Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • slajd_04
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_05
Reklama

Wyniki klasy okręgowej 2010/2011

Email Drukuj

Rozgrywki klasy okręgowej w sezonie 2010/2011

 

 

Tabela klasy okręgowej (sezon 2010/2011)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 KS Wisła Ustronianka
30 69 81 24
2 ZKS Czarni-Góral Żywiec
30 68 68 20
3 LKS Drzewiarz Jasienica
30
68 79 27
4 LKS Błyskawica Drogomyśl
30 54 69 47
5 LKS Tempo Puńców
30 54 59 38
6 KS Spójnia Landek 30 51 72 49
7 TS Koszarawa Żywiec
30 50 65 34
8 LKS Radziechowy
30 45 46 43
9 LKS Pasjonat Dankowice
30 38 42 50
10 RKS Curownik Chybie
30 38 47 50
11 GKS Morcinek Kaczyce
30 35 53 63
12 LKS Bestwina
30 30 41 43
13 LKS Wisła Strumień
30 30 47 61
14 LKS Skrzyczne Lipowa
30 26 41 76
15 LKS Halny Kalna
30 20 34 103
16 LKS Sokół Zabrzeg
30 2 17 133

 

Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2010/2011)



ZAWODNIK
BRAMKI
1 Holewik Tomasz
7
2 Dyrda Janusz
5
3 Mach Michał
5
4 Ustaszewski Mirosław
5
5 Lewandowski Marcin
4

 

Wyniki rozgrywek klasy okręgowej w sezonie 2010/2011

 

Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 7 sierpnia godz. 17:00
Wisła Ustronianka - Czarni-Góral Żywiec 2:0
Tempo Puńców - Cukrownik Chybie 2:0
Wisła Strumień - LKS Radziechowy 0:1
Halny Kalna - Morcinek Kaczyce 3:3
Koszarawa Żywiec - Błyskawica Drogomyśl 3:2
Skrzyczne Lipowa - Sokół Zabrzeg 3:0
Pasjonat Dankowice - Drzewiarz Jasienica 1:2
Spójnia Landek - LKS Bestwina 2:1

Kolejka 2 - 14 sierpnia godz. 17:00
Czarni-Góral Żywiec - Błyskawica Drogomyśl 3:3
Morcinek Kaczyce - Spójnia Landek 2:5
LKS Radziechowy - Halny Kalna 5:2
Cukrownik Chybie - Wisła Strumień 1:1
Drzewiarz Jasienica - Tempo Puńców 0:1
Sokół Zabrzeg - Pasjonat Dankowice 1:7
Wisła Ustronianka - Skrzyczne Lipowa 2:1
LKS Bestwina - Koszarawa Żywiec 0:1

Kolejka 3 - 21 sierpnia godz. 17:00
Tempo Puńców - Sokół Zabrzeg 4:0
Wisła Strumień - Drzewiarz Jasienica 1:1
Halny Kalna - Cukrownik Chybie 0:1
Koszarawa Żywiec - Morcinek Kaczyce 5:0
Błyskawica Drogomyśl - LKS Bestwina 2:1
Skrzyczne Lipowa - Czarni-Góral Żywiec 0:2
Pasjonat Dankowice - Wisła Ustronianka 0:0
Spójnia Landek - LKS Radziechowy 2:2

Kolejka 4 - 28 sierpnia godz. 17:00
Czarni-Góral Żywiec - LKS Bestwina 2:0
Morcinek Kaczyce - Błyskawica Drogomyśl 0:2
LKS Radziechowy - Koszarawa Żywiec 0:2
Cukrownik Chybie - Spójnia Landek 2:1
Drzewiarz Jasienica - Halny Kalna 3:3
Sokół Zabrzeg - Wisła Strumień 1:1
Wisła Ustronianka - Tempo Puńców 3:2
Skrzyczne Lipowa - Pasjonat Dankowice 1:4

Kolejka 5 - 4 września godz. 16:00
Tempo Puńców - Skrzyczne Lipowa 4:0
Wisła Strumień - Wisła Ustronianka 0:3
Halny Kalna - Sokół Zabrzeg 2:1
Cukrownik Chybie - Koszarawa Żywiec 1:0
Błyskawica Drogomyśl - LKS Radziechowy 4:2
LKS Bestwina - Morcinek Kaczyce 2:1
Pasjonat Dankowice - Czarni-Góral Żywiec 2:1
Spójnia Landek - Drzewiarz Jasienica 2:3

Kolejka 6 - 11 września godz. 16:00
Czarni-Góral Żywiec - Morcinek Kaczyce 8:0
LKS Radziechowy - LKS Bestwina 0:0
Cukrownik Chybie - Błyskawica Drogomyśl 4:2
Koszarawa Żywiec - Drzewiarz Jasienica 0:2
Sokół Zabrzeg - Spójnia Landek 1:2
Wisła Ustronianka - Halny Kalna 4:0
Skrzyczne Lipowa - Wisła Strumień 0:4
Pasjonat Dankowice - Tempo Puńców 0:3

Kolejka 7 - 18 września godz. 16:00
Tempo Puńców - Czarni-Góral Żywiec 1:2
Wisła Strumień - Pasjonat Dankowice 0:1
Halny Kalna - Skrzyczne Lipowa 0:1
Koszarawa Żywiec - Sokół Zabrzeg 8:0
Błyskawica Drogomyśl - Drzewiarz Jasienica 0:2
Morcinek Kaczyce - LKS Radziechowy 0:0
LKS Bestwina - Cukrownik Chybie 0:0
Spójnia Landek - Wisła Ustronianka 2:0

Kolejka 8 - 25 września godz. 16:00
Czarni-Góral Żywiec - LKS Radziechowy 1:1
Cukrownik Chybie - Morcinek Kaczyce 1:3
Drzewiarz Jasienica - LKS Bestwina 3:0
Sokół Zabrzeg - Błyskawica Drogomyśl 1:4
Wisła Ustronianka - Koszarawa Żywiec 1:2
Tempo Puńców - Wisła Strumień 1:0
Skrzyczne Lipowa - Spójnia Landek 5:2
Pasjonat Dankowice - Halny Kalna 2:0

Kolejka 9 - 2 października godz. 15:00
Wisła Strumień - Czarni-Góral Żywiec 1:2
Halny Kalna - Tempo Puńców 3:1
Koszarawa Żywiec - Skrzyczne Lipowa 2:0
Błyskawica Drogomyśl - Wisła Ustronianka 0:4
Morcinek Kaczyce - Drzewiarz Jasienica 0:0
LKS Radziechowy - Cukrownik Chybie 1:5
LKS Bestwina - Sokół Zabrzeg 7:0
Spójnia Landek - Pasjonat Dankowice 3:0

Kolejka 10 - 9 października godz. 15:00
Czarni-Góral Żywiec - Cukrownik Chybie 3:1
Drzewiarz Jasienica - LKS Radziechowy 2:2
Sokół Zabrzeg - Morcinek Kaczyce 0:3
Wisła Ustronianka - LKS Bestwina 2:0
Tempo Puńców - Spójnia Landek 1:1
Wisła Strumień - Halny Kalna 2:3
Skrzyczne Lipowa - Błyskawica Drogomyśl 2:4
Pasjonat dankowice - Koszarawa Żywiec 3:0

Kolejka 11 - 16 października godz. 15:00
Halny Kalna - Czarni-Góral Żywiec 0:1
Koszarawa Żywiec - Tempo Puńców 1:0
Błyskawica Drogomyśl - Pasjonat Dankowice 2:0
Morcinek Kaczyce - Wisła Ustronianka 0:3
LKS Radziechowy - Sokół Zabrzeg 5:0
Cukrownik Chybie - Drzewiarz Jasienica 1:1
LKS Bestwina - Skrzyczne Lipowa 2:2
Spójnia Landek - Wisła Strumień 6:1

Kolejka 12 - 23 października godz. 15:00
Czarni-Góral Żywiec - Drzewiarz Jasienica 4:0
Sokół Zabrzeg - Cukrownik Chybie 1:2
Wisła Ustronianka - LKS Radziechowy 4:0
Tempo Puńców - Błyskawica Drogomyśl 2:2
Wisła Strumień - Koszarawa Żywiec 0:3
Halny Kalna - Spójnia Landek 1:5
Skrzyczne Lipowa - Morcinek Kaczyce 1:2
Pasjonat Dankowice - LKS Bestwina 1:0

Kolejka 13 - 30 października godz. 15:00
Koszarawa żywiec - Halny Kalna 6:0
Błyskawica Drogomyśl - Wisła Strumień 2:0
Morcinek Kaczyce - Pasjonat Dankowice 4:1
LKS Radziechowy - Skrzyczne Lipowa 3:0
Cukrownik Chybie - Wisła Ustronianka 1:2
Drzewiarz Jasienica - Sokół Zabrzeg 5:0
LKS Bestwina - Tempo Puńców 1:1
Spójnia Landek - Czarni-Góral Żywiec 1:0

Kolejka 14 - 6 listopada godz. 13.30
Czarni-Góral Żywiec - Sokół Zabrzeg 4:0
Wisła Ustronianka - Drzewiarz Jasienica 1:3
LKS Radziechowy - Pasjonat Dankowice 1:0
Tempo Puńców - Morcinek Kaczyce 1:4
Wisła Strumień - LKS Bestwina 1:1
Halny Kalna - Błyskawica Drogomyśl 2:1
Spójnia Landek - Koszarawa Żywiec 1:1
Skrzyczne Lipowa - Cukrownik Chybie 1:0

Kolejka 15 - 11 listopada godz. 13.30
LKS Bestwina - Halny Kalna 2:1
Koszarawa Żywiec - Czarni-Góral Żywiec 0:1
Błyskawica Drogomyśl - Spójnia Landek 3:1
Morcinek Kaczyce - Wisła Strumień 1:2
LKS Radziechowy - Tempo Puńców 1:2
Cukrownik Chybie - Pasjonat Dankowice 1:1
Drzewiarz Jasienica - Skrzyczne Lipowa 2:0
Sokół Zabrzeg - Wisła Ustronianka 1:3

Kolejka wiosenna

Kolejka 16 - 14 listopada godz. 13.00
Czarni-Góral Żywiec - Wisła Ustronianka 2:0
Sokół Zabrzeg - Skrzyczne Lipowa 1:3
Drzewiarz Jasienica - Pasjonat Dankowice 2:0
Cukrownik Chybie - Tempo Puńców 3:0
LKS Rdziechowy - Wisła Strumień 1:2
Morcinek Kaczyce - Halny Kalna 1:1
Błyskawica Drogomyśl - Koszarawa Żywiec 1:1
LKS Bestwina - Spójnia Landek 1:1

Kolejka 17 - 20 listopada godz. 13.00
Błyskawica Drogomyśl - Czarni-Góral Żywiec 2:2
Koszarawa Żywiec - LKS Bestwina 1:0
Halny Kalna - LKS Radziechowy 1:3
Wisła Strumień - Cukrowik Chybie 4:0
Tempo Puńców - Drzewiarz Jasienica 1:0
Spójnia Landek - Morcinek Kaczyce 2:1
Pasjonat Dankowice - Sokół Zabrzeg 2:0
Skrzyczne Lipowa - Wisła Ustronianka 0:1

Kolejka 18 - 26 marca godz. 15.00
Sokół Zabrzeg - Tempo Puńców 1:5
Drzewiarz Jasienica - Wisła Strumień 1:0
Cukrownik Chybie - Halny Kalna 1:0
Czarni-Góral Żywiec - Skrzyczne Lipowa 3:1
Wisła Ustronianka - Pasjonat Dankowice 2:2
LKS Radziechowy - Spójnia Landek 2:1
Morcinek Kaczyce - Koszarawa Żywiec 5:1
LKS Bestwina - Błyskawica Drogomyśl 1:2

Kolejka 19 - 2 kwietnia godz. 16.00
Błyskawica Drogomyśl - Morcinek Kaczyce 2:1
Koszarawa Żywiec - LKS Radziechowy 0:0
Wisła Strumień - Sokół Zabrzeg 10:0
Halny Kalna - Drzewiarz Jasienica 0:8
Tempo Puńców - Wisła Ustronianka 1:1
LKS Bestwina - Czarni-Góral Żywiec 0:1
Spójnia Landek - Cukrownik Chybie 2:5
Pasjonat Dankowice - Skrzyczne Lipowa 1:3

Kolejka 20 - 9 kwietnia godz. 16.00
Morcinek Kaczyce - LKS Bestwina 0:1
LKS Radziechowy - Błyskawica Drogomyśl 0:2
Czarni-Góral Żywiec - Pasjonat Dankowice 3:0
Wisła Ustronianka - Wisła Strumień 4:0
Drzewiarz Jasienica - Spójnia Landek 1:0
Koszarawa Żywiec - Cukrownik Chybie 0:0
Sokół Zabrzeg - Halny Kalna 0:2
Skrzyczne Lipowa - Tempo Puńców 2:0

Kolejka 21 - 16 kwietnia godz. 16.00
Morcinek Kaczyce - Czarni-Góral Żywiec 0:5
Halny Kalna - Wisła Ustronianka 0:8
Drzewiarz Jasienica - Koszarawa Żywiec 3:1
Wisła Strumień - Skrzyczne Lipowa 5:3
LKS Bestwina - LKS Radziechowy 0:1
Błyskawica Drogomyśl - Cukrownik Chybie 3:2
Spójnia Landek - Sokół Zabrzeg 6:0
Tempo Puńców - Pasjonat Dankowice 4:1

Kolejka 22 - 23 kwietnia godz. 14.00
LKS Radziechowy - Morcinek Kaczyce 2:1
Czarni-Góral Żywiec - Tempo Puńców 0:1
Wisła Ustronianka - Spójnia Landek 5:1
Sokół Zabrzeg - Koszarawa Żywiec 1:3
Drzewiarz Jasienica - Błyskawica Drogomyśl 3:0
Cukrownik Chybie - LKS Bestwina 2:2
Skrzyczne Lipowa - Halny Kalna 1:1
Pasjonat Dankowice - Wisła Strumień 1:1

Kolejka 23 - 30 kwietnia godz. 16.00
Błyskawica Drogomyśl - Sokół Zabrzeg 5:0
LKS Radziechowy - Czarni-Góral Żywiec 0:2
Wisła Ustronianka - Koszarawa Żywiec 1:0
Wisła Strumień - Tempo Puńców 1:2
Morcinek Kaczyce - Cukrownik Chybie 2:1
Halny Kalna - Pasjonat Dankowice 1:4
LKS Bestwina - Drzewiarz Jasienica 0:3
Spójnia Landek - Skrzyczne Lipowa 3:0

Kolejka 24 - 7 maja godz. 17.00
Czarni-Góral Żywiec - Wisła Strumień 2:2
Wisła Ustronianka - Błyskawica Drogomyśl 3:1
Tempo Puńców - Halny Kalna 3:0
Drzewiarz Jasienica - Morcinek Kaczyce 3:1
Cukrownik Chybie - LKS Radziechowy 1:2
Sokół Zabrzeg - LKS Bestwina 1:3
Skrzyczne Lipowa - Koszarawa Żywiec 3:2
Pasjonat Dankowice - Spójnia Landek 1:3

Kolejka 25 - 14 maja godz. 17.00
Morcinek Kaczyce - Sokół Zabrzeg 6:1
Błyskawica Drogomyśl - Skrzyczne Lipowa 7:1
Cukrownik Chybie - Czarni-Góral Żywiec 0:0
Halny Kalna - Wisła Strumień 0:2
Koszarawa Żywiec - Pasjonat Dankowice 2:1
LKS Radziechowy - Drzewiarz Jasienica 0:2
LKS Bestwina - Wisła Ustronianka 1:2
Spójnia Landek - Tempo Puńców 3:1

Kolejka 26 - 21 maja godz. 17.00
Czarni-Góral Żywiec - Halny Kalna 4:2
Wisła Ustronianka - Morcinek Kaczyce 4:0
Tempo Puńców - Koszarawa Żywiec 3:1
Drzewiarz Jasienica - Cukrownik Chybie 7:1
Sokół Zabrzeg - LKS Radziechowy 2:6
Wisła Strumień - Spójnia Landek 1:2
Pasjonat Dankowice - Błyskawica Drogomyśl 0:4
Skrzyczne Lipowa - LKS Bestwina 1:3

Kolejka 27 - 28 maja godz. 17.00
LKS Radziechowy - Wisła Ustronianka 0:1
Błyskawica Drogomyśl - Tempo Puńców 2:2
Cukrownik Chybie - Sokół Zabrzeg 2:2
Koszarawa Żywiec - Wisła Strumień 4:1
Drzewiarz Jasienica - Czarni-Góral Żywiec 0:1
Morcinek Kaczyce - Skrzyczne Lipowa 2:1
LKS Bestwina - Pasjonat Dankowice 1:1
Spójnia Landek - Halny Kalna 10:1

Kolejka 28 - 4 czerwca godz. 17.00
Halny Kalna - Koszarawa Żywiec 2:14
Czarni-Góral Żywiec - Spójnia Landek 5:0
Wisła Ustronianka - Cukrownik Chybie 4:2
Tempo Puńców - LKS Bestwina 4:1
Wisła Strumień - Błyskawica Drogomyśl 3:1
Pasjonat Dankowice - Morcinek Kaczyce 2:1
Sokół Zabrzeg - Drzewiarz Jasienica 1:7
Skrzyczne Lipowa - LKS Radziechowy 1:2

Kolejka 29 - 11 czerwca godz. 17.00
Błyskawica Drogomyśl - Halny Kalna 3:0 w.o.
Sokół Zabrzeg - Czarni-Góral Żywiec 0:3
Drzewiarz Jasienica - Wisła Ustronianka 2:1
LKS Bestwina - Wisła Strumień 7:1
Pasjonat Dankowice - LKS Radziechowy 0:2
Koszarawa Żywiec - Spójnia Landek 1:1
Cukrownik Chybie - Skrzyczne Lipowa 4:0
Morcinek Kaczyce - Tempo Puńców 3:3

Kolejka 30 - 18 czerwca godz. 17.00
Czarni-Góral Żywiec - Koszarawa Żywiec 1:0
Spójnia Landek - Błyskawica Drogomyśl1:1
Halny Kalna - LKS Bestwina 3:3
Wisła Strumień - Morcinek Kaczyce 0:6
Pasjonat Dankowice - Cukrownik Chybie 3:2
Tempo Puńców - LKS Radziechowy 3:1
Skrzyczne Lipowa - Drzewiarz Jasienica 4:8
Wisła Ustronianka - Sokół Zabrzeg 10:0


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca