Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_03
Reklama

Halowy turniej trampkarzy

Email Drukuj

Wczoraj 24 listopada 2013 r. w Hali Sportowej w Strumieniu rozegrano Halowy Turniej Trampkarzy (rocznik '99 i młodsi) o Puchar Prezesa Podokręgu Piłki Nożnej w Skoczowie...



Uroczystego otwarcia i przywitania zawodników dokonał Przewodniczący Wydziału Szkolenia Podokręgu Piłki Nożnej w Skoczowie - Ryszard Juchniewicz.
Do udziału w turnieju zgłosiło się 8 drużyn, które w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy a następnie rozegrały mecze eliminacyjne.

Grupa "A" - Pierściec, Drogomyśl, Pogórze, Chybie
Grupa "B" - Ustroń, Zebrzydowice, Kończyce W., Strumień

WYNIKI I TABELE MECZY ELIMINACYJNYCH

GRUPA "A"
Pierściec – Drogomyśl - 1:0
Pogórze – Chybie - 0:2
Pierściec  – Pogórze - 0:4
Drogomyśl - Chybie - 0:4
Pierściec  – Chybie - 0:5
Drogomyśl – Pogórze - 0:2

TABELA GRUPY "A"

1. Chybie – 9pkt. 11:0
2. Pogórze – 6pkt. 6:2
3. Pierściec – 3pkt. 1:9
4. Drogomyśl - 0pkt. 0:7

Skład Błyskawicy Drogomyśl: Fajkier Mateusz, Janota Dawid, Podyma Tomasz, Oramus Dominik, Śmieszek Piotr, Czyż Jakub, Kajstura Szymon, Czernik Marcin, Szczygielniak Jakub
Trener Matuszek Tomasz

GRUPA "B"
Ustroń - Zebrzydowice - 0:3
Kończyce W. - Strumień - 0:2 (Holesz Adam 2)
Ustroń - Kończyce W. - 1:0
Zebrzydowice - Strumień - 1:3 (Holesz Adam, Opalski Dominik, Wileński Kacper)
Ustroń - Strumień - 1:2 (Krzyżanek Kacper 2)
Zebrzydowice - Kończyce W. - 1:0

Skład Wisły Strumień: Nowak Kacper, Opalski Dominik, Zahraj Daniel, Wileński Kacper, Krzyżanek Kacper, Lang Konrad, Fabian Patryk, Czakon Szymon, Holesz Adam, Biesok Daniel
Trener Dybczyński Krzysztof

TABELA GRUPY "B"
1. Strumień - 9pkt. 7:2
2. Zebrzydowice - 6pkt. 5:3
3. Ustroń - 3pkt. 2:5
4. Kończyce W. - 0pkt. 0:4

MECZE PÓŁFINAŁOWE
Chybie - Zebrzydowice - 1:0
Pogórze - Strumień - 0:0 (rz.k. 2:1) (Holesz Adam)

MECZ O VII MIEJSCE:

Drogomyśl - Kończyce W. - 0:1

MECZ O V MIEJSCE:
Pierściec - Ustroń - 1:0

MECZ O III MIEJSCE:
Strumień - Zebrzydowice - 2:1 (Holesz Adam 2)

MECZ FINAŁOWY:
Pogórze - Chybie - 3:1

TABELA KOŃCOWA:
I - Pogórze
II - Chybie
III - Strumień
IV - Zebrzydowice
V - Pierściec
VI - Ustroń
VII - Kończyce W.
VIII - Drogomyśl

Foto: Janusza Krzyżanowska

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
0 #1 ko. 2013-12-01 14:19
brawo młodzi wiślacy :)
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca