Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_03
Reklama

Międzynarodowy halowy turniej juniorów w Brušperku

Email Drukuj

W dniu wczorajszym tj 25 stycznia 2014 r.  w Hali Sportowej w czeskim Brušperku odbył się Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej juniorów młodszych (rocznik ’97 i ’98), trzech współpracujących ze sobą Podokręgów: Čadcy (Słowacja), Frydka - Mistka (Czechy), Skoczowa (Polska)...

 


Turniej rozgrywany był w dwóch grupach (osobno dla swojego rocznika), mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym" (2x15min.). W kadrze Podokręgu Skoczów wystąpili także reprezentanci Gminy Strumień:
Dziadek Dariusz (Błyskawica Drogomyśl)
Duraj Sebastian (LKS Pruchna)
Mencner Dawid (LKS Pruchna)
Mencner Daniel (LKS Pruchna)
Banot Sebastian (LKS Pruchna)
Brachaczek Kacper (LKS Pruchna)
Stryganek Mateusz (LKS Pruchna)


Wyniki turnieju:

ROCZNIK ‘97

Frydek-Mistek "A" - Frydek-Mistek "B" - 7:1
Čadca - Skoczów - 3:5 (Orłowski Robert-2, Orszulik Paweł, Dziadek Dariusz, Duraj Sebastian)
Frydek- Mistek "A" - Čadca - 5:6
Frydek - Mistek "B" - Skoczów - 5:10 (Dziadek Dariusz-4, Chrapek Konrad-2, Orszulik Paweł-2, Orłowski Robert, Kidoń Jacek)
Frydek - Mistek "A" - Skoczów - 2:10 (Duraj Sebastian-3, Dziadek Dariusz-3, Orłowski Robert-2, Orszulik Paweł, Wojaczek Jakub)
Frydek - Mistek "B" - Čadca - 4:5

Tabela końcowa

1. Skoczów - 9pkt. 25:10
2. Čadca - 6pkt. 14:14
3. Frydek - Mistek "A" - 3pkt. 14:17
4. Frydek - Mistek "B" - 0pkt. 10:22

Kadra Podokręgu Skoczów: Kiodoń Jacek, Wojaczek Jakub, Chrapek Konrad (Skoczów),Orszulik Paweł (Kaczyce),Hanzel Mateusz, Orłowski Robert (Pogwizdów),Dziadek Dariusz (Drogomyśl),Duraj Sebastian (Pruchna)
Trener: Cezary Kałużny
Kierownik: stanisław Ochodek

ROCZNIK ‘98

Frydek - Mistek "A" - Frydek - Mistek "B" - 3:6
Čadca - Skoczów - 3:13 (Stryganek Mateusz-3, Banot Sebastian-3, Brachaczek Kacper-2, Mencner Daniel-2, Michałek Paweł, Sikora Szymon, Mencner Dawid)
Frydek - Mistek "A" - Čadca - 12:7
Frydek - Mistek "B" - Skoczów - 2:8 (Brachaczek Kacper-3, Mencner Dawid, Stryganek Mateusz, Banot Sebastian, Mencner Daniel, Michałek Paweł)
Frydek - Mistek "A" - Skoczów - 7:5 (Mencner Dawid, Stryganek Mateusz, Brachaczek Kacper, Sikora Szymon, Michałek Paweł )
Frydek - Mistek "B" - Čadca - 17:2

Tabela końcowa

1. Skoczów - 6pkt. 26:12
2. Frydek - Mistek "A" - 6pkt. 22:18
3. Frydek - Mistek "B" - 6pkt. 25:13
4. Čadca - 0pkt. 12:42

Kadra Podokręgu Skoczów: Mencner Dawid, Mencner Daniel, Stryganek Mateusz, Brachaczek Kacper, Banot Sebastian (Pruchna), Wilk Szymon (Pogwizdów), Michałek Paweł, Sikora Szymon (Istebna), Grzybek Paweł (Rudnik)
Trenerzy: Kałużny Cezary
Kierownik: Stanisław Ochodek


Foto: Stanisław Ochodek

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
+2 #1 Kibic 2014-01-29 00:22
Trener Juniorów Wisły Strumień nie zabrał żadnego zawodnika z ich kadry, lecz z Pruchnej.
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca