1. Frydek - Mistek - 6pkt. 18:1
2. Skoczów - 3pkt. 13:9
3. Čadca - 0pkt. 0:21

Kadra Podokręgu Skoczów: Jędryka Jakub, Łukowski Wojciech, Welet Michał (Ochaby), Parchański Jan, Szonowski Filip, Jaworski Sylwester, Padło Michał, Nowak Mikołaj, Dudela Szymon, Strach Daniel (Skoczów), Duraj Filip, Tobiasz Mikołaj, Tobiasz Michał, Meka Dawid (Cieszyn), Menartowicz Szymon, Piszczek Filip, Gajda Robert, Gawlas Kacper, Czaja Wojciech (Lukam), Stachnik Adam, Stawarczyk Damian (Zebrzydowice)
Trenerzy: Byrczek Dariusz
Kierownik: Kolber Zenon

Foto: Stanisław Ochodek



Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca