Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • Slajd_02
Reklama

Międzynarodowy turniej trampkarzy starszych

Email Drukuj

W dniu dzisiejszym 27 maja 2014 r. na Słowacji (Makovie i Vysoka nad Kysucou) odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej trampkarzy starszych (rocznik 1999 i młodsi i 2001 i młodsi), trzech współpracujących ze sobą Podokręgów: Čadcy (Słowacja), Frydka - Mistka (Czechy), Skoczowa (Polska)...

 

Turniej rozgrywany był w dwóch grupach (osobno dla swojego rocznika) Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym" (2x30min.). W kadrze Podokręgu Skoczów znaleźli się także młodzi reprezentanci Gminy Strumień:
Holesz Adam, Szkucik Jakub, Krzyżanek Kacper, Wileński Kacper, Biesok Daniel, Czakon Szymon, Opalski Dominik, Tekla Kamil, Moj Dominik (LKS Wisła Strumień).

Wyniki turnieju:

ROCZNIK ‘99

Frydek- Mistek - Čadca - 6:1
Skoczów - Frydek-Mistek - 1:2 (Holesz Adam)
Čadca - Skoczów - 4:3 (Szajter Kamil, Matuszka Maciej, Krzyżanek Kacper)

TABELA KOŃCOWA

1. Frydek - Mistek - 6pkt. 8:2
2. Čadca - 3pkt. 5:9
3. Skoczów - 0pkt. 4:6

Kadra Podokręgu Skoczów: Parchański Jan, Ferfecki Kornel, Matuszka Maciej, Młynarczyk Michał, Kolarczyk Mateusz, Ferfecki Cezary, Gabryś Dawid (Skoczów), Szkucik Jakub, Biesok Daniel, Krzyżanek Kacper, Wileński Kacper, Holesz Adam (Strumień), Luber Paweł, Jaworski Daniel, Tomica Cezary (Pogwizdów), Szajter Kamil( Rudnik)
Trener: Paweł Juchniewicz
Kierownik: Kolber Zenon

ROCZNIK ‘01

Frydek- Mistek - Čadca - 12:0
Skoczów - Frydek-Mistek - 0:7
Čadca - Skoczów - 4:10 (Łukowski Wojciech 3, Chrapek Dorian 2, Dudela Szymon 2, Labzik Adam 2, Opalski Dominik)

TABELA KOŃCOWA

1. Frydek - Mistek - 6pkt. 19:0
2. Skoczów - 3pkt. 10:11
3. Čadca - 0pkt. 4:22

Kadra Podokręgu Skoczów: Kurek Kamil, Łukowski Wojciech, Dudela Szymon, Klus Jonasz, Labzik Adam (Skoczów), Lachowski Łukasz, Chrapek Dorian, Król Kamil, Kanafek Marcin, Gajda Robert (Lukam), Moj Dominik, Tekla Kamil, Opalski Dominik, Czakon Szymon (Strumień), Świńczyk Dawid, Ciałoń Jakub (Chybie)
Trener: Ryszard Juchniewicz
Kierownik: Ochodek Stanisław

Foto: Stanisław Ochodek

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca