• slajd_04
  • Slajd_01

Mistrzostwa Powiatu w szachach

Email Drukuj

W dniu 21 listopada 2011 w Strażnicy OSP w Strumieniu odbyły się Powiatowe Drużynowe Zawody w szachach...

W imprezie uczestniczyło 76 uczniów, reprezentantów szkół podstawowych i gimnazjalnych, zwycięzców turniejów miejsko-gminnych.

W kategorii szkół podstawowych dużym sukcesem zakończył się występ dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Strumieniu: Aleksandry Czai i Dominiki Smorąg, które zostały mistrzyniami powiatu.
W kategorii chłopców uczniowie z SP Strumień zajęli miejsce III w składzie: Michał Skoneczny, Szymon Czakon. Do turnieju drużyny przygotował Jacek Matlak.

Wśród gimnazjalistów dziewczęta: Marta Klimonda, Aleksandra Skiba zajęły VIII miejsce a chłopcy Remigiusz Gandor, Konrad Hawełka uplasowali się na miejscu VI.

Materiały dostarczyła: Janusza Krzyżanowska