Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • Slajd_02
Reklama

Wyniki A klasy w sezonie 2007/2008

Email Drukuj

Rozgrywki "A" klasy w sezonie 2007/2008


 

Tabela "A" klasy (sezon 2007/2008)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Drgomyśl
26 58 73 28
2 KS Wisła
26 57 89 33
3 LKS Puńców
26
52 74 40
4 LKS Strumień
26 49 69 29
5 LKS Kończyce Wielkie
26 41 62 50
6 LKS Hażlach
26 39 48 51
7 LKS Zabłocie
26 38 56 53
8 LKS Brenna
26 31 35 38
9 LKS Zamarski
26 28 45 53
10 KKS Zebrzydowice
26 27 35 56
11 LKS Ochaby
26 27 22 76
12 KS Nierodzim
26 27 41 66
13 LKS Kończyce Małe
26 24 26 53
14 LKS Wiślica
26 20 45 94

 

Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2007/2008)



ZAWODNIK
BRAMKI
1 Góraczewski Łukasz
20
2 Ustaszewski Mirosław
7
3 Indyk Dariusz
6
4 Janduda Wacław
6
5 Sygut Marcin
6

 

Wyniki rozgrywek "A" klasy w sezonie 2007/2008



Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 12 sierpnia godz.17:00
KS Wisła Ustronianka - LKS Victoria Hażlach 4:4
LKS Lutnia Zamarski - LKS Ochaby 4:0
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Błyskawica Drogomyśl 0:4
LKS Wisła Strumień - LKS Orzeł Zabłocie 3:0
LKS Wiślica - LKS Kończyce M. 0:0
LKS Tempo Puńców - LKS Błyskawica Kończyce Wlk. 4:3
KS Nierodzim - LKS Beskid Brenna 2:2

Kolejka 2 - 15 sierpnia godz.17:00
LKS Błyskawica Kończyce Wlk. - LKS Beskid Brenna 5:1
LKS Victoria Hażlach - LKS Nierodzim 5:0
LKS Kończyce M. - LKS Tempo Puńców 1:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Wiślica 4:1
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Wisła Strumień 4:0
LKS Ochaby - KKS Spójnia Zebrzydowice 0:2
KS Wisła Ustronianka - LKS Lutnia Zamarski 4:0

Kolejka 3 - 19 sierpnia godz.17:00
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Wisła Ustronianka 1:3
LKS Wisła Strumień - LKS Ochaby 9:0
LKS Lutnia Zamarski - LKS Victoria Hażlach 1:2
LKS Wiślica - LKS Błyskawica Drogomyśl 3:2
LKS Tempo Puńców - LKS Orzeł Zabłocie 0:0
LKS Beskid Brenna - LKS Kończyce M. 0:1
KS Nierodzim - LKS Błyskawica Kończyce Wlk 3:3

Kolejka 4 - 26 sierpnia godz.17:00
LKS Kończyce M. - KS Nierodzim 0:0
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Beskid Brenna 1:2
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Tempo Puńców 1:0
LKS Victoria Hażlach - LKS Błyskawica Kończyce Wlk. 1:5
LKS Ochaby - LKS Wiślica 1:0
KS Wisła Ustronianka - LKS Wisła Strumień 1:3
LKS Lutnia Zamarski - KKS Spójnia Zebrzydowice 3:2

Kolejka 5 - 2 września godz.17:00
LKS Wisła Strumień - LKS Lutnia Zamarski 3:1
LKS Wiślica - KS Wisła Ustronianka 2:3
LKS Tempo Puńców - LKS Ochaby 4:0
LKS Beskid Brenna - LKS Błyskawica Drogomyśl 0:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Victoria Hażlach 3:1
KS Nierodzim - LKS Orzeł Zabłocie 3:4
LKS Błyskawica Kończyce Wlk. - LKS Kończyce M. 3:1

Kolejka 6 - 9 września godz.16:00
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błyskawica Kończyce Wlk. 2:2
LKS Błyskawica Drogomyśl - KS Nierodzim 4:0
LKS Ochaby - LKS Beskid Brenna 0:2
KS Wisła Ustronianka - LKS Tempo Puńców 3:1
LKS Lutnia Zamarski - LKS Wiślica 4:0
LKS Victoria Hażlach - LKS Kończyce M. 2:0
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień 1:4

Kolejka 7 - 16 września godz.16:00
LKS Kończyce M. - LKS Orzeł Zabłocie 2:1
LKS Błyskawica Kończyce Wlk. - LKS Błyskawica Drogomyśl 2:1
KS Nierodzim - LKS Ochaby 1:3
LKS Beskid Brenna - KS Wisła Ustronianka 3:1
LKS Tempo Puńców - LKS Lutnia Zamarski 3:1
LKS Wiślica - KKS Spójnia Zebrzydowice 0:1
LKS Wisła Strumień - LKS Victoria Hażlach 1:1

Kolejka 8 - 23 września godz.16:00
LKS Victoria Hażlach - LKS Orzeł Zabłocie 1:3
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Kończyce M. 2:0
LKS Ochaby - LKS Błyskawica Kończyce Wlk. 2:2
KS Wisła Ustronianka - KS Nierodzim 2:3
LKS Lutnia Zamarski - LKS Beskid Brenna 0:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Tempo Puńców 0:2
LKS Wisła Strumień - LKS Wiślica 7:0

Kolejka 9 - 30 września godz.16:00
LKS Tempo Puńców - LKS Wisła Strumień 2:2
LKS Wiślica - LKS Victoria Hażlach 3:1
LKS Beskid Brenna - KKS Spójnia Zebrzydowice 1:2
KS Nierodzim - LKS Lutnia Zamarski 3:1
LKS Błyskawica Kończyce Wlk. - KS Wisła Ustronianka 0:4
LKS Kończyce M. - LKS Ochaby 2:0
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błyskawica Drogomyśl 0:4

Kolejka 10 - 7 października godz.15:00
LKS Ochaby - LKS Orzeł Zabłocie 0:4
KS Wisła Ustronianka - LKS Kończyce M. 4:0
LKS Victoria Hażlach - LKS Błyskawica Drogomyśl 1:2
LKS Lutnia Zamarski - LKS Błyskawica Kończyce Wlk. 1:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Nierodzim 1:1
LKS Wisła Strumień - LKS Beskid Brenna 0:1
LKS Wiślica - LKS Tempo Puńców 3:6

Kolejka 11 - 14 października godz.15:00
LKS Beskid Brenna - LKS Wiślica 3:0
KS Nierodzim - LKS Wisła Strumień 1:1
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - KKS Spójnia Zebrzydowice 3:2
LKS Tempo Puńców - LKS Victoria Hażlach 4:1
LKS Kończyce M. - LKS Lutnia Zamarski 0:3
LKS Orzeł Zabłocie - KS Wisła Ustronianka 2:3
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Ochaby 7:0

Kolejka 12 - 21 października godz.15:00
KS Wisła Ustronianka - LKS Błyskawica Drogomyśl 1:2
LKS Lutnia Zamarski - LKS Orzeł Zabłocie 4:3
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Kończyce M. 0:4
LKS Wisła Strumień - LKS Błyskawica Kończyce Wlk. 3:0
LKS Victoria Hażlach - LKS Ochaby 3:0
LKS Wiślica - KS Nierodzim 4:3
LKS Tempo Puńców - LKS Beskid Brenna 1:0

Kolejka 13 - 28 października godz.14:00
LKS Ochaby - KS Wisła Ustronianka 0:6
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Lutnia Zamarski 0:2
LKS Orzeł Zabłocie - KKS Spójnia Zebrzydowice 2:4
LKS Kończyce M. - LKS Wisła Strumień 0:6
LKS Błyskawica Kończyce Wlk. - LKS Wiślica 8:0
KS Nierodzim - LKS Tempo Puńców 0:4
LKS Beskid Brenna - LKS Victoria Hażlach 0:1

Kolejka wiosenna

Kolejka 14 - 6 kwietnia godz.15.00
LKS Victoria Hażlach - KS Wisła Ustronianka 1:4
LKS Ochaby - LKS Lutnia Zamarski 2:1
LKS Błyskawica Drogomyśl - KKS Spójnia Zebrzydowice 4:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Wisła Strumień 2:1
LKS Wiślica - LKS Kończyce M. 2:1
LKS Błyskawica Kończyce Wlk. - LKS Tempo Puńców 0:0
LKS Beskid Brenna - KS Nierodzim 0:1

Kolejka 15 - 13 kwietnia godz.15.00
LKS Beskid Brenna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk. 1:2
LKS Nierodzim - LKS Victoria Hażlach 2:1
LKS Tempo Puńców - LKS Kończyce M. 4:1
LKS Wiślica - LKS Orzeł Zabłocie 1:5
LKS Wisła Strumień - LKS Błyskawica Drogomyśl 3:2
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Ochaby 0:1
LKS Lutnia Zamarski - KS Wisła Ustronianka 1:2

Kolejka 16 - 20 kwietnia godz.15.00
KS Wisła Ustronianka - KKS Spójnia Zebrzydowice 1:0
LKS Ochaby - LKS Wisła Strumień 1:0
LKS Victoria Hażlach - LKS Lutnia Zamarski 3:2
LKS Wiślica - LKS Błyskawica Drogomyśl 3:8
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Tempo Puńców 2:4
LKS Kończyce M. - LKS Beskid Brenna 3:1
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - KS Nierodzim 3:2

Kolejka 17 - 27 kwietnia godz.15.00
KS Nierodzim - LKS Kończyce M. 0:0
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Beskid Brenna 3:1
LKS Tempo Puńców - LKS Błyskawica Drogomyśl 2:1
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Victoria Hażlach 0:1
LKS Wiślica - LKS Ochaby 1:2
LKS Wisła Strumień - KS Wisła Ustronianka 0:2
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Lutnia Zamarski 2:1

Kolejka 18 - 1 maja godz.16.00
LKS Lutnia Zamarski - LKS Wisła Strumień 0:1
KS Wisła Ustronianka - LKS Wiślica 6:0
LKS Ochaby - LKS Tempo Puńców 0:2
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Beskid Brenna 1:0
LKS Victoria Hażlach - KKS Spójnia Zebrzydowice 3:0
LKS Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim 1:1
LKS Kończyce M - LKS Błyskawica Kończyce Wlk. 1:4

Kolejka 19 - 4 maja godz.16.00
LKS Błyskawica Kończyce Wlk. - LKS Orzeł Zabłocie 4:1
KS Nierodzim - LKS Błyskawica Drogomyśl 0:3 w.o.
LKS Beskid Brenna - LKS Ochaby 0:1
LKS Tempo Puńców - KS Wisła Ustronianka 1:3
LKS Wiślica - LKS Lutnia Zamarski 0:4
LKS Kończyce M - LKS Victoria Hażlach 1:3
LKS Wisła Strumień - KKS Spójnia Zebrzydowice 3:0

Kolejka 20 - 11 maja godz.16.00
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Kończyce M. 2:1
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Błyskawica Kończyce Wlk 4:0
LKS Ochaby - KS Nierodzim 2:4
KS Wisła Ustronianka - KS Beskid Brenna 2:2
LKS Lutnia Zamarski - LKS Tempo Puńców 2:3
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Wiślica 3:2
LKS Victoria Hażlach - LKS Wisła Strumień 0:1

Kolejka 21 - 18 maja godz.16.00
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Victoria Hażlach 2:2
LKS Kończyce M - LKS Błyskawica Drogomyśl 2:5
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Ochaby 3:4
KS Nierodzim - KS Wisła Ustronianka 0:6
LKS Beskid Brenna - LKS Lutnia Zamarski 6:1
LKS Tempo Puńców - KKS SpójniaZebrzydowice 4:1
LKS Wiślica - LKS Wisła Strumień 4:4

Kolejka 22 - 22 maja godz.16.00
LKS Wisła Strumień - LKS Tempo Puńców 6:2
LKS Victoria Hażlach - LKS Wiślica 0:6
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Beskid Brenna 2:2
LKS Lutnia Zamarski - KS Nierodzim 3:1
KS Wisła Ustronianka - LKS Błyskawica Kończyce Wlk. 3:0
LKS Ochaby - LKS Kończyce M. 1:1
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Orzeł Zabłocie 3:1

Kolejka 23 - 25 maja godz.17.00
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Ochaby 2:0
LKS Kończyce M. - KS Wisła Ustronianka 0:5
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Victoria Hażlach 0:3 w.o.
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Lutnia Zamarski 4:1
KS Nierodzim - KKS Spójnia Zebrzydowice 3:3
LKS Beskid Brenna - LKS Wisła Strumień 0:0
LKS Tempo Puńców - LKS Wiślica 9:2

Kolejka 24 - 1 czerwca godz.17.00
LKS Wiślica - LKS Beskid Brenna 0:2
LKS Wisła Strumień - KS Nierodzim 2:2
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Błyskawica Kończyce Wlk 2:1
LKS Victoria Hażlach - LKS Tempo Puńców 1:7
LKS Lutnia Zamarski - LKS Kończyce M. 2:1
KS Wisła Ustronianka - LKS Orzeł Zabłocie 3:3
LKS Ochaby - LKS Błyskawica Drogomyśl 2:2

Kolejka 25 - 8 czerwca godz.16.00
LKS Błyskawica Drogomyśl - KS Wisła Ustronianka 4:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Lutnia Zamarski 4:2
LKS Kończyce M - KKS Spójnia Zebrzydowice 1:0
LKS Błyskawica Kończyce Wlk. - LKS Wisła Strumień 0:4
LKS Ochaby - LKS Victoria Hażlach 0:2
KS Nierodzim - LKS Wiślica 3:7
LKS Beskid Brenna - LKS Tempo Puńców 4:3

Kolejka 26 - 15 czerwca godz.17.00
KS Wisła Ustronianka - LKS Ochaby 12:0
LKS Lutnia Zamarski - LKS Błyskawica Drogomyśl 0:2
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Orzeł Zabłocie 1:2
LKS Wisła Strumień - LKS Kończyce M 2:2
LKS Wiślica - LKS Błyskawica Kończyce Wlk 1:4
LKS Tempo Puńców - KS Nierodzim 1:2
LKS Victoria Hażlach - LKS Beskid Brenna 4:0


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca