Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • Slajd_03

Wyniki A klasy w sezonie 2006/2007

Email Drukuj

Tabela "A" klasy (sezon 2006/2007)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 TS Cieszyn
26 56 69 29
2 LKS Puńców
26 56 80 30
3 LKS Strumień
26
55 58 29
4 LKS Brenna
26 46 43 27
5 LKS Kończyce Małe
26 41 36 39
6 LKS Hażlach
26 40 44 41
7 LKS Drogomyśl
26 34 41 42
8 KS Wisła
26 34 63 50
9 LKS Zabłocie
26 32 39 53
10 KS Nierodzim
26 31 41 37
11 LKS Kończyce Wielkie
26 31 36 62
12 KKS Zebrzydowice
26 25 37 66
13 LKS Ochaby
26 24 33 53
14 LKS Smoradz
26 14 24 86

 

Rozgrywki "A" klasy w sezonie 2006/2007



Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 12 sierpnia godz.17.00
KS Wisła - KS Nierodzim 2:2
Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Kończyce Małe 0:3
Mieszko-Piast Cieszyn - Victoria Hażlach 5:1
Wisła Strumień - Orzeł Zabłocie 4:2
LKS Ochaby 96 - Tempo Puńców 0:1
Spójnia Zebrzydowice - Wyzwolenie Simoradz 2:1
Beskid Brenna - Błyskawica Drogomyśl 2:0

Kolejka 2 - 15 sierpnia godz.17.00
Wyzwolenie Simoradz - Beskid Brenna 0:2
KS Nierodzim - Błyskawica Drogomyśl 3:2
Tempo Puńców - Spójnia Zebrzydowice 12:0
Orzeł Zabłocie - LKS Ochaby 96 1:0
Victoria Hażlach - Wisła Strumień 1:1
LKS Kończyce Małe - Mieszko-Piast Cieszyn 1:0
KS Wisła - Błyskawica Kończyce Wlk 4:1

Kolejka 3 - 20 sierpnia godz.17.00
Mieszko-Piast Cieszyn - KS Wisła 3:1
Wisła Strumień - LKS Kończyce Małe 4:1
Błyskawica Kończyce Wlk - KS Nierodzim 0:5
LKS Ochaby 96 - Victoria Hażlach 0:2
Spójnia Zebrzydowice - Orzeł Zabłocie 1:0
Beskid Brenna - Tempo Puńców 1:2
Błyskawica Drogomyśl - Wyzwolenie Simoradz 5:0

Kolejka 4 - 27 sierpnia godz.17.00
Tempo Puńców - Błyskawica Drogomyśl 0:2
Orzeł Zabłocie - Beskid Brenna 0:0
Victoria Hażlach - Spójnia Zebrzydowice 1:1
KS Nierodzim - Wyzwolenie Simoradz 6:2
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby 96 1:1
KS Wisła - Wisła Strumień 2:2
Błyskawica Kończyce Wlk - Mieszko-Piast Cieszyn 1:5

Kolejka 5 - 3 września godz.17.00
Wisła Strumień - Błyskawica Kończyce Wlk 4:3
LKS Ochaby 96 - KS Wisła 1:3
Spójnia Zebrzydowice - LKS Kończyce Małe 3:5
Beskid Brenna - Victoria Hażlach 3:0
Mieszko-Piast Cieszyn - KS Nierodzim 1:0
Błyskawica Drogomyśl - Orzeł Zabłocie 4:1
Wyzwolenie Simoradz - Tempo Puńców 1:5

Kolejka 6 - 10 września godz.16.00
Orzeł Zabłocie - Wyzwolenie Simoradz 5:3
Victoria Hażlach - Błyskawica Drogomyśl 3:1
LKS Kończyce Małe - Beskid Brenna 0:2
KS Wisła - Spójnia Zebrzydowice 3:0
Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Ochaby 96 2:5
KS Nierodzim - Tempo Puńców 1:0
Mieszko-Piast Cieszyn - Wisła Strumień 2:4

Kolejka 7 - 17 września godz.16.00
LKS Ochaby 96 - Mieszko-Piast Cieszyn 0:0
Spójnia Zebrzydowice - Błyskawica Kończyce Wlk 0:1
Beskid Brenna - KS Wisła 2:0
Błyskawica Drogomyśl - LKS Kończyce Małe 0:1
Wyzwolenie Simoradz - Victoria Hażlach 0:0
Tempo Puńców - Orzeł Zabłocie 6:3
Wisła Strumień - KS Nierodzim 0:0

Kolejka 8 - 24 września godz.16.00
KS Nierodzim - Orzeł Zabłocie 4:0
Victoria Hażlach - Tempo Puńców 0:5
LKS Kończyce Małe - Wyzwolenie Simoradz 2:0
KS Wisła - Błyskawica Drogomyśl 0:1
Błyskawica Kończyce Wlk - Beskid Brenna 0:0
Mieszko-Piast Cieszyn - Spójnia Zebrzydowice 6:0
Wisła Strumień - LKS Ochaby 96 2:1

Kolejka 9 - 1 października godz.16.00
Spojnia Zebrzydowice - Wisła Strumień 0:2
LKS Ochaby 96 - KS Nierodzim 2:1
Beskid Brenna - Mieszko-Piast Cieszyn 1:0
Błyskawica Drogomyśl - Błyskawica Kończyce Wlk 1:1
Wyzwolenie Simoradz - KS Wisła 1:0
Tempo Puńcow - LKS Kończyce Małe 2:2
Orzeł Zabłocie - Victoria Hażlach 0:5

Kolejka 10 - 8 października godz.15.00
LKS Kończyce Małe - Orzeł Zabłocie 2:0
KS Wisła - Tempo Puńców 0:3 w.o.
KS Nierodzim - Victoria Hażlach 0:1
Błyskawica Kończyce Wlk - Wyzwolenie Simoradz 4:1
Mieszko-Piast Cieszyn - Błyskawica Drogomyśl 2:3
Wisła Strumień - Beskid Brenna 2:1
LKS Ochaby 96 - Spójnia Zebrzydowice 4:2

Kolejka 11 - 15 października godz.15.00
Beskid Brenna - LKS Ochaby 96 1:1
Błyskawica Drogomyśl - Wisła Strumień 0:1
Wyzwolenie Simoradz - Mieszko-Piast Cieszyn 0:3
Spójnia Zebrzydowice - KS Nierodzim 3:6
Tempo Puńców - Błyskawica Kończyce Wlk 6:0
Orzeł Zabłocie - KS Wisła 3:2
Victoria Hażlach - LKS Kończyce Małe 0:1

Kolejka 12 - 22 października godz.15.00
KS Wisła - Victoria Hażlach 5:0
Błyskawica Kończyce Wlk - Orzeł Zabłocie 0:5
Mieszko-Piast Cieszyn - Tempo Puńców 3:1
Wisła Strumień - Wyzwolenie Simoradz 3:0
KS Nierodzim - LKS Kończyce Małe 0:2
LKS Ochaby 96 - Błyskawica Drogomyśl 1:0
Spójnia Zebrzydowice - Beskid Brenna 1:1

Kolejka 13 - 29 października godz.14.00
LKS Kończyce Małe - KS Wisła 2:1
Victoria Hażlach - Błyskawica Kończyce Wlk 4:0
Orzeł Zabłocie - Mieszko-Piast Cieszyn 0:3
Tempo Puńców - Wisła Strumień 4:1
Wyzwolenie Simoradz - LKS Ochaby 96 3:1
Błyskawica Drogomyśl - Spójnia Zebrzydowice 0:1
Beskid Brenna - KS Nierodzim 0:0

Kolejka wiosenna

Kolejka 14 - 9 kwietnia godz.15.00
KS Nierodzim - KS Wisła 0:3
LKS Kończyce Małe - Błyskawica Kończyce Wlk 0:0
Victoria Hażlach - Mieszko-Piast Cieszyn 0:3
Orzeł Zabłocie - Wisła Strumień 2:1
Tempo Puńców - LKS Ochaby 96 7:1
Wyzwolenie Simoradz - Spójnia Zebrzydowice 0:0
Błyskawica Drogomyśl - Beskid Brenna 1:1

Kolejka 15 - 15 kwietnia godz.15.00
Beskid Brenna - Wyzwolenie Simoradz 4:1
Błyskawica Drogomyśl - KS Nierodzim 3:0 w.o.
Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców 0:3
LKS Ochaby 96 - Orzeł Zabłocie 1:1
Wisła Strumień - Victoria Hażlach 1:0
Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Kończyce Małe 2:0
Błyskawica Kończyce Wlk - KS Wisła 2:3

Kolejka 16 - 22 kwietnia godz.15.00
KS Wisła - Mieszko-Piast Cieszyn 4:2
LKS Kończyce Małe - Wisła Strumień 0:2
KS Nierodzim - Błyskawica Kończyce Wlk 1:2
Victoria Hażlach - LKS Ochaby 96 1:3
Orzeł Zabłocie - Spójnia Zebrzydowice 0:2
Tempo Puńców - Beskid Brenna 1:0
Wyzwolenie Simoradz - Błyskawica Drogomyśl 0:2

Kolejka 17 - 29 kwietnia godz.16.00
Błyskawica Drogomyśl - Tempo Puńców 2:1
Beskid Brenna - Orzeł Zabłocie 0:1
Spójnia Zebrzydowice - Victoria Hażlach 3:4
Wyzwolenie Simoradz - KS Nierodzim 1:0
LKS Ochaby 96 - LKS Kończyce Małe 2:1
Wisła Strumień - KS Wisła 4:2
Mieszko-Piast Cieszyn - Błyskawica Kończyce Wlk 4:1

Kolejka 18 - 3 maja godz.16.00
Błyskawica Kończyce Wlk - Wisła Strumień 1:0
KS Wisła - LKS Ochaby 96 3:1
LKS Kończyce Małe - Spójnia Zebrzydowice 0:0
Victoria Hażlach - Beskid Brenna 2:1
KS Nierodzim - Mieszko-Piast Cieszyn 0:1
Orzeł Zabłocie - Błyskawica Drogomyśl 1:2
Tempo Puńców - Wyzwolenie Simoradz 3:0

Kolejka 19 - 6 maja godz.16.00
Wyzwolenie Simoradz - Orzeł Zabłocie 0:2
Błyskawica Drogomyśl - Victoria Hażlach 1:2
Beskid Brenna - LKS Kończyce Małe 3:1
Spójnia Zebrzydowice - KS Wisła 2:1
LKS Ochaby 96 - Błyskawica Kończyce Wlk 1:3
Tempo Puńców - KS Nierodzim 2:4
Wisła Strumień - Mieszko-Piast Cieszyn 0:1

Kolejka 20 - 13 maja godz.16.00
Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Ochaby 96 3:1
Błyskawica Kończyce Wlk - Spójnia Zebrzydowice 3:1
KS Wisła - Beskid Brenna 2:3
LKS Kończyce Małe - Błyskawica Drogomyśl 3:0 w.o.
Victoria Hażlach - Wyzwolenie Simoradz 7:1
Orzeł Zabłocie - Tempo Puńców 2:3
KS Nierodzim - Wisła Strumień 1:2

Kolejka 21 - 20 maja godz.16.00
Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim 1:0
Tempo Puńców - Victoria Hażlach 2:1
Wyzwolenie Simoradz - LKS Kończyce Małe 0:2
Błyskawica Drogomyśl - KS Wisła 3:3
Beskid Brenna - Błyskawica Kończyce Wlk 3:1
Spójnia Zebrzydowice - Mieszko-Piast Cieszyn 2:5
LKS Ochaby 96 - Wisła Strumień 1:1

Kolejka 22 - 27 maja godz.17.00
Wisła Strumień - Spójnia Zebrzydowice 2:0
KS Nierodzim - LKS Ochaby 96 2:1
Mieszko-Piast Cieszyn - Beskid Brenna 3:3
Błyskawica Kończyce Wlk - Błyskawica Drogomyśl 1:2
KS Wisła - Wyzwolenie Simoradz 9:2
LKS Kończyce Małe - Tempo Puńców 2:6
Victoria Hażlach - Orzeł Zabłocie 4:1

Kolejka 23 - 3 czerwca godz.17.00
Orzeł Zabłocie - LKS Kończyce Małe 3:0
Tempo Puńców - KS Wisła 1:1
Victoria Hażlach - KS Nierodzim 1:0
Wyzwolenie Simoradz - Błyskawica Kończyce Wlk 3:5
Błyskawica Drogomyśl - Mieszko-Piast Cieszyn 2:3
Beskid Brenna - Wisła Strumień 0:6
Spójnia Zebrzydowice - LKS Ochaby 96 5:0

Kolejka 24 - 7 czerwca godz.17.00
LKS Ochaby 96 - Beskid Brenna 2:4
Wisła Strumień - Błyskawica Drogomyśl 3:2
Mieszko-Piast Cieszyn - Wyzwolenie Simoradz 6:0
KS Nierodzim - Spójnia Zebrzydowice 3:0
Błyskawica Kończyce Wlk - Tempo Puńców 2:0
KS Wisła - Orzeł Zabłocie 3:5
LKS Kończyce Małe - Victoria Hażlach 1:0

Kolejka 25 - 10 czerwca godz.17.00
Victoria Hażlach - KS Wisła 3:1
Orzeł Zabłocie - Błyskawica Kończyce Wlk 0:1
Tempo Puńców - Mieszko-Piast Cieszyn 3:1
Wyzwolenie Simoradz - Wisła Strumień 1:6
LKS Kończyce Małe - KS Nierodzim 2:2
Błyskawica Drogomyśl - LKS Ochaby 96 0:0
Beskid Brenna - Spójnia Zebrzydowice 1:0

Kolejka 26 - 17 czerwca godz.17.00
KS Wisła - LKS Kończyce Małe 5:1
Błyskawica Kończyce Wlk - Victoria Hażlach 1:1
Mieszko-Piast Cieszyn - Orzeł Zabłocie 2:0
Wisła Strumień - Tempo Puńców 0:1
LKS Ochaby 96 - Wyzwolenie Simoradz 2:3
Spójnia Zebrzydowice - Błyskawica Drogomyśl 8:2
KS Nierodzim - Beskid Brenna 0:3 w.o.


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca