Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_06
Reklama

Wyniki A klasy w sezonie 2009/2010

Email Drukuj

Rozgrywki "A" klasy w sezonie 2009/2010

 

Tabela "A" klasy (sezon 2009/2010)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Strumień
26 57 63 23
2 LKS Zabłocie
26 48 59 36
3 LKS Pruchna
26
46 53 38
4 TS Cieszyn
26 46 52 35
5 LKS Kończyce Wielkie
26 40 61 54
6 LKS Pogórze
26 35 49 34
7 LKS Górki Wielkie
26 34 56 54
8 KKS Zebrzydowice
26 33 55 57
9 LKS Hażlach
26 31 36 66
10 LKS Dębowiec
26
30 41 53
11 KS Nierodzim
26
28 38 54
12 LKS Brenna
26 26 31 45
13 LKS Kończyce Małe
26
25 26 47
14 LKS Rudnik
26
24 38 65

 

Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień  (sezon 2009/2010)



ZAWODNIK
BRAMKI
1 Janduda Wacław
8
2 Jaros Arkadiusz
8
3 Góraczewski Łukasz
8
4 Gabryś Artur
7
5 Łastówka Marcin
7

 

Wyniki rozgrywek "A" klasy w sezonie 2009/2010



Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 9 sierpnia godz.17:00
LKS Beskid Brenna – LKS Błyskawica Kończyce W. 1:1
LKS Wisła Strumień – KKS Spójnia Zebrzydowice 2:0
LKS Kończyce Małe – LKS Orzeł Zabłocie 1:0
KS Nierodzim – TS Mieszko-Piast Cieszyn 0:1
LKS Rudnik – LKS Victoria Hażlach 0:2
LKS Strażak Dębowiec – LKS Pruchna 3:0
LKS Pogórze – LKS Spójnia Górki W. 4:2

Kolejka 2 - 16 sierpnia godz.17:00
LKS Spójnia Górki W. – LKS Kończyce Małe 4:0
LKS Beskid Brenna – LKS Wisła Strumień 0:5
TS Mieszko-Piast Cieszyn – LKS Strażak Dębowiec 4:0
LKS Victoria Hażlach – KS Nierodzim 3:3
LKS Błyskawica Kończyce W. – LKS Orzeł Zabłocie 3:2
KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Rudnik 2:5
LKS Pruchna – LKS Pogórze 0:0

Kolejka 3 - 23 sierpnia godz.17:00
KS Nierodzim – KKS Spójnia Zebrzydowice 1:4
LKS Rudnik – LKS Beskid Brenna 2:1
LKS Wisła Strumień – LKS Błyskawica Kończyce W. 5:1
LKS Pogórze – TS Mieszko-Piast Cieszyn 1:1
LKS Strażak Dębowiec – LKS Victoria Hażlach 1:4
LKS Kończyce Małe – LKS Pruchna 1:1
LKS Orzeł Zabłocie – LKS Spójnia Górki W. 3:3

Kolejka 4 - 30 sierpnia godz.17:00
LKS Victoria Hażlach – LKS Pogórze 1:0
TS Mieszko-Piast Cieszyn – LKS Kończyce Małe 4:1
LKS Wisła Strumień – LKS Rudnik 2:2
LKS Beskid Brenna – KS Nierodzim 0:1
KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Strażak Dębowiec 5:2
LKS Pruchna – LKS Orzeł Zabłocie 2:3
LKS Błyskawica Kończyce W. – LKS Spójnia Górki W. 1:1

Kolejka 5 - 6 września godz.17:00
LKS Spójnia Górki W. – LKS Pruchna 3:1
LKS Orzeł Zabłocie – TS Mieszko-Piast Cieszyn 1:3
LKS Rudnik – LKS Błyskawica Kończyce W. 2:4
KS Nierodzim – LKS Wisła Strumień 1:2
LKS Strażak Dębowiec – LKS Beskid Brenna 3:1
LKS Pogórze – KKS Spójnia Zebrzydowice 1:1
LKS Kończyce Małe – LKS Victoria Hażlach 0:2

Kolejka 6 - 13 września godz.16:00
LKS Beskid Brenna – LKS Pogórze 1:1
LKS Wisła Strumień – LKS Strażak Dębowiec 2:2
LKS Rudnik – KS Nierodzim 1:1
KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Kończyce Małe 4:2
LKS Victoria Hażlach – LKS Orzeł Zabłocie 2:2
TS Mieszko-Piast Cieszyn – LKS Spójnia Górki W. 3:3
LKS Błyskawica Kończyce W. – LKS Pruchna 0:1

Kolejka 7 - 20 września godz.16:00
KS Nierodzim – LKS Błyskawica Kończyce W. 2:2
LKS Strażak Dębowiec – LKS Rudnik 4:1
LKS Pogórze – LKS Wisła Strumień 0:2
LKS Kończyce Małe – LKS Beskid Brenna 1:1
LKS Pruchna – TS Mieszko-Piast Cieszyn 1:0
LKS Orzeł Zabłocie – KKS Spójnia Zebrzydowice 2:0
LKS Spójnia Górki W. – LKS Victoria Hażlach 3:1

Kolejka 8 - 27 września godz.16:00
KS Nierodzim – LKS Strażak Dębowiec 1:2
LKS Błyskawica Kończyce W. – TS Mieszko-Piast Cieszyn 2:2
LKS Victoria Hażlach – LKS Pruchna 1:0
LKS Rudnik – LKS Pogórze 4:3
LKS Wisła Strumień – LKS Kończyce Małe 1:0
KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Spójnia Górki W. 2:4
LKS Beskid Brenna – LKS Orzeł Zabłocie 0:4

Kolejka 9 - 4 października godz.16:00
TS Mieszko-Piast Cieszyn – LKS Victoria Hażlach 4:1
LKS Strażak Dębowiec – LKS Błyskawica Kończyce W. 1:3
LKS Pruchna – KKS Spójnia Zebrzydowice 3:0
LKS Spójnia Górki W. – LKS Beskid Brenna 3:0
LKS Pogórze – KS Nierodzim 1:1
LKS Kończyce Małe – LKS Rudnik 0:3 w.o.
LKS Orzeł Zabłocie – LKS Wisła Strumień 0:1

Kolejka 10 - 11 października godz.15:00
LKS Beskid Brenna – LKS Pruchna 0:0
LKS Wisła Strumień – LKS Spójnia Górki W. 1:0
LKS Rudnik – LKS Orzeł Zabłocie 1:2
KS Nierodzim – LKS Kończyce Małe 3:0
KKS Spójnia Zebrzydowice – TS Mieszko-Piast Cieszyn 2:7
LKS Błyskawica Kończyce W. – LKS Victoria Hażlach 6:1
LKS Strażak Dębowiec – LKS Pogórze 0:0

Kolejka 11 - 18 października godz.15:00
LKS Pruchna – LKS Wisła Strumień 3:5
LKS Orzeł Zabłocie – KS Nierodzim 5:2
LKS Kończyce Małe – LKS Strażak Dębowiec 1:1
LKS Victoria Hażlach – KKS Spójnia Zebrzydowice 2:1
LKS Pogórze – LKS Błyskawica Kończyce W. 4:4
TS Mieszko-Piast Cieszyn – LKS Beskid Brenna 2:1
LKS Spójnia Górki W. – LKS Rudnik 1:1

Kolejka 12 - 25 października godz.14:00
KS Nierodzim – LKS Spójnia Górki W. 4:1
LKS Rudnik – LKS Pruchna 1:3
LKS Wisła Strumień – TS Mieszko-Piast Cieszyn 0:1
LKS Beskid Brenna – LKS Victoria Hażlach 2:1
LKS Strażak Dębowiec – LKS Orzeł Zabłocie 2:1
LKS Pogórze – LKS Kończyce Małe 2:0
LKS Błyskawica Kończyce W. – KKS Spójnia Zebrzydowice 1:3

Kolejka 13 - 31 października godz.14:00
LKS Kończyce Małe – LKS Błyskawica Kończyce W. 1:3
LKS Spójnia Górki W. – LKS Strażak Dębowiec 2:2
TS Mieszko-Piast Cieszyn – LKS Rudnik 3:0
LKS Pruchna – KS Nierodzim 3:0
LKS Orzeł Zabłocie – LKS Pogórze 1:1
KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Beskid Brenna 3:2
LKS Victoria Hażlach – LKS Wisła Strumień 0:6

Kolejka wiosenna

Kolejka 14 - 5 kwietnia godz.15.00
LKS Błyskawica Kończyce W. – LKS Beskid Brenna 2:1
KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Wisła Strumień 1:0
LKS Orzeł Zabłocie – LKS Kończyce Małe 2:0
TS Mieszko-Piast Cieszyn – KS Nierodzim 1:2
LKS Victoria Hażlach – LKS Rudnik 2:6
LKS Pruchna – LKS Strażak Dębowiec 3:3
LKS Spójnia Górki W. – LKS Pogórze 1:1

Kolejka 15 - 5 maja godz.17.00
LKS Kończyce Małe – LKS Spójnia Górki W. 3:1
LKS Wisła Strumień – LKS Beskid Brenna 2:2
LKS Strażak Dębowiec – TS Mieszko-Piast Cieszyn 1:1
KS Nierodzim – LKS Victoria Hażlach 1:1
LKS Orzeł Zabłocie – LKS Błyskawica Kończyce W. 4:3
LKS Rudnik – KKS Spójnia Zebrzydowice 2:1
LKS Pogórze – LKS Pruchna 1:2

Kolejka 16 - 18 kwietnia godz.15.00
KKS Spójnia Zebrzydowice – KS Nierodzim 4:2
LKS Beskid Brenna – LKS Rudnik 3:0
LKS Błyskawica Kończyce W. – LKS Wisła Strumień 0:3
TS Mieszko-Piast Cieszyn – LKS Pogórze 3:2
LKS Victoria Hażlach – LKS Strażak Dębowiec 1:1
LKS Pruchna – LKS Kończyce Małe 0:0
LKS Spójnia Górki W. – LKS Orzeł Zabłocie 1:2

Kolejka 17 - 25 kwietnia godz.15.00
LKS Pogórze – LKS Victoria Hażlach 3:1
LKS Kończyce Małe – TS Mieszko-Piast Cieszyn 1:2
LKS Rudnik – LKS Wisła Strumień 0:2
KS Nierodzim – LKS Beskid Brenna 0:0
LKS Strażak Dębowiec – KKS Spójnia Zebrzydowice 1:4
LKS Orzeł Zabłocie – LKS Pruchna 1:1
LKS Spójnia Górki W. – LKS Błyskawica Kończyce W. 5:3

Kolejka 18 - 2 maja godz.16.00
LKS Pruchna – LKS Spójnia Górki W. 2:3
TS Mieszko-Piast Cieszyn – LKS Orzeł Zabłocie 0:0
LKS Błyskawica Kończyce W. – LKS Rudnik 3:1
LKS Wisła Strumień – KS Nierodzim 5:0
LKS Beskid Brenna – LKS Strażak Dębowiec 2:0
KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Pogórze 2:2
LKS Victoria Hażlach – LKS Kończyce Małe 1:2

Kolejka 19 - 9 maja godz.16.00
LKS Pogórze – LKS Beskid Brenna 5:1
LKS Strażak Dębowiec – LKS Wisła Strumień 3:1
KS Nierodzim – LKS Rudnik 2:0
LKS Kończyce Małe – KKS Spójnia Zebrzydowice 2:1
LKS Orzeł Zabłocie – LKS Victoria Hażlach 6:0
LKS Spójnia Górki W. – TS Mieszko-Piast Cieszyn 5:1
LKS Pruchna – LKS Błyskawica Kończyce W. 6:4

Kolejka 20 - 16 maja godz.16.00
LKS Błyskawica Kończyce W. – KS Nierodzim 3:2
LKS Rudnik – LKS Strażak Dębowiec 1:3
LKS Wisła Strumień – LKS Pogórze 2:0
LKS Beskid Brenna – LKS Kończyce Małe 2:0
TS Mieszko-Piast Cieszyn – LKS Pruchna 1:1
KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Orzeł Zabłocie 1:2
LKS Victoria Hażlach – LKS Spójnia Górki W. 1:0

Kolejka 21 - 23 maja godz.16.00
LKS Strażak Dębowiec – KS Nierodzim 0:3
TS Mieszko-Piast Cieszyn – LKS Błyskawica Kończyce W. 0:2
LKS Pruchna – LKS Victoria Hażlach 5:2
LKS Pogórze – LKS Rudnik 6:0
LKS Kończyce Małe – LKS Wisła Strumień 0:3
LKS Spójnia Górki W. – KKS Spójnia Zebrzydowice 5:3
LKS Orzeł Zabłocie – LKS Beskid Brenna 4:1

Kolejka 22 - 30 maja godz.17.00
LKS Victoria Hażlach – TS Mieszko-Piast Cieszyn 3:2
LKS Błyskawica Kończyce W. – LKS Strażak Dębowiec 1:1
KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Pruchna 1:2
LKS Beskid Brenna – LKS Spójnia Górki W. 2:0
KS Nierodzim – LKS Pogórze 0:5
LKS Rudnik – LKS Kończyce Małe 0:1
LKS Wisła Strumień – LKS Orzeł Zabłocie 3:0

Kolejka 23 - 3 czerwca godz.14.00
LKS Pruchna – LKS Beskid Brenna 4:3
LKS Spójnia Górki W. – LKS Wisła Strumień 2:3
LKS Orzeł Zabłocie – LKS Rudnik 5:1
LKS Kończyce Małe – KS Nierodzim 4:0
TS Mieszko-Piast Cieszyn – KKS Spójnia Zebrzydowice 0:3
LKS Victoria Hażlach – LKS Błyskawica Kończyce W. 2:1
LKS Pogórze – LKS Strażak Dębowiec 4:2

Kolejka 24 - 6 czerwca godz.17.00
LKS Wisła Strumień – LKS Pruchna 1:2
KS Nierodzim – LKS Orzeł Zabłocie 2:2
LKS Strażak Dębowiec – LKS Kończyce Małe 0:3 w.o.
KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Victoria Hażlach 5:0
LKS Błyskawica Kończyce W. – LKS Pogórze 0:0
LKS Beskid Brenna – TS Mieszko-Piast Cieszyn 0:0
LKS Rudnik – LKS Spójnia Górki W. 3:0 w.o.

Kolejka 25 - 20 czerwca godz.17.00
LKS Spójnia Górki W. – KS Nierodzim 2:3
LKS Pruchna – LKS Rudnik 5:0
TS Mieszko-Piast Cieszyn – LKS Wisła Strumień 2:1
LKS Victoria Hażlach – LKS Beskid Brenna 0:3
LKS Orzeł Zabłocie – LKS Strażak Dębowiec 3:2
LKS Kończyce Małe – LKS Pogórze 0:2
KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Błyskawica Kończyce W.1:4

Kolejka 26 - 27 czerwca godz.17.00
LKS Błyskawica Kończyce W. – LKS Kończyce Małe 4:2
LKS Strażak Dębowiec – LKS Spójnia Górki W.1:1
LKS Rudnik – TS Mieszko-Piast Cieszyn 1:4
KS Nierodzim – LKS Pruchna 1:2
LKS Pogórze – LKS Orzeł Zabłocie 0:2
LKS Beskid Brenna – KKS Spójnia Zebrzydowice 1:1
LKS Wisła Strumień – LKS Victoria Hażlach 3:1


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca