• Slajd_02
  • slajd_05

Przegrana Wisły Strumień

Email Drukuj

Zdegradowana już do klasy "A" drużyna Wisły Strumień w dniu wczorajszym przegrała u siebie z LKS Pewel Mała 2:5...

Wisła Strumień - LKS Pewel Mała 2:5 (1:4)

Bramki zdobył: Indyk Dariusz (42min., 58min. )

Skład Wisły: Michalczyk (46min.Gruszczyński), Janota M., Indyk (85min. Jodłowiec), Kotkowski (65min. Szczęsny), Polit D., Wiak, Markiton (46min. Lang), Potrząsaj, Niebisz, Szczerbiak, Różankowski.

Tabela ligi okręgowej po XXX kolejce

Wyniki pozostałych spotkań

Ocena Bogusława Skęczka:

- Fatalnie rozpoczęliśmy ten mecz. Porażka w ostatniej kolejce dała chyba znać o sobie. Zabrakło koncentracji, ambicji i chęci. Ciężko się gra, gdy jest się świadomym spadku. Rywalom zagroziliśmy przed przerwą tylko raz.
W przerwie padły mocne słowa i druga połowa była w naszym wykonaniu odrobinę lepsza, ale losów spotkania nie odwróciliśmy. Popełniamy zbyt dużo błędów, żeby myśleć o korzystnych rezultatach. Do końca sezonu pozostały trzy mecze. Powalczymy