Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • Slajd_01
Reklama

Wyniki A klasy w sezonie 2014/2015

Email Drukuj

Rozgrywki "A" klasy w sezonie 2014/2015


 

Tabela "A" klasy (sezon 2014/2015)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 KKS Spójnia Zebrzydowice
26
59
58
25
2 LKS Błyskawica Drogomyśl
26
55
68
35
3 LKS Wisła Strumień
26
54
79
30
4 GKS Morcinek Kaczyce
26
40
52
44
5 LKS Ochaby 96
26
39
60
49
6 LKS Beskid Brenna
26
38
56
50
7 LKS Kończyce Małe
26
38
53
57
8 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
26
37
63
46
9 LKS Tempo Puńców
26
36
41
43
10 LKS Orzeł Zabłocie
26
28
43
57
11 LKS Goleszów
26
27
58
88
12 LKS Olza Pogwizdów
26
25
34
51
13 LKS Pogórze
26
18
37
73
14 LKS Strażak Pielgrzymowice
26
14
44
98


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2014/2015)



ZAWODNIK
BRAMKI
1 Indyk Dariusz
18
2 Różankowski Kamil
9
3 Hanusiak Michał
7
4 Niebisz Marcin
7
5 Szczerbiak Michał
6

 

Wyniki "A" klasy w sezonie 2014/2015

 

Kolejka jesienna

1 kolejka - 10.08.2014 r. godz. 17:00
Beskid Brenna - LKS Pogórze 4:1
Orzeł Zabłocie - LKS Kończyce Małe 3:2
Olza Pogwizdów - Strażak Pielgrzymowice 8:0
Błyskawica Drogomyśl - Morcinek Kaczyce 2:0
Spójnia Zebrzydowice - LKS Goleszów 6:2
LKS Ochaby 96 - Błyskawica Kończyce Wielkie 2:4
Wisła Strumień - Tempo Puńców 0:0

2 kolejka - 15.08.2014 r. godz. 17:00
LKS Pogórze - Tempo Puńców 1:1
Błyskawica Kończyce Wielkie - Wisła Strumień 1:2
Spójnia Zebrzydowice - LKS Ochaby 96 4:0
Morcinek Kaczyce - LKS Goleszów 5:1
Strażak Pielgrzymowice - Błyskawica Drogomyśl 2:3
LKS Kończyce Małe - Olza Pogwizdów 2:1
Beskid Brenna - Orzeł Zabłocie 4:3

3 kolejka - 17.08.2014 r. godz. 17:00
Orzeł Zabłocie - LKS Pogórze 3:2
Olza Pogwizdów - Beskid Brenna 1:0
Błyskawica Drogomyśl - LKS Kończyce Małe 5:3
LKS Goleszów - Strażak Pielgrzymowice 3:3
LKS Ochaby 96 - Morcinek Kaczyce 1:1
Wisła Strumień - Spójnia Zebrzydowice 0:2
Tempo Puńców - Błyskawica Kończyce Wielkie 0:2

4 kolejka - 24.08.2014 r. godz. 17:00
LKS Pogórze - Błyskawica Kończyce Wielkie 1:9
Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców 2:1
Morcinek Kaczyce - Wisła Strumień 1:4
Strażak Pielgrzymowice - LKS Ochaby 96 2:8
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów 4:1
Beskid Brenna - Błyskawica Drogomyśl 1:5
Orzeł Zabłocie - Olza Pogwizdów 4:0

5 kolejka - 31.08.2014 r. godz. 17:00
Olza Pogwizdów - LKS Pogórze 0:1
Błyskawica Drogomyśl - Orzeł Zabłocie 4:2
LKS Goleszów - Beskid Brenna 2:2
LKS Ochaby 96 - LKS Kończyce Małe 8:2
Wisła Strumień - Strażak Pielgrzymowice 7:1
Tempo Puńców - Morcinek Kaczyce
Błyskawica Kończyce Wielkie - Spójnia Zebrzydowice 0:0

6 kolejka - 7.09.2014 r. godz. 16:00
LKS Pogórze - Spójnia Zebrzydowice 2:3
Morcinek Kaczyce - Błyskawica Kończyce Wielkie 2:2
Strażak Pielgrzymowice - Tempo Puńców 3:4
LKS Kończyce Małe - Wisła Strumień 2:2
Beskid Brenna - LKS Ochaby 96 3:1
Orzeł Zabłocie - LKS Goleszów 3:3
Olza Pogwizdów - Błyskawica Drogomyśl 1:4

7 kolejka - 14.09.2014 r. godz. 16:00
Błyskawica Drogomyśl - LKS Pogórze 4:3
LKS Goleszów - Olza Pogwizdów 6:1
LKS Ochaby 96 - Orzeł Zabłocie 3:0
Wisła Strumień - Beskid Brenna 1:0
Tempo Puńców - LKS Kończyce Małe 1:2
Błyskawica Kończyce Wielkie - Strażak Pielgrzymowice 6:1
Spójnia Zebrzydowice - Morcinek Kaczyce 1:1

8 kolejka - 21.09.2014 r. godz. 16:00
LKS Pogórze - Morcinek Kaczyce 4:3
Strażak Pielgrzymowice - Spójnia Zebrzydowice 1:3
LKS Kończyce Małe - Błyskawica Kończyce Wielkie 2:1
Beskid Brenna - Tempo Puńców 4:0
Orzeł Zabłocie - Wisła Strumień 1:4
Olza Pogwizdów - LKS Ochaby 96 1:3
Błyskawica Drogomyśl - LKS Goleszów 3:1

9 kolejka - 28.09.2014 r. godz. 16:00
LKS Goleszów - LKS Pogórze 4:0
LKS Ochaby 96 - Błyskawica Drogomyśl 0:1
Wisła Strumień - Olza Pogwizdów 2:1
Tempo Puńców - Orzeł Zabłocie 2:1
Błyskawica Kończyce Wielkie - Beskid Brenna 0:1
Spójnia Zebrzydowice - LKS Kończyce Małe 2:0
Morcinek Kaczyce - Strażak Pielgrzymowice 3:1

10 kolejka - 5.10.2014 r. godz. 15:00
LKS Pogórze - Strażak Pielgrzymowice 7:2
LKS Kończyce Małe - Morcinek Kaczyce 1:3
Beskid Brenna - Spójnia Zebrzydowice 0:1
Orzeł Zabłocie - Błyskawica Kończyce Wielkie 0:0
Olza Pogwizdów - Tempo Puńców 0:3
Błyskawica Drogomyśl - Wisła Strumień 0:4
LKS Goleszów - LKS Ochaby 96 1:3

11 kolejka - 12.10.2014 r. godz. 15:00
LKS Ochaby 96 - LKS Pogórze 3:0
Wisła Strumień - LKS Goleszów 10:1
Tempo Puńców - Błyskawica Drogomyśl 1:3
Błyskawica Kończyce Wielkie - Olza Pogwizdów 5:1
Spójnia Zebrzydowice - Orzeł Zabłocie 2:3
Morcinek Kaczyce - Beskid Brenna 1:0
Strażak Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe 1:1

12 kolejka - 19.10.2014 r. godz. 15:00
LKS Pogórze - LKS Kończyce Małe 3:4
Beskid Brenna - Strażak Pielgrzymowice 1:1
Orzeł Zabłocie - Morcinek Kaczyce 1:1
Olza Pogwizdów - Spójnia Zebrzydowice 0:5
Błyskawica Drogomyśl - Błyskawica Kończyce Wielkie 2:0
LKS Goleszów - Tempo Puńców 2:5
LKS Ochaby 96 - Wisła Strumień 1:3

13 kolejka - 26.10.2014 r. godz. 14:00

Wisła Strumień - LKS Pogórze 1:1
Tempo Puńców - LKS Ochaby 96 1:4
Błyskawica Kończyce Wielkie - LKS Goleszów 0:4
Spójnia Zebrzydowice - Błyskawica Drogomyśl 3:0
Morcinek Kaczyce - Olza Pogwizdów 2:0
Strażak Pielgrzymowice - Orzeł Zabłocie 1:4
LKS Kończyce Małe - Beskid Brenna 1:3

 

Kolejka wiosenna

14 kolejka - 4.04.2015 r. godz. 15:00
LKS Goleszów - Spójnia Zebrzydowice 2:4
LKS Pogórze - Beskid Brenna 1:2
LKS Kończyce Małe - Orzeł Zabłocie 2:3
Strażak Pielgrzymowice - Olza Pogwizdów 1:2
Morcinek Kaczyce - Błyskawica Drogomyś 1:1
Błyskawica Kończyce Wielkie - LKS Ochaby 96 4:3
Tempo Puńców - Wisła Strumień 1:0

15 kolejka - 12.04.2015 r. godz. 15:00
Tempo Puńców - LKS Pogórze 1:1
Wisła Strumień - Błyskawica Kończyce Wielkie 2:1
LKS Ochaby 96 - Spójnia Zebrzydowice 0:1
LKS Goleszów - Morcinek Kaczyce 3:3
Błyskawica Drogomyśl - Strażak Pielgrzymowice 6:2
Olza Pogwizdów - LKS Kończyce Małe 0:1
Orzeł Zabłocie - Beskid Brenna 3:4

16 kolejka - 19.04.2015 r. godz. 15:00
LKS Pogórze - Orzeł Zabłocie 0:0
Beskid Brenna - Olza Pogwizdów 3:1
LKS Kończyce Małe - Błyskawica Drogomyśl 0:2
Strażak Pielgrzymowice - LKS Goleszów 3:2
Morcinek Kaczyce - LKS Ochaby 96 2:1
Spójnia Zebrzydowice - Wisła Strumień 1:0
Błyskawica Kończyce Wielkie - Tempo Puńców 0:1

17 kolejka - 26.04.2015 r. godz. 16:00
Błyskawica Kończyce Wielkie - LKS Pogórze 0:3
Tempo Puńców - Spójnia Zebrzydowice 4:0
Wisła Strumień - Morcinek Kaczyce 1:1
LKS Ochaby 96 - Strażak Pielgrzymowice 1:1
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe 5:2
Błyskawica Drogomyśl - Beskid Brenna 1:1
Olza Pogwizdów - Orzeł Zabłocie 4:1

18 kolejka - 3.05.2015 r. godz. 16:00
LKS Pogórze - Olza Pogwizdów 0:3
Orzeł Zabłocie - Błyskawica Drogomyśl 1:1
Beskid Brenna - LKS Goleszów 1:2
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby 96 0:2
Strażak Pielgrzymowice - Wisła Strumień 1:10
Morcinek Kaczyce - Tempo Puńców 1:1
Spójnia Zebrzydowice - Błyskawica Kończyce Wielkie 2:0

19 kolejka - 10.05.2015 r. godz. 16:00
Spójnia Zebrzydowice - LKS Pogórze 3:0
Błyskawica Kończyce Wielkie - Morcinek Kaczyce 3:2
Tempo Puńców - Strażak Pielgrzymowice 3:2
Wisła Strumień - LKS Kończyce Małe 0:4
LKS Ochaby 96 - Beskid Brenna 4:2
LKS Goleszów - Orzeł Zabłocie 2:1
Błyskawica Drogomyśl - Olza Pogwizdów 0:0

20 kolejka - 17.05.2015 r. godz. 16:00
LKS Pogórze - Błyskawica Drogomyśl 3:3
Olza Pogwizdów - LKS Goleszów 4:1
Orzeł Zabłocie - LKS Ochaby 96 0:0
Beskid Brenna - Wisła Strumień 3:5
LKS Kończyce Małe - Tempo Puńców 3:0
Strażak Pielgrzymowice - Błyskawica Kończyce Wielkie 2:6
Morcinek Kaczyce - Spójnia Zebrzydowice 2:1

21 kolejka - 24.05.2015 r. godz. 16:00
Morcinek Kaczyce - LKS Pogórze 2:0
Spójnia Zebrzydowice - Strażak Pielgrzymowice 4:1
Błyskawica Kończyce Wielkie - LKS Kończyce Małe 2:4
Tempo Puńców - Beskid Brenna 5:3
Wisła Strumień - Orzeł Zabłocie 2:2
LKS Ochaby 96 - Olza Pogwizdów 0:2
LKS Goleszów - Błyskawica Drogomyśl 0:8

22 kolejka - 31.05.2015 r. godz. 17:00
LKS Pogórze - LKS Goleszów 3:3
Błyskawica Drogomyśl - LKS Ochaby 96 3:0
Olza Pogwizdów - Wisła Strumień 0:3
Orzeł Zabłocie - Tempo Puńców 0:1
Beskid Brenna - Błyskawica Kończyce Wielkie 3:3
LKS Kończyce Małe - Spójnia Zebrzydowice 1:2
Strażak Pielgrzymowice - Morcinek Kaczyce 1:1

23 kolejka - 4.06.2015 r. godz. 17:00
Strażak Pielgrzymowice - LKS Pogórze 6:0
Morcinek Kaczyce - LKS Kończyce Małe 3:6
Spójnia Zebrzydowice - Beskid Brenna 1:1
Błyskawica Kończyce Wielkie - Orzeł Zabłocie 4:1
Tempo Puńców - Olza Pogwizdów 0:0
Wisła Strumień - Błyskawica Drogomyśl 3:2
LKS Ochaby 96 - LKS Goleszów 4:2

24 kolejka - 7.06.2015 r. godz. 17:00
LKS Pogórze - LKS Ochaby 96 0:3
LKS Goleszów - Wisła Strumień 1:1
Błyskawica Drogomyśl - Tempo Puńców 1:1
Olza Pogwizdów - Błyskawica Kończyce Wielkie 0:1
Orzeł Zabłocie - Spójnia Zebrzydowice 1:2
Beskid Brenna - Morcinek Kaczyce 6:2
LKS Kończyce Małe - Strażak Pielgrzymowice 2:1

25 kolejka - 14.06.2015 r. godz. 14:00
LKS Kończyce Małe - LKS Pogórze 1:0
Strażak Pielgrzymowice - Beskid Brenna 3:1
Morcinek Kaczyce - Orzeł Zabłocie 6:0
Spójnia Zebrzydowice - Olza Pogwizdów 2:2
Błyskawica Kończyce Wielkie - Błyskawica Drogomyś 1:3
Tempo Puńców - LKS Goleszów 1:2
Wisła Strumień - LKS Ochaby 96 7:1

26 kolejka - 21.06.2015 r. godz. 17:00
LKS Pogórze - Wisła Strumień 0:5
LKS Ochaby 96 - Tempo Puńców 4:2
LKS Goleszów - Błyskawica Kończyce Wielkie 2:8
Błyskawica Drogomyśl - Spójnia Zebrzydowice 1:1
Olza Pogwizdów - Morcinek Kaczyce 1:1
Orzeł Zabłocie - Strażak Pielgrzymowice 2:1
Beskid Brenna - LKS Kończyce Małe 3:1


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca