Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • Slajd_02
Reklama

Wyniki A klasy w sezonie 2008/2009

Email Drukuj

Rozgrywki "A" klasy w sezonie 2008/2009

 

Tabela "A" klasy (sezon 2008/2009)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Puńców
26 63 96 36
2 LKS Strumień
26 49 50 32
3 KS Nierodzim
26
47 66 34
4 KKS Zebrzydowice
26 47 50 27
5 LKS Zabłocie
26 42 74 50
6 LKS Hażlach
26 40 52 39
7 LKS Brenna
26 38 36 30
8 LKS Kończyce Wielkie
26 36 37 33
9 LKS Pruchna
26 28 38 50
10 LKS Rudnik
26 27 34 54
11 LKS Kończyce Małe
26 25 33 73
12 LKS Górki Wielkie
26 24 36 78
13 LKS Zamarski
26 21 31 57
14 LKS Ochaby
26 20 33 73

 

Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2008/2009)



ZAWODNIK
BRAMKI
1 Janduda Wacław
9
2 Góraczewski Łukasz
7
3 Sygut Marcin
6
4 Jarczyk Andrzej
5
5 Jaros Arkadiusz
4

 

Wyniki rozgrywek "A" klasy w sezonie 2008/2009



Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 10 sierpnia godz.17:00
LKS Beskid Brenna - LKS Kończyce M. 0:1
LKS Orzeł Zabłocie - KKS Spójnia Zebrzydowice 4:0
LKS Rudnik - LKS Lutnia Zamarski 3:0
LKS Pruchna - KS Nierodzim 4:4
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Victoria Hażlach 2:0
LKS Ochaby - LKS Wisła Strumień 1:1
LKS Tempo Puńców - LKS Spójnia Górki W. 11:0

Kolejka 2 - 15 sierpnia godz.15:00
LKS Wisła Strumień - LKS Tempo Puńców 4:2
LKS Kończyce M. - LKS Spójnia Górki W. 7:2
LKS Victoria Hażlach - LKS Ochaby 6:1
KS Nierodzim - LKS Błyskawica Kończyce W. 5:0
LKS Lutnia Zamarski - LKS Pruchna 5:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Rudnik 5:2
LKS Beskid Brenna - LKS Orzeł Zabłocie 1:1

Kolejka 3 - 17 sierpnia godz.17:00
LKS Rudnik - LKS Beskid Brenna 1:0
LKS Pruchna - KKS Spójnia Zebrzydowice 2:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Kończyce M. 11:2
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Lutnia Zamarski 0:0
LKS Ochaby - KS Nierodzim 0:2
LKS Tempo Puńców - LKS Victoria Hażlach 3:0
LKS Spójnia Górki W. - LKS Wisła Strumień 0:4

Kolejka 4 - 24 sierpnia godz.17:00
LKS Victoria Hażlach - LKS Spójnia Górki W. 9:0
KS Nierodzim - LKS Tempo Puńców 3:2
LKS Lutnia Zamarski - LKS Ochaby 3:2
LKS Kończyce M. - LKS Wisła Strumień 1:3
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Błyskawica Kończyce W. 2:1
LKS Beskid Brenna - LKS Pruchna 2:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Rudnik 3:0

Kolejka 5 - 31 sierpnia godz.17:00
LKS Pruchna - LKS Orzeł Zabłocie 1:2
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Beskid Brenna 4:0
LKS Ochaby - KKS Spójnia Zebrzydowice 2:2
LKS Tempo Puńców - LKS Lutnia Zamarski 5:1
LKS Rudnik - LKS Kończyce M. 1:1
LKS Spójnia Górki W. - KS Nierodzim 0:7
LKS Wisła Strumień - LKS Victoria Hażlach 1:2

Kolejka 6 - 7 września godz.17:00
KS Nierodzim - LKS Wisła Strumień 1:1
LKS Lutnia Zamarski - LKS Spójnia Górki W. 4:0
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Tempo Puńców 1:0
LKS Beskid Brenna - LKS Ochaby 0:0
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błyskawica Kończyce W. 2:0
LKS Kończyce M. - LKS Victoria Hażlach 1:7
LKS Rudnik - LKS Pruchna 1:1

Kolejka 7 - 14 września godz.16:00
LKS Victoria Hażlach - KS Nierodzim 2:2
LKS Wisła Strumień - LKS Lutnia Zamarski 1:0
LKS Spójnia Górki W. - KKS Spójnia Zebrzydowice 3:3
LKS Tempo Puńców - LKS Beskid Brenna 3:0
LKS Ochaby - LKS Orzeł Zabłocie 1:4
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Rudnik 0:0
LKS Pruchna - LKS Kończyce M. 2:0

Kolejka 8 - 21 września godz.16:00
LKS Kończyce M. - KS Nierodzim 0:6
LKS Lutnia Zamarski - LKS Victoria Hażlach 4:4
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień 2:3
LKS Beskid Brenna - LKS Spójnia Górki W. 3:0
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Tempo Puńców 2:5
LKS Rudnik - LKS Ochaby 2:1
LKS Pruchna - LKS Błyskawica Kończyce W. 1:1

Kolejka 9 - 28 września godz.16:00
LKS Ochaby - LKS Pruchna 1:6
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Kończyce M. 3:1
LKS Tempo Puńców - LKS Rudnik 4:0
LKS Spójnia Górki W. - LKS Orzeł Zabłocie 1:2
LKS Wisła Strumień - LKS Beskid Brenna 0:0
LKS Victoria Hażlach - KKS Spójnia Zebrzydowice 0:1
KS Nierodzim - LKS Lutnia Zamarski 1:1

Kolejka 10 - 5 października godz.15:00
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Nierodzim 1:1
LKS Beskid Brenna - LKS Hażlach 2:0
LKS Kończyce M. - LKS Lutnia Zamarski 3:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Wisła Strumień 1:3
LKS Rudnik - LKS Spójnia Górki W.2:2
LKS Pruchna - LKS Tempo Puńców 0:2
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Ochaby 1:2

Kolejka 11 - 12 października godz.15:00
LKS Tempo Puńców - LKS Błyskawica Kończyce W. 4:1
LKS Spójnia Górki W. - LKS Pruchna 1:3
LKS Wisła Strumień - LKS Rudnik 4:1
LKS Ochaby - LKS Kończyce M. 1:3
LKS Victoria Hażlach - LKS Orzeł Zabłocie 0:3
KS Nierodzim - LKS Beskid Brenna 2:0
LKS Lutnia Zamarski - KKS Spójnia Zebrzydowice 0:1

Kolejka 12 - 19 października godz.15:00
LKS Beskid Brenna - LKS Lutnia Zamarski 4:0
LKS Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim 2:3
LKS Rudnik - LKS Victoria Hażlach 2:3
LKS Pruchna - LKS Wisła Strumień 0:0
LKS Kończyce M. - KKS Spojnia Zebrzydowice 0:1
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Spójnia Górki W. 1:0
LKS Ochaby - LKS Tempo Puńców 2:3

Kolejka 13 - 26 października godz.14:00
LKS Spójnia Górki W. - LKS Ochaby 3:1
LKS Wisła Strumień - LKS Błyskawica Kończyce W. 1:0
LKS Victoria Hażlach - LKS Pruchna 2:1
KS Nierodzim - LKS Rudnik 4:5
LKS Lutnia Zamarski - LKS Orzeł Zabłocie 0:5
LKS Tempo Puńców - LKS Kończyce M. 0:3 w.o.
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Beskid Brenna 3:0

Kolejka wiosenna

Kolejka 14 - 5 kwietnia godz.15.00
LKS Kończyce M. - LKS Beskid Brenna 0:2
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Orzeł Zabłocie 2:2
LKS Lutnia Zamarski - LKS Rudnik 1:0
KS Nierodzim - LKS Pruchna 5:1
LKS Victoria Hażlach - LKS Błyskawica Kończyce W. 2:1
LKS Wisła Strumień - LKS Ochaby 1:1
LKS Spójnia Górki W. - LKS Tempo Puńców 1:4

Kolejka 15 - 13 kwietnia godz.15.00
LKS Tempo Puńców - LKS Wisła Strumień 2:0
LKS Spójnia Górki W. - LKS Kończyce M. 0:0
LKS Ochaby - LKS Victoria Hażlach 2:1
LKS Błyskawica Kończyce W. - KS Nierodzim 1:0
LKS Pruchna - LKS Lutnia Zamarski 1:0
LKS Rudnik - KKS Spójnia Zebrzydowice 0:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Beskid Brenna 1:3

Kolejka 16 - 19 kwietnia godz.15.00
LKS Beskid Brenna - LKS Rudnik 4:0
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Pruchna 3:1
LKS Kończyce M. - LKS Orzeł Zabłocie 1:3
LKS Lutnia Zamarski - LKS Błyskawica Kończyce W. 1:2
KS Nierodzim - LKS Ochaby 1:2
LKS Victoria Hażlach - LKS Tempo Puńców 0:3
LKS Wisła Strumień - LKS Spójnia Górki W. 0:3

Kolejka 17 - 26 kwietnia godz.15.00
LKS Spójnia Górki W. - LKS Victoria Hażlach 2:3
LKS Tempo Puńców - KS Nierodzim 3:4
LKS Ochaby - LKS Lutnia Zamarski 2:0
LKS Wisła Strumień - LKS Kończyce M. 2:0
LKS Błyskawica Kończyce W. - KKS Spójnia Zebrzydowice 1:0
LKS Pruchna - LKS Beskid Brenna 0:1
LKS Rudnik - LKS Orzeł Zabłocie 2:1

Kolejka 18 - 3 maja godz.16.00
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Pruchna 6:1
LKS Beskid Brenna - LKS Błyskawica Kończyce W. 1:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Ochaby 3:0
LKS Lutnia Zamarski - LKS Tempo Puńców 2:3
LKS Kończyce M. - LKS Rudnik 3:1
KS Nierodzim - LKS Spójnia Górki W. 2:2
LKS Victoria Hażlach - LKS Wisła Strumień 3:1

Kolejka 19 - 10 maja godz.16.00
LKS Wisła Strumień - KS Nierodzim 3:2
LKS Spójnia Górki W. - LKS Lutnia Zamarski 3:0
LKS Tempo Puńców - KKS Spójnia Zebrzydowice 1:0
LKS Ochaby - LKS Beskid Brenna 1:3
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Orzeł Zabłocie 2:1
LKS Victoria Hażlach - LKS Kończyce M. 1:1
LKS Pruchna - LKS Rudnik 1:3

Kolejka 20 - 17 maja godz.16.00
KS Nierodzim - LKS Victoria Hażlach 0:1
LKS Lutnia Zamarski - LKS Wisła Strumień 2:8
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Spójnia Górki W. 0:0
LKS Beskid Brenna - LKS Tempo Puńców 1:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Ochaby 7:1
LKS Rudnik - LKS Błyskawica Kończyce W. 1:2
LKS Kończyce M. - LKS Pruchna 0:2

Kolejka 21 - 24 maja godz.16.00
KS Nierodzim - LKS Kończyce M. 3:0
LKS Victoria Hażlach - LKS Lutnia Zamarski 1:1
LKS Wisła Strumień - KKS Spójnia Zebrzydowice 1:1
LKS Spójnia Górki W. - LKS Beskid Brenna 1:3
LKS Tempo Puńców - LKS Orzeł Zabłocie 8:3
LKS Ochaby - LKS Rudnik 2:2
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Pruchna 0:0

Kolejka 22 - 31 maja godz.17.00
LKS Pruchna - LKS Ochaby 3:0
LKS Kończyce M. - LKS Błyskawica Kończyce W. 0:8
LKS Rudnik - LKS Tempo Puńców 1:4
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Spójnia Górki W. 3:3
LKS Beskid Brenna - LKS Wisła Strumień 5:0
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Victoria Hażlach 1:1
LKS Lutnia Zamarski - KS Nierodzim 1:1

Kolejka 23 - 7 czerwca godz.17.00
KS Nierodzim - KKS Spójnia Zebrzydowice 2:1
LKS Hażlach - LKS Beskid Brenna 1:1
LKS Lutnia Zamarski - LKS Kończyce M. 1:1
LKS Wisła Strumień - LKS Orzeł Zabłocie 2:0
LKS Spójnia Górki W. - LKS Rudnik 3:1
LKS Tempo Puńców - LKS Pruchna 4:2
LKS Ochaby - LKS Błyskawica Kończyce W. 3:2

Kolejka 24 - 11 czerwca godz.17.00
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Tempo Puńców 1:3
LKS Pruchna - LKS Spójnia Górki W. 3:2
LKS Rudnik - LKS Wisła Strumień 1:2
LKS Kończyce M. - LKS Ochaby 2:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Victoria Hażlach 1:2
LKS Beskid Brenna - KS Nierodzim 0:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Lutnia Zamarski 2:0

Kolejka 25 - 14 czerwca godz.17.00
LKS Lutnia Zamarski - LKS Beskid Brenna 1:0
KS Nierodzim - LKS Orzeł Zabłocie 4:1
LKS Victoria Hażlach - LKS Rudnik 1:2
LKS Wisła Strumień - LKS Pruchna 3:0
KKS Spojnia Zebrzydowice - LKS Kończyce M. 6:0
LKS Spójnia Górki W. - LKS Błyskawica Kończyce W. 2:1
LKS Tempo Puńców - LKS Ochaby 10:2

Kolejka 26 - 21 czerwca godz.17.00
LKS Ochaby - LKS Spójnia Górki W. 1:2
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Wisła Strumień 1:1
LKS Pruchna - LKS Victoria Hażlach 0:0
LKS Rudnik - KS Nierodzim 0:0
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Lutnia Zamarski 3:2
LKS Kończyce M. - LKS Tempo Puńców 2:5
LKS Beskid Brenna - KKS Spójnia Zebrzydowice 0:5


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca