Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_05
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • slajd_06

Wyniki A klasy w sezonie 2013/2014

Email Drukuj

Rozgrywki "A" klasy w sezonie 2013/2014


Tabela "A" klasy (sezon 2013/2014)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 TS Piast Cieszyn
24
56
68
27
2 LKS Błyskawica Drogomyśl
24
54
95
38
3 LKS Goleszów
24
47
56
35
4 LKS Wisła Strumień
24
44
61
28
5 KKS Spójnia Zebrzydowice
24
42
54
31
6 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
24
41
47
39
7 LKS Strażak Pielgrzymowice
24
34
51
57
8 LKS Beskid Brenna
24
31
40
58
9 LKS Kończyce Małe
24
26
31
43
10 LKS Pogórze
24
26
35
48
11 LKS Olza Pogwizdów
24
25
37
68
12 LKS Victoria-Polifarb Hażlach
24
15
30
73
13 KP Trójwieś Istebna
24
8
16
76


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2013/2014)



ZAWODNIK
BRAMKI
1 Dudek Piotr
23
2 Indyk Dariusz
13
3 Różankowski Kamil
6
4 Niebisz Marcin
4
5 Szczerbiak Michał
3


Wyniki rozgrywek "A" klasy w sezonie 2013/2014

 

Kolejka jesienna

1 kolejka - 11.08.2013 r. godz. 17:00
Trójwieś Istebna - Spójnia Zebrzydowice 0:0
Strażak Pielgrzymowice - Wisła Strumień 2:1
Victoria Hażlach - Błyskawica Drogomyśl 1:6
Piast Cieszyn - LKS Pogórze 2:0
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów 0:2
Błyskawica Kończyce Wielkie - Olza Pogwizdów 3:1
Beskid Brenna - pauza

2 kolejka - 15.08.2013 r. godz. 11:00
Spójnia Zebrzydowice - Olza Pogwizdów 4:0
LKS Goleszów - Błyskawica Kończyce Wielkie 0:1
LKS Pogórze - LKS Kończyce Małe 2:1
Błyskawica Drogomyśl - Beskid Brenna 5:0
Wisła Strumień - Victoria Hażlach 1:3
Trójwieś Istebna - Strażak Pielgrzymowice 1:2
Piast Cieszyn - pauza

3 kolejka - 18.08.2013 r. godz. 17:00
Strażak Pielgrzymowice - Spójnia Zebrzydowice 2:2
Victoria Hażlach - Trójwieś Istebna 1:1
Beskid Brenna - Wisła Strumień 1:4
Piast Cieszyn - Błyskawica Drogomyśl 5:2
Błyskawica Kończyce Wielkie - LKS Pogórze 1:0
Olza Pogwizdów - LKS Goleszów 1:5
LKS Kończyce Małe - pauza

4 kolejka - 25.08.2013 r. godz. 17:00
Spójnia Zebrzydowice - LKS Goleszów 6:2
LKS Pogórze - Olza Pogwizdów 2:3
Błyskawica Drogomyśl - LKS Kończyce Małe 1:0
Wisła Strumień - Piast Cieszyn 4:0
Beskid Brenna - Trójwieś Istebna 3:2
Strażak Pielgrzymowice - Victoria Hażlach 5:0
Błyskawica Kończyce Wielkie - pauza

5 kolejka - 1.09.2013 r. godz. 17:00
Victoria Hażlach - Spójnia Zebrzydowice 0:3
Beskid Brenna - Strażak Pielgrzymowice 1:4
Piast Cieszyn - Trójwieś Istebna 1:2
LKS Kończyce Małe - Wisła Strumień 0:0
Błyskawica Kończyce Wielkie - Błyskawica Drogomyśl 3:2
LKS Goleszów - LKS Pogórze 2:1
Olza Pogwizdów - pauza

6 kolejka - 8.09.2013 r. godz. 16:00
Spójnia Zebrzydowice - LKS Pogórze 0:1
Błyskawica Drogomyśl - Olza Pogwizdów 6:0
Wisła Strumień - Błyskawica Kończyce Wielkie 2:2
Trójwieś Istebna - LKS Kończyce Małe 1:0
Strażak Pielgrzymowice - Piast Cieszyn 2:3
Victoria Hażlach - Beskid Brenna 2:1
LKS Goleszów - pauza

7 kolejka - 15.09.2013 r. godz. 16:00
Beskid Brenna - Spójnia Zebrzydowice 3:2
Piast Cieszyn - Victoria Hażlach 2:0
LKS Kończyce Małe - Strażak Pielgrzymowice 1:2
Błyskawica Kończyce Wielkie - Trójwieś Istebna 7:2
Olza Pogwizdów - Wisła Strumień 1:5
LKS Goleszów - Błyskawica Drogomyśl 4:2
LKS Pogórze - pauza

8 kolejka - 22.09.2013 r. godz. 16:00
Błyskawica Drogomyśl - LKS Pogórze 7:0
Wisła Strumień - LKS Goleszów 0:1
Trójwieś Istebna - Olza Pogwizdów 1:2
Strażak Pielgrzymowice - Błyskawica Kończyce Wielkie 6:1
Victoria Hażlach - LKS Kończyce Małe 0:3
Beskid Brenna - Piast Cieszyn 1:6
Spójnia Zebrzydowice - pauza

9 kolejka - 29.09.2013 r. godz. 16:00
Piast Cieszyn - Spójnia Zebrzydowice 3:0
LKS Kończyce Małe - Beskid Brenna 2:1
Błyskawica Kończyce Wielkie - Victoria Hażlach 4:2
Olza Pogwizdów - Strażak Pielgrzymowice 0:1
LKS Goleszów - Trójwieś Istebna 2:0
LKS Pogórze - Wisła Strumień 1:0
Błyskawica Drogomyśl - pauza

10 kolejka - 6.10.2013 r. godz. 15:00
Spójnia Zebrzydowice - Błyskawica Drogomyśl 1:6
Trójwieś Istebna - LKS Pogórze 3:4
Strażak Pielgrzymowice - LKS Goleszów 1:2
Victoria Hażlach - Olza Pogwizdów 1:3
Beskid Brenna - Błyskawica Kończyce Wielkie 1:3
Piast Cieszyn - LKS Kończyce Małe 3:0
Wisła Strumień - pauza

11 kolejka - 13.10.2013 r. godz. 15:00
LKS Kończyce Małe - Spójnia Zebrzydowice 1:1
Błyskawica Kończyce Wielkie - Piast Cieszyn 1:2
Olza Pogwizdów - Beskid Brenna 0:1
LKS Goleszów - Victoria Hażlach 4:0
LKS Pogórze - Strażak Pielgrzymowice 2:0
Błyskawica Drogomyśl - Wisła Strumień 0:1
Trójwieś Istebna - pauza

12 kolejka - 20.10.2013 r. godz. 15:00
Spójnia Zebrzydowice - Wisła Strumień 5:1
Trójwieś Istebna - Błyskawica Drogomyśl 1:8
Victoria Hażlach - LKS Pogórze 3:1
Beskid Brenna - LKS Goleszów 0:5
Piast Cieszyn - Olza Pogwizdów 4:0
LKS Kończyce Małe - Błyskawica Kończyce Wielkie 1:0
Strażak Pielgrzymowice - pauza

13 kolejka - 27.10.2013 r. godz. 14:00

Błyskawica Kończyce Wielkie - Spójnia Zebrzydowice 0:0
Olza Pogwizdów - LKS Kończyce Małe 2:2
LKS Goleszów - Piast Cieszyn 1:5
LKS Pogórze - Beskid Brenna 3:2
Błyskawica Drogomyśl - Strażak Pielgrzymowice 3:1
Wisła Strumień - Trójwieś Istebna 10:2
Victoria Hażlach - pauza

 

Kolejka wiosenna

14 kolejka - 6.04.2014 r. godz. 15.00
Spójnia Zebrzydowice - Trójwieś Istebna 3:0 w.o.
Wisła Strumień - Strażak Pielgrzymowice 6:0
Błyskawica Drogomyśl - Victoria Hażlach 5:2
LKS Pogórze - Piast Cieszyn 2:2
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe 2:3
Olza Pogwizdów - Błyskawica Kończyce Wielkie 1:2
Beskid Brenna - pauza  

15 kolejka - 13.04.2014 r. godz. 15.00
Olza Pogwizdów - Spójnia Zebrzydowice 0:2
Błyskawica Kończyce Wielkie - LKS Goleszów 0:0
LKS Kończyce Małe - LKS Pogórze 2:1
Beskid Brenna - Błyskawica Drogomyśl 3:2
Victoria Hażlach - Wisła Strumień 1:5
Strażak Pielgrzymowice - Trójwieś Istebna 3:0 w.o.
Piast Cieszyn - pauza   

16 kolejka - 21.04.2014 r. godz. 15.00
Spójnia Zebrzydowice - Strażak Pielgrzymowice 5:2
Trójwieś Istebna - Victoria Hażlach 0:3 w.o.
Wisła Strumień - Beskid Brenna 1:1
Błyskawica Drogomyśl - Piast Cieszyn 3:1
LKS Pogórze - Błyskawica Kończyce Wielkie 0:2
LKS Goleszów - Olza Pogwizdów 1:2
LKS Kończyce Małe - pauza  

17 kolejka - 27.04.2014 r. godz. 16.00
Trójwieś Istebna - Beskid Brenna 0:3 w.o.
LKS Goleszów - Spójnia Zebrzydowice 2:0
Olza Pogwizdów - LKS Pogórze 3:1
LKS Kończyce Małe - Błyskawica Drogomyśl 1:4
Piast Cieszyn - Wisła Strumień 1:2
Victoria Hażlach - Strażak Pielgrzymowice 1:5
Błyskawica Kończyce Wielkie - pauza   

18 kolejka - 1.05.2014 r. godz. 16.00
Spójnia Zebrzydowice - Victoria Hażlach 4:1
Strażak Pielgrzymowice - Beskid Brenna 1:2
Trójwieś Istebna - Piast Cieszyn 0:3 w.o.
Wisła Strumień - LKS Kończyce Małe 4:1
Błyskawica Drogomyśl - Błyskawica Kończyce Wielkie 4:2
LKS Pogórze - LKS Goleszów 1:3
Olza Pogwizdów - pauza  

19 kolejka - 4.05.2014 r. godz. 16.00
LKS Pogórze - Spójnia Zebrzydowice 0:2
Olza Pogwizdów - Błyskawica Drogomyśl 1:7
Błyskawica Kończyce Wielkie - Wisła Strumień 0:3
LKS Kończyce Małe - Trójwieś Istebna 3:0 w.o.
Piast Cieszyn - Strażak Pielgrzymowice 2:1
Beskid Brenna - Victoria Hażlach 2:1
LKS Goleszów - pauza   

20 kolejka - 11.05.2014 r. godz. 16.00
Spójnia Zebrzydowice - Beskid Brenna 3:1
Victoria Hażlach - Piast Cieszyn 0:2
Strażak Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe 0:5
Trójwieś Istebna - Błyskawica Kończyce Wielkie 0:3 w.o.
Wisła Strumień - Olza Pogwizdów 4:1
Błyskawica Drogomyśl - LKS Goleszów 3:5
LKS Pogórze - pauza   

21 kolejka - 18.05.2014 r. godz. 16.00
LKS Pogórze - Błyskawica Drogomyś 2:3
LKS Goleszów - Wisła Strumień 1:1
Olza Pogwizdów - Trójwieś Istebna 3:0 w.o.
Błyskawica Kończyce Wielkie - Strażak Pielgrzymowice 3:0
LKS Kończyce Małe - Victoria Hażlach 2:2
Piast Cieszyn - Beskid Brenna 5:1
Spójnia Zebrzydowice - pauza   

22 kolejka - 25.05.2014 r. godz. 17.00
Spójnia Zebrzydowice - Piast Cieszyn 1:1
Beskid Brenna - LKS Kończyce Małe 1:1
Victoria Hażlach - Błyskawica Kończyce Wielkie 3:3
Strażak Pielgrzymowice - Olza Pogwizdów 5:3
Trójwieś Istebna - LKS Goleszów 0:3 w.o.
Wisła Strumień - LKS Pogórze 1:0
Błyskawica Drogomyśl - pauza   

23 kolejka - 1.06.2014 r. godz. 17.00
Błyskawica Drogomyśl - Spójnia Zebrzydowice 4:1
LKS Pogórze - Trójwieś Istebna 3:0 w.o.
LKS Goleszów - Strażak Pielgrzymowice 5:1
Olza Pogwizdów - Victoria Hażlach 4:1
Błyskawica Kończyce Wielkie - Beskid Brenna 3:3
LKS Kończyce Małe - Piast Cieszyn 1:4
Wisła Strumień - pauza   

24 kolejka - 8.06.2014 r. godz. 17.00
Spójnia Zebrzydowice - LKS Kończyce Małe 4:0
Piast Cieszyn - Błyskawica Kończyce Wielkie 2:0
Beskid Brenna - Olza Pogwizdów 2:1
Victoria Hażlach - LKS Goleszów 0:2
Strażak Pielgrzymowice - LKS Pogórze 3:2
Wisła Strumień - Błyskawica Drogomyśl 1:3
Trójwieś Istebna - pauza   

25 kolejka - 15.06.14 r. godz. 17.00
Wisła Strumień - Spójnia Zebrzydowice 1:1
Błyskawica Drogomyśl - Trójwieś Istebna 3:0 w.o.
LKS Pogórze - Victoria Hażlach 5:2
LKS Goleszów - Beskid Brenna 1:5
Olza Pogwizdów - Piast Cieszyn 2:7
Błyskawica Kończyce Wielkie - LKS Kończyce Małe 3:0
Strażak Pielgrzymowice - pauza  

26 kolejka - 19.06.14 r. godz. 17.00
Spójnia Zebrzydowice - Błyskawica Kończyce Wielkie 4:0
LKS Kończyce Małe - Olza Pogwizdów 1:3
Piast Cieszyn - LKS Goleszów 2:1
Beskid Brenna - LKS Pogórze 1:1
Strażak Pielgrzymowice - Błyskawica Drogomyśl 2:6
Trójwieś Istebna - Wisła Strumień 0:3 w.o.
Victoria Hażlach - pauza


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca