Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_03
  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • Slajd_01

Wyniki klasy okręgowej 2011/2012

Email Drukuj

Rozgrywki klasy okręgowej w sezonie 2011/2012


 

Tabela klasy okręgowej (sezon 2011/2012)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Drzewiarz Jasienica 28
69
88
15
2 LKS Radziechowy
28
56
49 27
3 LKS Pasjonat Dankowice 28
55
62
41
4 KP Beskid Skoczów
28
51
47
25
5 LKS Tempo Puńców
28
48 60
44
6 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 28
45
58
55
7 LKS Bestwina
28
43
46
39
8 RKS Cukrownik Chybie
28
40 45
54
9
KS Spójnia Landek
28
37
55
45
10 GKS Morcinek Kaczyce
28
34
55
59
11 TS Koszarawa Żywiec
28
34
31
46
12 LKS Błyskawica Drogomyśl 28
28
46
53
13 LKS Wisła Strumień
28
26
44
54
14 LKS Zapora Porąbka 28
19 30
94
15 LKS Skrzyczne Lipowa 28
13
24 89

 

Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2011/2012)



ZAWODNIK
BRAMKI
1 Indyk Dariusz
8
2 Zyzak Tomasz
7
3 Szczerbiak Michał
5
4 Mach Michał
5
5 Taraszkiewicz Arkadiusz
3

 

Wyniki klasy okręgowej w sezonie 2011/2012





MECZE PUNKTY BR. ZDOBYTE
BR STRACONE
1 LKS Radziechowy 16 37 30 10 2 LKS Drzewiarz Jasienica 16 35 41 12 3 LKS Pasjonat Dankowice 16
31 38 23 4 LKS Tempo Puńców 16 28 36 25 5 KP Beskid Skoczów 16 28 26 17 6 LKS Bestwina 16 27 25 18 7 GKS Morcinek Kaczyce 16 26 39 29 8 KS Spójnia Landek 16 20 32 28 9 TS Koszarawa Żywiec 16 20 18 22 10 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 15 20 22 30 11 LKS Wisła Strumień 15 16 22 22 12 LKS Błyskawica Drogomyśl 16 16 28 37 13 RKS Cukrownik Chybie 14 15 20 32 14 LKS Zapora Porąbka 15 9 16 51 15 LKS Skrzyczne Lipowa 15 4 12 49

Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 6 sierpnia godz. 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice - pauza
LKS Bestwina - LKS Radziechowy 0:1
Błyskawica Drogomyśl - Drzewiarz Jasienica 1:6
Beskid '09 Skoczów - Wisła Strumień 3:0
Koszarawa Żywiec - Cukrownik Chybie 4:0
Skrzyczne Lipowa - Zapora Porąbka 1:0
Spójnia Landek - Tempo Puńców 2:1
Pasjonat Dankowice - Morcinek Kaczyce 3:0

Kolejka 2 - 13 sierpnia godz. 15:00
Cukrownik Chybie - pauza
Morcinek Kaczyce - Koszarawa Żywiec 2:1
Wisła Strumień - Pasjonat Dankowice 2:2
Drzewiarz Jasienica - Beskid '09 Skoczów 4:0
Tempo Puńców - Błyskawica Drogomyśl 6:4
LKS Radziechowy - Spójnia Landek 1:0
Zapora Porąbka - LKS Bestwina 2:1
Wilamowiczanka Wilamowice - Skrzyczne Lipowa 2:0

Kolejka 3 - 15 sierpnia godz. 17:00
Skrzyczne Lipowa - pauza
LKS Bestwina - Wilamowiczanka Wilamowice 5:0
Spójnia Landek - Zapora Porąbka 6:0
Błyskawica Drogomyśl - LKS Radziechowy 1:2
Beskid '09 Skoczów - Tempo Puńców 2:2
Pasjonat Dankowice - Drzewiarz Jasienica 0:3
Koszarawa Żywiec - Wisła Strumień 3:2
Cukrownik Chybie - Morcinek Kaczyce 2:5

Kolejka 4 - 20 sierpnia godz. 17:00
Morcinek Kaczyce - pauza
Wisła Strumień - Cukrownik Chybie 0:1
Pasjonat Dankowice - Tempo Puńców 4:1
LKS Radziechowy - Beskid '09 Skoczów 0:1
Zapora Porąbka - Błyskawica Drogomyśl 2:0
Wilamowiczanka Wilamowice - Spójnia Landek 2:2
Skrzyczne Lipowa - LKS Bestwina 0:2
Drzewiarz Jasienica - Koszarawa Żywiec 0:0

Kolejka 5 - 27 sierpnia godz. 17:00
LKS Bestwina - pauza
Błyskawica Drogomyśl - Wilamowiczanka Wilamowice 1:0
Beskid '09 Skoczów - Zapora Porąbka 4:1
Koszarawa Żywiec - Tempo Puńców 1:0
Cukrownik Chybie - Drzewiarz Jasienica 1:2
Morcinek Kaczyce - Wisła Strumień 1:1
Spójnia Landek - Skrzyczne Lipowa 6:0
Pasjonat Dankowice - LKS Radziechowy 2:0

Kolejka 6 - 3 września godz. 16:00
Wisła Strumień - pauza
Tempo Puńców - Cukrownik Chybie 1:0
LKS Radziechowy - Koszarawa Żywiec 3:0
Zapora Porąbka - Pasjonat Dankowice 1:4
Wilamowiczanka Wilamowice - Beskid '09 Skoczów 1:0
LKS Bestwina - Spójnia Landek 2:0
Drzewiarz Jasienica - Morcinek Kaczyce 0:1
Skrzyczne Lipowa - Błyskawica Drogomyśl 2:6

Kolejka 7 - 10 września godz. 16:00
Błyskawica Drogomyśl - LKS Bestwina 2:2
Beskid '09 Skoczów - Skrzyczne Lipowa 4:1
Koszarawa Żywiec - Zapora Porąbka 0:3
Cukrownik Chybie - LKS Radziechowy 0:4
Morcinek Kaczyce - Tempo Puńców 3:3
Wisła Strumień - Drzewiarz Jasienica 0:1
Spójnia Landek - pauza
Pasjonat Dankowice - Wilamowiczanka Wilamowice 5:2

Kolejka 8 - 17 września godz. 16:00
Drzewiarz Jasienica - pauza
Tempo Puńców - Wisła Strumień 2:0
Radziechowy - Morcinek Kaczyce 1:0
Zapora Porąbka - Cukrownik Chybie 1:3
Wilamowiczanka Wilamowice - Koszarawa Żywiec 2:1
LKS Bestwina - Beskid '09 Skoczów 2:1
Spójnia Landek - Błyskawica Drogomyśl 3:3
Pasjonat Dankowice - Skrzyczne Lipowa 2:1

Kolejka 9 - 24 września godz. 16:00
Błyskawica Drogomyśl - pauza
Beskid '09 Skoczów - Spójnia Landek 0:0
Koszarawa Żywiec - Skrzyczne Lipowa 1:0
Cukrownik Chybie - Wilamowiczanka Wilamowice 3:2
Morcinek Kaczyce - Zapora Porąbka 10:1
Wisła Strumień - LKS Radziechowy 0:1
Drzewiarz Jasienica - Tempo Puńców 1:3
Pasjonat Dankowice - LKS Bestwina 2:2

Kolejka 10 - 1 października godz. 15:00
Tempo Puńców - pauza
LKS Radziechowy - Drzewiarz Jasienica 2:1
Zapora Porąbka - Wisła Strumień 1:2
Wilamowiczanka Wilamowice - Morcinek Kaczyce 3:0
LKS Bestwina - Koszarawa Żywiec 0:0
Błyskawica Drogomyśl - Beskid '09 Skoczów 1:4
Skrzyczne Lipowa - Cukrownik Chybie 1:2
Spójnia Landek - Pasjonat Dankowice 1:1

Kolejka 11 - 8 października godz. 15:00
Beskid '09 Skoczów - pauza
Koszarawa Żywiec - Spójnia Landek 2:1
Cukrownik Chybie - LKS Bestwina 4:1
Morcinek Kaczyce - Skrzyczne Lipowa 5:2
Wisła Strumień - Wilamowiczanka Wilamowice 1:2
Tempo Puńców - LKS Radziechowy 1:1
Błyskawica Drogomyśl - Pasjonat Dankowice 1:4
Drzewiarz Jasienica - Zapora Porąbka 8:1

Kolejka 12 - 15 października godz. 15:00
LKS Radziechowy - pauza
Zapora Porąbka - Tempo Puńców 1:5
Wilamowiczanka Wilamowice - Drzewiarz Jasienica 0:2
LKS Bestwina - Morcinek Kaczyce 3:2
Błyskawica Drogomyśl - Koszarawa Żywiec 2:0
Beskid '09 Skoczów - Pasjonat Dankowice 2:2
Skrzyczne Lipowa - Wisła Strumień 0:7
Spójnia Landek - Cukrownik Chybie 4:1

Kolejka 13 - 22 października godz. 15:00
Koszarawa Żywiec - Beskid '09 Skoczów 0:1
Cukrownik Chybie - Błyskawica Drogomyśl 0:2
Morcinek Kaczyce - Spójnia Landek 1:2
Wisła Strumień - LKS Bestwina 1:0
Tempo Puńców - Wilamowiczanka Wilamowice 3:2
LKS Radziechowy - Zapora Porąbka 3:0
Pasjonat Dankowice - pauza
Drzewiarz Jasienica - Skrzyczne Lipowa 2:0

Kolejka 14 - 29 października godz. 15:00
Zapora Porąbka - pauza
Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Radziechowy 0:4
LKS Bestwina - Drzewiarz Jasienica 0:2
Błyskawica Drogomyśl - Morcinek Kaczyce 2:3
Beskid '09 Skoczów - Cukrownik Chybie 1:0
Koszarawa Żywiec - Pasjonat Dankowice 0:1
Spójnia Landek - Wisła Strumień 2:2
Skrzyczne Lipowa - Tempo Puńców 0:3

Kolejka 15 - 5 listopada godz. 13.00
Koszarawa Żywiec - pauza
Cukrownik Chybie - Pasjonat Dankowice 1:0
Morcinek Kaczyce - Beskid '09 Skoczów 0:1
Wisła Strumień - Błyskawica Drogomyśl 1:0
Tempo Puńców - LKS Bestwina 0:2
LKS Radziechowy - Skrzyczne Lipowa 5:2
Zapora Porąbka - Wilamowiczanka Wilamowice 1:2
Drzewiarz Jasienica - Spójnia Landek 6:1


Kolejka wiosenna


Kolejka 16 - 11 listopada godz. 11.00
Wilamowiczanka Wilamowice - pauza
Zapora Porąbka - Skrzyczne Lipowa 2:0
LKS Radziechowy - LKS Bestwina 0:1
Tempo Puńców - Spójnia Landek 4:1
Drzewiarz Jasienica - Błyskawica Drogomyśl 1:1
Wisła Strumień - Beskid '09 Skoczów 1:1
Morcinek Kaczyce - Pasjonat Dankowice 4:3
Cukrownik Chybie - Koszarawa Żywiec 3:4

Kolejka 17 - 13 listopada godz. 13.00

Cukrownik Chybie - pauza
Koszarawa Żywiec - Morcinek Kaczyce 1:2
Pasjonat Dankowice - Wisła Strumień 3:2
Beskid '09 Skoczów - Drzewiarz Jasienica 1:2
Błyskawica Drogomyśl - Tempo Puńców 1:1
Spójnia Landek - LKS Radziechowy 1:2
LKS Bestwina - Zapora Porąbka 2:1
Skrzyczne Lipowa - Wilamowiczanka Wilamowice 2:2

Kolejka 18 - 19 listopada godz. 13.00

Skrzyczne Lipowa - pauza
Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Bestwina 3:1
Zapora Porąbka - Spójnia Landek 1:5
LKS Radziechowy - Błyskawica Drogomyśl 1:0
Tempo Puńców - Beskid '09 Skoczów 0:1
Wisła Strumień - Koszarawa Żywiec 1:2
Morcinek Kaczyce - Cukrownik Chybie 1:2
Drzewiarz Jasienica - Pasjonat Dankowice 6:0

Kolejka 19 - 31 marca godz. 16.00

Morcinek Kaczyce - pauza
Cukrownik Chybie - Wisła Strumień 1:1
Koszarawa Żywiec - Drzewiarz Jasienica 0:3
Tempo Puńców - Pasjonat Dankowice 1:3
Beskid '09 Skoczów - LKS Radziechowy 1:0
Błyskawica Drogomyśl - Zapora Porąbka 0:1
LKS Bestwina - Skrzyczne Lipowa 0:2
Spójnia Landek - Wilamowiczanka Wilamowice 2:1

Kolejka 20 - 7 kwietnia godz. 14.00

LKS Bestwina - pauza
Wilamowiczanka Wilamowice - Błyskawica Drogomyśl 3:2
Zapora Porąbka - Beskid '09 Skoczów 0:1
LKS Radziechowy - Pasjonat Dankowice 0:0
Tempo Puńców - Koszarawa Żywiec 2:0
Drzewiarz Jasienica - Cukrownik Chybie 2:0
Wisła Strumień - Morcinek Kaczyce 3:3
Skrzyczne Lipowa - Spójnia Landek 3:2

Kolejka 21 - 14 kwietnia godz. 16.00

Wisła Strumień - pauza
Morcinek Kaczyce - Drzewiarz Jasienica 0:3
Cukrownik Chybie - Tempo Puńców 1:5
Koszarawa Żywiec - LKS Radziechowy 1:0
Pasjonat Dankowice - Zapora Porąbka 6:3
Beskid '09 Skoczów - Wilamowiczanka Wilamowice 0:1
Błyskawica Drogomyśl - Skrzyczne Lipowa 7:0
Spójnia Landek - LKS Bestwina 1:2

Kolejka 22 - 21 kwietnia godz. 16.00

Spójnia Landek - pauza
LKS Bestwina - Błyskawica Drogomyśl 0:1
Wilamowiczanka Wilamowice - Pasjonat Dankowice 5:2
Zapora Porąbka - Koszarawa Żywiec 1:3
LKS Radziechowy - Cukrownik Chybie 3:2
Tempo Puńców - Morcinek Kaczyce 2:2
Drzewiarz Jasienica - Wisła Strumień 4:0
Skrzyczne Lipowa - Beskid '09 Skoczów 1:3

Kolejka 23 - 28 kwietnia godz. 16.00

Drzewiarz Jasienica - pauza
Wisła Strumień - Tempo Puńców 2:4
Morcinek Kaczyce - LKS Radziechowy 0:1
Cukrownik Chybie - Zapora Porąbka 5:0
Koszarawa Żywiec - Wilamowiczanka Wilamowice 0:2
Skrzyczne Lipowa - Pasjonat Dankowice 0:2
Beskid '09 Skoczów - LKS Bestwina 4:1
Błyskawica Drogomyśl - Spójnia Landek 2:0

Kolejka 24 - 1 maja godz. 16.00

Błyskawica Drogomyśl - pauza
Spójnia Landek - Beskid '09 Skoczów 2:1
LKS Bestwina - Pasjonat Dankowice 1:2
Skrzyczne Lipowa - Koszarawa Żywiec 0:4
Wilamowiczanka Wilamowice - Cukrownik Chybie 1:2
Zapora Porąbka - Morcinek Kaczyce 3:1
LKS Radziechowy - Wisła Strumień 4:0
Tempo Puńców - Drzewiarz Jasienica 0:2

Kolejka 25 - 5 maja godz. 17.00

Tempo Puńców - pauza
Drzewiarz Jasienica - LKS Radziechowy 6:0
Wisła Strumień - Zapora Porąbka 4:1
Morcinek Kaczyce - Wilamowiczanka Wilamowice 0:4
Cukrownik Chybie - Skrzyczne Lipowa 4:1
Koszarawa Żywiec - LKS Bestwina 1:1
Beskid '09 Skoczów - Błyskawica Drogomyśl 0:0
Pasjonat Dankowice - Spójnia Landek 1:0

Kolejka 26 - 12 maja godz. 17.00

Beskid '09 Skoczów - pauza
Pasjonat Dankowice - Błyskawica Drogomyśl 1:1
LKS Bestwina - Cukrownik Chybie 4:1
Wilamowiczanka Wilamowice - Wisła Strumień 3:3
Zapora Porąbka - Drzewiarz Jasienica 0:9
LKS Radziechowy - Tempo Puńców 1:3
Spójnia Landek - Koszarawa Żywiec 3:1
Skrzyczne Lipowa - Morcinek Kaczyce 1:5

Kolejka 27 - 19 maja godz. 17.00

LKS Radziechowy - pauza
Tempo Puńców - Zapora Porąbka 0:0
Drzewiarz Jasienica - Wilamowiczanka Wilamowice 5:1
Wisła Strumień - Skrzyczne Lipowa 1:2
Morcinek Kaczyce - LKS Bestwina 0:3
Cukrownik Chybie - Spójnia Landek 2:1
Koszarawa Żywiec - Błyskawica Drogomyśl 0:0
Pasjonat Dankowice - Beskid '09 Skoczów 1:1

Kolejka 28 - 26 maja godz. 17.00

Pasjonat Dankowice - pauza
Beskid '09 Skoczów - Koszarawa Żywiec 6:1
Błyskawica Drogomyśl - Cukrownik Chybie 2:3
LKS Bestwina - Wisła Strumień 3:2
Wilamowiczanka Wilamowice - Tempo Puńców 1:3
Zapora Porąbka - LKS Radziechowy 0:2
Spójnia Landek - Morcinek Kaczyce 5:1
Skrzyczne Lipowa - Drzewiarz Jasienica 0:2

Kolejka 29 - 2 czerwca godz. 17.00

Zapora Porąbka - pauza
LKS Radziechowy - Wilamowiczanka Wilamowice 3:4
Tempo Puńców - Skrzyczne Lipowa 4:2
Drzewiarz Jasienica - LKS Bestwina 4:1
Wisła Strumień - Spójnia Landek 1:1
Morcinek Kaczyce - Błyskawica Drogomyśl 3:0
Cukrownik Chybie - Beskid '09 Skoczów 1:0
Pasjonat Dankowice - Koszarawa Żywiec 5:0

Kolejka 30 - 9 czerwca godz. 17.00

Koszarawa Żywiec - pauza
Pasjonat Dankowice - Cukrownik Chybie 1:0
Beskid '09 Skoczów - Morcinek Kaczyce 3:0
Błyskawica Drogomyśl - Wisła Strumień 3:4
Spójnia Landek - Drzewiarz Jasienica 1:1
LKS Bestwina - Tempo Puńców 4:0
Skrzyczne Lipowa - LKS Radziechowy 0:4
Wilamowiczanka Wilamowice - Zapora Porąbka 7:2


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca