Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_05
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • slajd_04

Halowy turniej juniorów

Email Drukuj

Wczoraj 30 listopada 2013 r. w Hali Sportowej w Strumieniu rozegrano Halowy Turniej Juniorów (rocznik '95 i młodsi) o Puchar Prezesa Podokręgu Piłki Nożnej w Skoczowie...



Uroczystego otwarcia i przywitania zawodników dokonali: Burmistrz Strumienia Anna Grygierek, Prezes Podokręgu Skoczów Bogdan Walica oraz Przewodniczący Wydziału Szkolenia Ryszard Juchniewicz.
Do udziału w turnieju zgłosiło się 12 drużyn (drużyna LKS Pierściec nie dotarła na turniej, więc mecze z ich udziałem zostały zweryfikowane wo na korzyść przeciwników), które w wyniku losowania zostały podzielone na cztery grupy a następnie rozegrały mecze eliminacyjne.

Grupa "A" - Pogórze, Zebrzydowice, Ustroń
Grupa "B" - Górki W., Pierściec, Rudnik
Grupa "C" - Kończyce W., Pogwizdów, Drogomyśl
Grupa "D" - Strumień, Chybie, Brzezówka

WYNIKI I TABELE MECZY ELIMINACYJNYCH

GRUPA "A"
Pogórze - Zebrzydowice - 2:2
Pogórze - Ustroń - 0:1
Zebrzydowice - Ustroń - 1:0

TABELA GRUPY "A"
1. Zebrzydowice - 4pkt. 3:2
2. Ustroń - 3pkt. 1:1
3. Pogórze - 1pkt. 2:3

GRUPA "B"
Górki W. - Pierściec - 3:0 wo
Górki W. - Rudnik - 1:0
Pierściec - Rudnik - 0:3 wo

TABELA GRUPY "B"
1. Górki W. - 6pkt. 4:0
2. Rudnik - 3pkt. 3:1
3. Pierściec - 0pkt. 0:6

GRUPA "C"
Kończyce W. - Pogwizdów - 1:4
Kończyce W. - Drogomyśl - 0:1 (Dziadek Dariusz)
Pogwizdów - Drogomyśl - 1:0

Skład Błyskawicy Drogomyśl: Orłowski Mateusz, Lizak Mateusz, Melibruda Paweł, Krzempek Dawid, Paszek Damian, Waleczek Konrad, Kałuża Patryk, Goszyk Robert, Szeląg Sebastian
Trener Matuszek Tomasz

TABELA GRUPY "C"
1. Pogwizdów - 6pkt. 5:1
2. Drogomyśl - 3pkt. 1:1
3. Kończyce W. - 0pkt. 1:5

GRUPA "D"
Strumień - Chybie - 1:0 (Janowski Konrad)
Strumień - Brzezówka - 1:0 (Przybylski Tobiasz)
Chybie - Brzezówka - 2:0

TABELA GRUPY "D"
1. Strumień - 6pkt. 2:0
2. Chybie - 3pkt. 2:1
3. Brzezówka - 0pkt. 0:3

Skład Wisły Strumień: Michalczyk Marek, Janowski Konrad, Danel Krystian, Przybylski Tobiasz, Smorąg Marek, Markiton Kamil, Markiton Adrian, Indyk Patryk, Staroń Jakub, Staroń Wojciech
Trener Cezary Kałużny

MECZE PÓŁFINAŁOWE
Pogórze - Kończyce W. - 2:0
Pierściec - Brzezówka - 0:3 wo
Ustroń - Drogomyśl - 4:2 (Melibruda Paweł, Dziadek Dariusz)
Rudnik - Chybie - 0:3
Zebrzydowice - Pogwizdów - 4:0
Górki W. - Strumień - 2:1 (Danel Krystian)

MECZ O XI MIEJSCE:
Kończyce W. - Pierściec - 3:0 wo

MECZ O IX MIEJSCE:
Pogórze - Brzezówka - 4:1

MECZ O VII MIEJSCE:
Drogomyśl - Rudnik - 4:0 (Dziadek Dariusz 2, Waleczek Konrad, Lizak Mateusz)

MECZ O V MIEJSCE:
Ustroń - Chybie - 0:1

MECZ O III MIEJSCE:
Pogwizdów - Strumień - 2:0

MECZ O I MIEJSCE:
Zebrzydowice - Górki W. - 1:1 (rz. k. 3:2)

TABELA KOŃCOWA:

I - ZEBRZYDOWICE
II - GÓRKI WIELKIE
III - POGWIZDÓW
IV - STRUMIEŃ
V - CHYBIE
VI - USTROŃ
VII - DROGOMYŚL
VIII - RUDNIK
IX - POGÓRZE
X - BRZEZÓWKA
XI - KOŃCZYCE WIELKIE
XII - PIERŚCIEC

Foto: Paweł Berek

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca