Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_04
Reklama

II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar "Żabiego Kraju" - wyniki

Email Drukuj

W sobotę 21 czerwca 2014 r. w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu rozegrano czwarty turniej z cyklu II Otwartego Turnieju Szachowego o Puchar "Żabiego Kraju" - Strumień 2014...

 

 

Tym razem do szachownic zasiadło łącznie 51 szachistek i szachistów. W turnieju głównym rozgrywanym pod honorowym patronatem Burmistrz Strumienia Anny Grygierek czwarty raz z rzędu zwyciężył  Kamil Kubica wyprzedzając Jana Temela (obaj StI Eurobeskidy Łodygowice) oraz Franciszka Janowskiego (Bielsko-Biała). Jedyny reprezentant Strumienia - Mariusz Ochodek z dorobkiem 5 punktów uplasował się na 6 miejscu.

Czwarte zwycięstwo Kamila Kubicy zapewniło mu już w tym momencie pierwsze miejsce w tegorocznym cyklu. Do końca będzie jednak trwała walka o pozostałe miejsca na podium.

Komplet wyników:
http://chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_3138/results.html?l=pl&tb=10_

W rozegranym równolegle turnieju dzieci do lat 12 zwyciężył  Grzegorz Paterman (MKSz Rybnik), drugie miejsce zajęła Dominika Wiewióra (LKS Strażak Zabrzeg), a trzecie Mateusz Myrmus (MUKS SZS Cieszyn). Strumień reprezentowało trzech młodych szachistów.

Komplet wyników:
http://chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_3139/results.html?l=pl&tb=10_

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk