Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_03
Reklama

Turnieje koszykówki

Email Drukuj

W dniu 25 listopada 211 w Hali Sportowej odbyły się Miejsko-Gminny zawody w piłce koszykowej chłopców i dziewcząt (rocznik '96 i młodsi), natomiast dzień wcześniej odbył się turniej koszykówki dziewcząt ze SP...

 

 

WYNIKI:

DZIEWCZĘTA (GIMNAZJUM)


I miejsce - Gimnazjum Strumień
Magdalena Bryła, Emila Gonsior, Weronika Michna, Dominika Strządała, Sandra Miły, Agata Kuś, Aleksandra Machej, Katarzyna Lapczyk, Aleksandra Brandys, Natalia Kidoń, Małgorzata Stokłosa, Marta Klimaonda, op. Janusza Krzyżanowska

II miejsce - Gimnazjum Pruchna
Anna Kałuża, Aleksandra Białoń, Karolina Hudziec, Kornelia Lebioda, Patrycja Kobiela, Gabriela Sobala, Magdalena Macieiczek, Weronika Wilk, Dominika Gębusia, Marcelina Osowska, Aneta Kubicka, op. Stanisław Świtała

III miejsce - Gimnazjum w Drogomyślu
Magdalena Grelowska, Aleksandra Kaczówka, Milena Kalbarczyk, Dżesika Obracaj, Monika Pomykacz, Katarzyna Kocur, Magdalena Kolaczek, Gabriela Gabryś, Mirella Itczak, Julia Maślanka, Joanna Grelowska, Agnieszka Gabzdyl, op. Ilona Gabryś

CHŁOPCY (GIMNAZJUM)


I miejsce - Gimnazjum Pruchna
Kamil Nawodyło, Amadeusz Pajor, Kamil Machej, Robert Goszyk, Mariusz Machej, Samuel Gaszczyk, Krzysztof Osowski, Mateusz Siekierka, op. Stanisław Świtała

II miejsce - Gimnazjum Strumień
Piotr Waleczek, Wojciech Staroń, Przemysław Michalski, Adam Malik, Tobiasz Przybylski, Michał Gabryś, Kacper Koprowski, Daniel Czerwiński, Przemysław Kłóś, Remigiusz Kapias, Jakub Kopiec, Marek Smorąg, op. Krzysztof Dybczyński

III miejsce - Gimnazjum Drogomyśl
Dawid Pietrzykowski, Jacek Mleczko, Igor Karelus, Arkadiusz Haduch, Mateusz Fajkis, Dawid Pastuszka, Grzegorz Brych, Dawid Śmigiel, Bartłomiej Horzyk, Patryk Kałuża, Dawid Krzempek, Dominik Mogilnicki, op. Ilona Gabryś

DZIEWCZĘTA (SZKOŁA PODSTAWOWA)

I miejsce - SP Strumień
Magdalena Szczypka, Katarzyna Żur, Zuzanna Pabich, Karolina Strządała, Paulina Czakon, Anna Holewik, Paulina Sikora, Dominika Kupka, Daria Dolniak, Emilia Krawczyk, Maja Sosnowska, Magdalena Białożyt, op. Barbara Milanowska.

II miejsce - SP Pruchna
Sylwia Bienias, Klaudia Szczelina, Edyta Sajdok, Magdalena Bromnik, Gabriela Żerdka, Marta Łagoda, Katarzyna Kurus, Aneta Gabryś, Patrycja Łabudek, Klaudia Kałuża, Agnieszka Fryda, Katarzyna Has, op. Gabriela Stuchlik.

III miejsce - SP Bąków
Wiktoria Matyjas, Karolina Małek, Natalia Żyga, Karolina Glac, Natalia Paliga, Aleksandra Czyż, Dominika Strządała, Daniela Zorychta, Karolina Gabryś, Oliwia Bierska, Katarzyna Hawełka, Wiktoria Borek, op. Ireneusz Krzempek.

IV miejsce - SP Zabłocie
Gabriela Pisarek, Agnieszka Czerniak, Sonia Nowok, Natalia Dziendziel, Klaudia Niemczyk, Patrycja Janota, Angela Nowak, Katarzyna Biernat, Justyna Kajstura, Paulina Wasilewska, Dominika Pońc, Karolina Cemor, Agnieszka Żur, op. Ireneusz Krzempek.

V miejsce - SP Drogomyśl
Noemi Bolek, Patrycja Kobiela, Wiktoria Zahraj, Natalia Janota, Weronika Świder, Dominika Kubik, Aleksandra Żylewska, Karolina Kamińska, Dominika Świder, Angelika Bortnik, Klaudia Ferenc, Aleksandra Michalik, op. Alina Englert

Materiały dostarczyła i zdjęcia wykonała: Janusza Krzyżanowska

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca